105 KRESOWY SZPITAL WOJSKOWY Z PRZYCHODNIĄ SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŻARACH
ODDZIAŁ CHORÓB WEWNĘTRZNYCH Z PODODDZIAŁEM CHORÓB ZAKAŹNYCHŻagań
Послуги та черги
- 7 днівБагатопрофільне консервативне відділення
Зателефонуйте та підтвердіть термін перед візитом. Ми показуємо прогнози, які заклади подають до NFZ. Це не бронювання: термін може змінитися, а в реєстратурі ви дізнаєтеся, чи заклад прийме вас за вашим направленням.
Стан черг, поданий NFZ на день 05.08.2026 · ми завантажили їх сьогодні · кожна послуга має прогноз.Як дістатися
68-100 ŻAGAŃ, ŻELAZNA 1A
Чим займається закладрозгорнутизгорнути
Процедури та операції
Найшвидше: 7 днів · Багатопрофільне консервативне відділення
2 послуги у цій групі
Інші місця тієї самої установи
Та сама установа веде також наведені нижче підрозділи. Кожен має власні черги і власні терміни.
| Місце | Найкоротший термін | Черг |
|---|---|---|
| ODDZIAŁ ORTOPEDII I TRAUMATOLOGII NARZĄDU RUCHUŻary | без очікування | 144 |
| ODDZIAŁ OTOLARYNGOLOGICZNY Z PODODDZIAŁEM OKULISTYCZNYMŻagań | без очікування | 80 |
| ODDZIAŁ KARDIOLOGICZNY Z PODODDZIAŁEM INTENSYWNEGO NADZORU KARDIOLOGICZNEGOŻary | без очікування | 80 |
| ODDZIAŁ CHIRURGII OGÓLNEJ Z PODODDZIAŁEM CHIRURGII ONKOLOGICZNEJ I UROLOGIIŻary | без очікування | 64 |
| ODDZIAŁ DERMATOLOGICZNYŻary | без очікування | 64 |
| ODDZIAŁ PULMONOLOGIIŻagań | без очікування | 48 |
| PORADNIA DERMATOLOGICZNAŻary | без очікування | 48 |
| PRACOWNIA ENDOSKOPIIŻagań | 81 днів | 32 |
Заклад у цифрах
Звітні та реєстрові дані NFZ. Кожен розділ розгортається після натискання — вміст на сторінці, він лише не закриває терміни.
Розмір відділенняЛіжок загалом: 27розгорнутизгорнути
Дані з реєстру RPWDL для підрозділу „Oddział Chorób Wewnętrznych z Pododziałem Chorób Zakaźnych”, ліцензія CC BY 4.0, стан на 2025-11-06. Кількість ліжок не означає вільних місць.
Законодавчо визначені показники якості NFZ12 показників · 2025розгорнутизгорнути
| Показник | Тип послуг | Чисельник | Знаменник | Значення для закладу | Значення для порівняння |
|---|---|---|---|---|---|
| Кількість пацієнтів з легеневою емболією на 1000 планово госпіталізованих для втручанняСимвол показника: K.I.1 | Разом | 1 | 3 250 | 0,308 | 0,411різниця щодо значення для порівняння: −0,103 |
| Частота реабілітації після ішемічного або геморагічного інсультуСимвол показника: K.I.10 | Разом | 85 | 279 | 0,305 | 0,244різниця щодо значення для порівняння: +0,061 |
| Частота кардіологічної реабілітації після інфарктуСимвол показника: K.I.11 | Разом | 14 | 286 | 0,049 | 0,051різниця щодо значення для порівняння: −0,002 |
| Частота повторних госпіталізацій після холецистектоміїСимвол показника: K.I.12 | Разом | 6 | 179 | 0,034 | 0,032різниця щодо значення для порівняння: +0,002 |
| Частота повторних госпіталізацій після апендектоміїСимвол показника: K.I.13 | Разом | 2 | 60 | 0,033 | 0,034різниця щодо значення для порівняння: −0,001 |
| Частота повторних госпіталізацій після госпіталізації через пневмоніюСимвол показника: K.I.14 | Разом | 18 | 169 | 0,107 | 0,136різниця щодо значення для порівняння: −0,030 |
| Частота повторних госпіталізацій після госпіталізації через хронічне обструктивне захворювання легеньСимвол показника: K.I.15 | Разом | 17 | 147 | 0,116 | 0,108різниця щодо значення для порівняння: +0,008 |
| Частота повторних госпіталізацій з великою ампутацією кінцівки після судинних втручаньСимвол показника: K.I.16 | Разом | 1 | 428 | 0,002 | 0,002різниця щодо значення для порівняння: +0,001 |
| Кількість пацієнтів із сепсисом на 1000 планово госпіталізованих для втручанняСимвол показника: K.I.2 | Разом | 1 | 3 250 | 0,308 | 0,560різниця щодо значення для порівняння: −0,252 |
| Використання тромболізису в лікуванні ішемічного інсультуСимвол показника: K.I.3 | Разом | 25 | 234 | 0,107 | 0,103різниця щодо значення для порівняння: +0,004 |
| Використання механічної тромбектомії в лікуванні ішемічного інсультуСимвол показника: K.I.4 | Разом | 9 | 234 | 0,038 | 0,022різниця щодо значення для порівняння: +0,016 |
| Використання механічної тромбектомії у пацієнтів, які отримали тромболізис при ішемічному інсультіСимвол показника: K.I.5 | Разом | 6 | 234 | 0,026 | 0,016різниця щодо значення для порівняння: +0,010 |
Джерело: Narodowy Fundusz Zdrowia, показники якості медичної допомоги, звітний період: IV квартал 2025. Публічні дані, повторне використання згідно із законом про відкриті дані. Значення стосуються всього надавача послуг, а не окремого підрозділу, і нічого не говорять про доступність термінів.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Нижче — показники якості, які цей заклад звітує до Narodowy Fundusz Zdrowia на підставі закону про якість в охороні здоровʼя та безпеку пацієнта. Це звітні дані: числа, які заклад передав до NFZ, а не оцінка рівня лікування чи порівняння закладів між собою. Кожен рядок показує чисельник і знаменник, з яких обчислено значення, щоб було видно, на якій кількості випадків спирається показник.
Для частини показників NFZ подає значення для порівняння в масштабі всієї країни. Наводимо його поруч із результатом закладу разом із числовою різницею. Це не означає, що вищий або нижчий результат кращий: для різних показників бажаний напрямок різний і з цих даних він не випливає.
Показників в одного надавача послуг буває кілька десятків, у розрізі типів послуг. Показуємо вибрані, починаючи з тих, які пораховані разом для всього закладу і з тих, для яких NFZ подав значення для порівняння. Ми не додаємо показники й не обчислюємо з них жодного зведеного значення.
Виконані кардіологічні процедури7 процедуррозгорнутизгорнути
Кількість послуг, які ця установа відзвітувала до NFZ. Це інформація про масштаб діяльності, а не про результат лікування. Значення, менші за пʼять, у вихідних даних приховані.
| Процедура | Рік | Послуг |
|---|---|---|
| Liczba swiadczen sprawozdanych z pracowni hemodynamicznej | 2024 | 1 005 |
| Liczba swiadczen z kardiologicznymi zabiegowymi produktami rozliczeniowymi NFZ | 2024 | 993 |
| Liczba swiadczen sprawozdanych z pracowni hemodynamicznej | 2023 | 1 098 |
| Liczba swiadczen z wybranymi procedurami ICD-9 (35.23, 35.24, 35.27, 35.28, 35.96, 35.97, 35.98, 35.991, 35.992) | 2023 | менше 5 |
| Liczba swiadczen sprawozdanych z pracowni hemodynamicznej | 2022 | 1 068 |
| Liczba swiadczen sprawozdanych z pracowni hemodynamicznej | 2021 | 942 |
| Liczba swiadczen sprawozdanych z pracowni hemodynamicznej | 2020 | 996 |
Джерело: NFZ, набір даних «Кількість послуг із вибраними кардіологічними процедурами», dane.gov.pl.
Скільки процедур виконує цей заклад порівняно з країною6 груп процедур · 2025розгорнутизгорнути
| Група процедур | Процедур, рік 2025 | Місце в Польщі |
|---|---|---|
| Koronarografia i inne zabiegi inwazyjne | 524 | 86 z 154у нижній половині |
| Usunięcie zaćmy - kategoria II | 367 | 237 z 260у нижній половині |
| Duże zabiegi jamy ustnej, gardła i krtani | 318 | 58 z 241у верхній половині |
| Duże zabiegi nosa | 203 | 45 z 176у верхній половині |
| Ozw - leczenie inwazyjne | 194 | 93 z 144у нижній половині |
| Operacje przepuklin jamy brzusznej z wszczepem | 156 | 253 z 516у верхній половині |
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Zestawienie dotyczy całego podmiotu leczniczego i obejmuje 2025 рік. Місце w zestawieniu mówi wyłącznie o liczbie процедур rozliczonych przez NFZ — nie o jakości leczenia, powikłaniach ani o tym, gdzie warto się leczyć. Duża liczba процедур oznacza doświadczenie zespołu w danej procedurze, ale nie jest gwarancją niczego.
Процедури, оплачені NFZ12 груп процедур · 2022–2025розгорнутизгорнути
| Група JGP | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| E27 KORONAROGRAFIA I INNE ZABIEGI INWAZYJNE | 559 | 550 | 502 | 524 |
| B19G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA II | 306 | 359 | 407 | 367 |
| C12 DUŻE ZABIEGI JAMY USTNEJ, GARDŁA I KRTANI | 6–9 | 94 | 299 | 318 |
| C42 DUŻE ZABIEGI NOSA | 116–119 | 127 | 152–155 | 204–207 |
| E12G OZW - LECZENIE INWAZYJNE | 209 | 198 | 188 | 194 |
| F72 OPERACJE PRZEPUKLIN JAMY BRZUSZNEJ Z WSZCZEPEM | 108 | 106 | 129 | 156 |
| H62E ZŁAMANIA LUB ZWICHNIĘCIA W OBRĘBIE MIEDNICY LUB KOŃCZYNY DOLNEJ > 65 R.Ż. | 110 | 131 | 136 | 148 |
| H63 ZŁAMANIA LUB ZWICHNIĘCIA W OBRĘBIE KOŃCZYNY GÓRNEJ | 110 | 134 | 131 | 138 |
| H32 DUŻE ZABIEGI W ZAKRESIE KOŃCZYNY DOLNEJ I MIEDNICY | 100 | 213–216 | 153 | 131–134 |
| G25F WYCIĘCIE PĘCHERZYKA ŻÓŁCIOWEGO < 66 R.Ż | 96 | 104–107 | 114–117 | 113–116 |
| J33 ŚREDNIE ZABIEGI SKÓRNE | 96 | 100 | 106–109 | 107 |
| C44 MAŁE ZABIEGI NOSA | 106–109 | 90–93 | 93–96 | 104–107 |
NFZ не подає чисел, менших за пʼять, тому частина позицій має вигляд діапазону: нижня межа припускає по одній госпіталізації в кожній прихованій позиції, верхня — по чотири. Запис «менше 5» означає одну приховану позицію.
Джерело: NFZ, набір даних «Zabiegi rozliczone w ramach JGP», dane.gov.pl. Дані описують діяльність, оплачену NFZ, а не якість чи результативність лікування.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Зведення показує, скільки хірургічних госпіталізацій заклад оплатив через NFZ у наступних роках, у розрізі груп JGP. Це інформація про масштаб оплаченої діяльності, а не про якість чи результативність лікування.
У 2025 році заклад оплатив через NFZ щонайменше 4 654 госпіталізацій у 106 групах JGP, проти щонайменше 4 370 у 2022 році. Порівняння стосується повних років і охоплює лише послуги, оплачені NFZ.
Вартість послуг, оплачених NFZ6 видів послуг · 2024–2025розгорнутизгорнути
| Період | Оплачена вартість | Груп JGP | Госпіталізації |
|---|---|---|---|
| 2020 | 31,7 млн злотих | 255 | 7 955–8 183 |
| 2021 | 30,9 млн злотих | 240 | 6 685–6 925 |
| 2022 | 54,6 млн злотих | 257 | 9 988–10 231 |
| 2023 | 78,3 млн злотих | 254 | 12 010–12 208 |
| 2024 | 81,9 млн злотих | 252 | 11 672–11 870 |
| 2025 (дані неповні) | 21,2 млн злотих | 194 | 2 850–3 093 |
| Група JGP (2024) | Оплачена вартість | Госпіталізації |
|---|---|---|
| A48 KOMPLEKSOWE LECZENIE UDARÓW MÓZGU > 7 днів W ODDZIALE UDAROWYM | 4,1 млн злотих | 244 |
| E12G OZW - LECZENIE INWAZYJNE | 3,6 млн злотих | 188 |
| G17 PRZEWLEKŁE CHOROBY WĄTROBY Z PW >5 днів | 3,2 млн злотих | 253 |
| E50 OSTRA LUB ZDEKOMPENSOWANA NIEWYDOLNOŚC KRĄŻENIA - LECZENIE W OINK | 3,1 млн злотих | 93 |
| E53G NIEWYDOLNOŚĆ KRĄŻENIA | 3,1 млн злотих | 421 |
| E27 KORONAROGRAFIA I INNE ZABIEGI INWAZYJNE | 2,4 млн злотих | 502 |
| E52 ZAAWANSOWANA NIEWYDOLNOŚĆ KRĄŻENIA | 2,4 млн злотих | 217 |
| H62E ZŁAMANIA LUB ZWICHNIĘCIA W OBRĘBIE MIEDNICY LUB KOŃCZYNY DOLNEJ > 65 R.Ż. | 2,2 млн злотих | 136 |
| D28 CHOROBY NOWOTWOROWE UKŁADU ODDECHOWEGO I KLATKI PIERSIOWEJ | 1,8 млн злотих | 243 |
| H14 ENDOPROTEZOPLASTYKA PIERWOTNA CAŁKOWITA BIODRA Z REKONSTRUKCJĄ KOSTNĄ, ENDOPROTEZOPLASTYKA STAWU BIODROWEGO Z ZASTOSOWANIEM TRZPIENIA PRZYNASADOWEGO, KAPOPLASTYKA STAWU BIODROWEGO | 1,6 млн злотих | 66 |
| A87 INNE CHOROBY UKŁADU NERWOWEGO | 1,5 млн злотих | 247 |
| C12 DUŻE ZABIEGI JAMY USTNEJ, GARDŁA I KRTANI | 1,5 млн злотих | 299 |
Маскування в цьому наборі стосується лише кількості госпіталізацій: суми подані точно, а числа, менші за пʼять, замінено діапазоном. Найновіший період (2025) охоплює в цьому наборі лише початок року, тому ми не порівнюємо його з повними роками.
Джерело: NFZ, набір даних «Відшкодування послуг, розрахованих у межах JGP», dane.gov.pl. Суми — це вартість послуг, оплачених NFZ, а не дохід закладу.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Суми нижче — це вартість лікарняних послуг, які NFZ оплатив цьому закладу. Це не дохід закладу і не його фінансовий результат, а лише те, що публічний платник оплатив у межах однорідних груп пацієнтів.
У 2024 році NFZ оплатив цьому закладу послуги на суму 81,9 млн злотих, роком раніше 78,3 млн злотих.
Госпіталізації, оплачені цій установі2 групи · 2025розгорнутизгорнути
| Рік | Госпіталізацій разом | Невідкладні госпіталізації | Планові госпіталізації | Новонароджені | Інші режими | Груп JGP |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9 447–32 829 | 4 702–18 079 | 4 640–14 330 | — | 105–420 | 246 |
| 2024 | 9 584–33 728 | 5 106–19 845 | 4 396–13 555 | — | 82–328 | 252 |
| Група JGP (2025) | Госпіталізації |
|---|---|
| E27 KORONAROGRAFIA I INNE ZABIEGI INWAZYJNE | 472–877 |
| J49 ŁAGODNE CHOROBY DERMATOLOGICZNE | 373–754 |
| B19G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA II | 348–423 |
| E53G NIEWYDOLNOŚĆ KRĄŻENIA | 310–949 |
| J39 DUŻE CHOROBY DERMATOLOGICZNE | 262–907 |
| A87 INNE CHOROBY UKŁADU NERWOWEGO | 248–911 |
| C12 DUŻE ZABIEGI JAMY USTNEJ, GARDŁA I KRTANI | 248–608 |
| A48 KOMPLEKSOWE LECZENIE UDARÓW MÓZGU > 7 днів W ODDZIALE UDAROWYM | 208–589 |
| D46 POCHP I INNE OBTURACYJNE CHOROBY UKŁADU ODDECHOWEGO | 185–710 |
| T07 LECZENIE ZACHOWAWCZE URAZÓW | 172–688 |
| G17 PRZEWLEKŁE CHOROBY WĄTROBY Z PW >5 днів | 172–673 |
| D28 CHOROBY NOWOTWOROWE UKŁADU ODDECHOWEGO I KLATKI PIERSIOWEJ | 170–680 |
Подаємо діапазон, а не одне число, бо NFZ приховує кожне значення, менше за пʼять, а в цьому наборі прихована переважна більшість вихідних позицій — у 2025 році це стосувалося 7 794 позицій цієї установи. Нижня межа діапазону припускає одну госпіталізацію в кожній прихованій позиції, верхня — чотири, тобто максимум можливий за цього порога. Справжнє число міститься в цьому діапазоні, але точніше вказати його неможливо.
Діапазон 9 447–32 829 широкий саме через маскування, а не через невизначеність щодо діяльності установи. Ці числа описують розрахунки з NFZ і нічого не говорять про результати лікування.
Джерело: NFZ, набір даних про госпіталізації, оплачені в межах JGP, dane.gov.pl. Дані стосуються медичної установи (NIP), а не окремого підрозділу.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Наведені нижче числа стосуються всієї медичної установи, тобто всіх її відділень і підрозділів разом, а не однієї цієї поліклініки чи одного цього відділення. У великій лікарні одне число охоплює кілька десятків відділень.
У 2025 році установа оплатила через NFZ від 9 447 do 32 829 госпіталізацій у 246 групах JGP.
Договори з NFZ на 2026 рік171 млн злотих · 2026розгорнутизгорнути
Установа, що веде цей заклад, має на 2026 рік договори з NFZ на загальну суму 171 млн злотих. Суми стосуються всієї установи, а не окремого підрозділу.
| Вид послуг | Вартість договорів | Договорів |
|---|---|---|
| Стаціонарне лікування | 159 млн злотих | 4 |
| Психіатрична допомога та лікування залежностей | 7,3 млн злотих | 2 |
| Спеціалізована амбулаторна допомога | 3,8 млн злотих | 2 |
| Первинна медична допомога | 525 тис. злотих | 2 |
| Профілактичні програми здоров’я | 108 тис. злотих | 1 |
Джерело: NFZ, Informator o umowach (api.nfz.gov.pl). Публічні дані, повторне використання згідно із законом про відкриті дані. Вартість договору — це не те саме, що його виконання чи наявність вільних термінів.
Сертифікати та акредитаціїрозгорнутизгорнути
- Zakres certyfikacji obejmuje екстрена медична допомога, lecznictwo stacjonarne, спеціалізована амбулаторна допомога,transport medyczny, ambulatoryjna нічна та святкова допомога medyczna, tlenoterapia domowa, rehaibilitacja przyłóżkowa, diagnostyka medyczna, profilaktyka i promocja zdrowia wydano 2013-10-29
- Сертифікат ISO 9001 Системи управління якістю – вимоги, стосуються всієї медичної установи або її підприємства wydano 2010-06-14
Записи з реєстру RPWDL, ліцензія CC BY 4.0. Стосуються медичної установи, не завжди окремого підрозділу.
Реєстрові даніREGON (статистичний номер): 970327974 · NIP (податковий номер): 9281739120розгорнутизгорнути
Реєстрові дані: NFZ та RPWDL, ліцензія CC BY 4.0, станом на 2026-08-22.
Повідомити про помилку в даних закладурозгорнутизгорнути
Обліковий запис не потрібен. Не вписуйте медичних даних чи даних інших людей.