NARODOWY INSTYTUT ONKOLOGII IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY
PORADNIA GENETYCZNAKraków-Śródmieście
Генетична консультація
Послуги та черги
Liczby pochodzą wprost z NFZ. Co dokładnie oznaczają?
- 404 днів (291)Генетична консультаціяДані NFZ від: 10.07.2026
Зателефонуйте та підтвердіть термін перед візитом. Ми показуємо прогнози, які заклади подають до NFZ. Це не бронювання: термін може змінитися, а в реєстратурі ви дізнаєтеся, чи заклад прийме вас за вашим направленням.
Стан черг, поданий NFZ на день 10.07.2026 · ми завантажили їх сьогодні · кожна послуга має прогноз.Як дістатися
31-115 KRAKÓW-ŚRÓDMIEŚCIE, GARNCARSKA 11
Точку наближено до населеного пункту, а не до конкретного входу в заклад.
Як дістатися громадським транспортом: 2,4,8,15,173,179
Чим займається закладрозгорнутизгорнути
Лікарі-спеціалісти
Найшвидше: 291 днів · Генетична консультація
2 послуги у цій групі
Інші місця тієї самої установи
Та сама установа веде також наведені нижче підрозділи. Кожен має власні черги і власні терміни.
| Місце | Найкоротший термін | Черг |
|---|---|---|
| KLINIKA ONKOLOGII KLINICZNEJKraków-Śródmieście | без очікування | 36 |
| PORADNIA CHEMIOTERAPIIKraków-Śródmieście | без очікування | 30 |
| ODDZIAŁ DZIENNY KLINIKI ONKOLOGII KLINICZNEJ/CHEMIOTERAPIIKraków-Śródmieście | без очікування | 30 |
| KLINIKA RADIOTERAPII Kraków-Śródmieście | без очікування | 6 |
| KLINIKA GINEKOLOGII ONKOLOGICZNEJKraków-Śródmieście | без очікування | 6 |
| KLINIKA UROLOGII ONKOLOGICZNEJKraków-Śródmieście | без очікування | 4 |
| PRACOWNIA ENDOSKOPIIKraków-Śródmieście | 111 днів | 4 |
| PRACOWNIA TOMOGRAFII KOMPUTEROWEJKraków-Śródmieście | 81 днів | 2 |
Заклад у цифрах
Звітні та реєстрові дані NFZ. Кожен розділ розгортається після натискання — вміст на сторінці, він лише не закриває терміни.
Законодавчо визначені показники якості NFZ12 показників · 2025розгорнутизгорнути
| Показник | Тип послуг | Чисельник | Знаменник | Значення для закладу | Значення для порівняння |
|---|---|---|---|---|---|
| Кількість пацієнтів з легеневою емболією на 1000 планово госпіталізованих для втручанняСимвол показника: K.I.1 | Разом | 0 | 2 144 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Кількість пацієнтів із сепсисом на 1000 планово госпіталізованих для втручанняСимвол показника: K.I.2 | Разом | 4 | 2 144 | 1,87 | 2,13різниця щодо значення для порівняння: −0,27 |
| Частота повторних госпіталізацій з тієї самої причиниСимвол показника: K.II.1 | Разом | 9 | 15 767 | 0,001 | 0,001різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Використання малоінвазивних технік при радикальній простатектоміїСимвол показника: K.V.2 | Разом | 78 | 78 | 1 | 1різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Використання малоінвазивних технік при видаленні маткиСимвол показника: K.V.5 | Разом | 53 | 166 | 0,319 | 0,339різниця щодо значення для порівняння: −0,019 |
| Використання малоінвазивних технік при видаленні яєчниківСимвол показника: K.V.6 | Разом | 59 | 86 | 0,686 | 0,689різниця щодо значення для порівняння: −0,003 |
| Частка дистанційних консультацій серед усіх консультацій спеціалізованої амбулаторної допомогиСимвол показника: Z.IV.14 | Разом | 5 035 | 72 398 | 0,070 | 0,066різниця щодо значення для порівняння: +0,004 |
| Частка променевої терапії, наданої амбулаторноСимвол показника: Z.IV.4 | Разом | 74 610 | 74 610 | 1 | 1різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частка хіміотерапії, наданої амбулаторноСимвол показника: Z.IV.5 | Разом | 2 977 | 42 378 | 0,070 | 0,083різниця щодо значення для порівняння: −0,013 |
| Частота повторних госпіталізацій після холецистектоміїСимвол показника: K.I.12 | Разом | 7 | 26 | 0,269 | 0,273різниця щодо значення для порівняння: −0,003 |
| Частота повторних госпіталізацій після апендектоміїСимвол показника: K.I.13 | Разом | 1 | 3 | 0,333 | 0,219різниця щодо значення для порівняння: +0,115 |
| Частота повторних госпіталізацій з великою ампутацією кінцівки після судинних втручаньСимвол показника: K.I.16 | Разом | 0 | 20 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
Джерело: Narodowy Fundusz Zdrowia, показники якості медичної допомоги, звітний період: IV квартал 2025. Публічні дані, повторне використання згідно із законом про відкриті дані. Значення стосуються всього надавача послуг, а не окремого підрозділу, і нічого не говорять про доступність термінів.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Нижче — показники якості, які цей заклад звітує до Narodowy Fundusz Zdrowia на підставі закону про якість в охороні здоровʼя та безпеку пацієнта. Це звітні дані: числа, які заклад передав до NFZ, а не оцінка рівня лікування чи порівняння закладів між собою. Кожен рядок показує чисельник і знаменник, з яких обчислено значення, щоб було видно, на якій кількості випадків спирається показник.
Для частини показників NFZ подає значення для порівняння в масштабі всієї країни. Наводимо його поруч із результатом закладу разом із числовою різницею. Це не означає, що вищий або нижчий результат кращий: для різних показників бажаний напрямок різний і з цих даних він не випливає.
Показників в одного надавача послуг буває кілька десятків, у розрізі типів послуг. Показуємо вибрані, починаючи з тих, які пораховані разом для всього закладу і з тих, для яких NFZ подав значення для порівняння. Ми не додаємо показники й не обчислюємо з них жодного зведеного значення.
Скільки процедур виконує цей заклад порівняно з країною6 груп процедур · 2025розгорнутизгорнути
| Група процедур | Процедур, рік 2025 | Місце в Польщі |
|---|---|---|
| Kompleksowe zabiegi w obrębie piersi | 499 | 11 z 152у першій десятці відсотків |
| Średnie zabiegi górnej części układu rozrodczego | 353 | 136 z 429у верхній половині |
| Średnie zabiegi endoskopowe na pęcherzu moczowym | 266 | 88 z 249у верхній половині |
| Radykalne odjęcie piersi z rekonstrukcją z zastosowaniem protezy/ ekspandera | 131 | 8 z 79у першій десятці відсотків |
| Duże zabiegi jamy brzusznej | 114 | 70 z 470у верхній половині |
| Kompleksowe zabiegi górnej części układu rozrodczego bez pw | 100 | 19 z 201у першій десятці відсотків |
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Zestawienie dotyczy całego podmiotu leczniczego i obejmuje 2025 рік. Місце w zestawieniu mówi wyłącznie o liczbie процедур rozliczonych przez NFZ — nie o jakości leczenia, powikłaniach ani o tym, gdzie warto się leczyć. Duża liczba процедур oznacza doświadczenie zespołu w danej procedurze, ale nie jest gwarancją niczego.
Процедури, оплачені NFZ12 груп процедур · 2022–2025розгорнутизгорнути
| Група JGP | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| J02 KOMPLEKSOWE ZABIEGI W OBRĘBIE PIERSI | 498 | 442 | 472 | 499 |
| M14 ŚREDNIE ZABIEGI GÓRNEJ CZĘŚCI UKŁADU ROZRODCZEGO | 173 | 296 | 430 | 353 |
| L26 ŚREDNIE ZABIEGI ENDOSKOPOWE NA PĘCHERZU MOCZOWYM | 237–240 | 292 | 245–248 | 267–270 |
| J01H RADYKALNE ODJĘCIE PIERSI Z REKONSTRUKCJĄ Z ZASTOSOWANIEM PROTEZY/ EKSPANDERA | 67 | 89 | 107 | 131 |
| F42 DUŻE ZABIEGI JAMY BRZUSZNEJ | 127 | 171 | 228 | 114 |
| F30 KOMPLEKSOWE I DUŻE ZABIEGI JELITA GRUBEGO | — | — | 60 | 101–104 |
| M11 KOMPLEKSOWE ZABIEGI GÓRNEJ CZĘŚCI UKŁADU ROZRODCZEGO BEZ PW | 99 | 109 | 106 | 100 |
| M13 DUŻE ZABIEGI GÓRNEJ CZĘŚCI UKŁADU ROZRODCZEGO | 93 | 97 | 62 | 96 |
| Q19 ŚREDNIE ZABIEGI NA UKŁADZIE LIMFATYCZNYM | 102–105 | 112–115 | 94–97 | 91 |
| J04H ZABIEGI REKONSTRUKCYJNE PIERSI Z ZASTOSOWANIEM PROTEZY/ EKSPANDERA | 57 | 39 | 57–60 | 84 |
| M03 ŚREDNIE ZABIEGI DOLNEJ CZĘŚCI UKŁADU ROZRODCZEGO | 70 | 48 | 7–10 | 82–85 |
| L31L RADYKALNA PROSTATEKTOMIA - ZABIEG LAPAROSKOPOWY | 25 | 79 | 80 | 78 |
NFZ не подає чисел, менших за пʼять, тому частина позицій має вигляд діапазону: нижня межа припускає по одній госпіталізації в кожній прихованій позиції, верхня — по чотири. Запис «менше 5» означає одну приховану позицію.
Джерело: NFZ, набір даних «Zabiegi rozliczone w ramach JGP», dane.gov.pl. Дані описують діяльність, оплачену NFZ, а не якість чи результативність лікування.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Зведення показує, скільки хірургічних госпіталізацій заклад оплатив через NFZ у наступних роках, у розрізі груп JGP. Це інформація про масштаб оплаченої діяльності, а не про якість чи результативність лікування.
У 2025 році заклад оплатив через NFZ щонайменше 2 954 госпіталізацій у 96 групах JGP, проти щонайменше 2 811 у 2022 році. Порівняння стосується повних років і охоплює лише послуги, оплачені NFZ.
Вартість послуг, оплачених NFZ6 видів послуг · 2024–2025розгорнутизгорнути
| Період | Оплачена вартість | Груп JGP | Госпіталізації |
|---|---|---|---|
| 2020 | 13,1 млн злотих | 117 | 2 577–2 718 |
| 2021 | 18,5 млн злотих | 128 | 3 206–3 371 |
| 2022 | 29,0 млн злотих | 136 | 3 437–3 590 |
| 2023 | 37,6 млн злотих | 129 | 3 510–3 651 |
| 2024 | 44,4 млн злотих | 142 | 3 903–4 083 |
| 2025 (дані неповні) | 9,1 млн злотих | 91 | 941–1 103 |
| Група JGP (2024) | Оплачена вартість | Госпіталізації |
|---|---|---|
| J02 KOMPLEKSOWE ZABIEGI W OBRĘBIE PIERSI | 8,8 млн злотих | 470 |
| M11 KOMPLEKSOWE ZABIEGI GÓRNEJ CZĘŚCI UKŁADU ROZRODCZEGO BEZ PW | 3,7 млн злотих | 106 |
| J01H RADYKALNE ODJĘCIE PIERSI Z REKONSTRUKCJĄ Z ZASTOSOWANIEM PROTEZY/ EKSPANDERA | 3,2 млн злотих | 107 |
| F42 DUŻE ZABIEGI JAMY BRZUSZNEJ | 3,0 млн злотих | 226 |
| F30 KOMPLEKSOWE I DUŻE ZABIEGI JELITA GRUBEGO | 2,4 млн злотих | 60 |
| L31L RADYKALNA PROSTATEKTOMIA - ZABIEG LAPAROSKOPOWY | 2,3 млн злотих | 80 |
| L26 ŚREDNIE ZABIEGI ENDOSKOPOWE NA PĘCHERZU MOCZOWYM | 2,1 млн злотих | 247 |
| M14 ŚREDNIE ZABIEGI GÓRNEJ CZĘŚCI UKŁADU ROZRODCZEGO | 2,1 млн злотих | 429 |
| F31 KOMPLEKSOWE ZABIEGI JELITA GRUBEGO | 1,9 млн злотих | 47 |
| L00 NEFREKTOMIA I INNE DUŻE OTWARTE ZABIEGI NEREK | 1,8 млн злотих | 100 |
| J04H ZABIEGI REKONSTRUKCYJNE PIERSI Z ZASTOSOWANIEM PROTEZY/ EKSPANDERA | 790 тис. злотих | 58 |
| K01 ZABIEGI RADYKALNE W RAKACH GRUCZOŁÓW DOKREWNYCH | 553 тис. злотих | 15 |
Маскування в цьому наборі стосується лише кількості госпіталізацій: суми подані точно, а числа, менші за пʼять, замінено діапазоном. Найновіший період (2025) охоплює в цьому наборі лише початок року, тому ми не порівнюємо його з повними роками.
Джерело: NFZ, набір даних «Відшкодування послуг, розрахованих у межах JGP», dane.gov.pl. Суми — це вартість послуг, оплачених NFZ, а не дохід закладу.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Суми нижче — це вартість лікарняних послуг, які NFZ оплатив цьому закладу. Це не дохід закладу і не його фінансовий результат, а лише те, що публічний платник оплатив у межах однорідних груп пацієнтів.
У 2024 році NFZ оплатив цьому закладу послуги на суму 44,4 млн злотих, роком раніше 37,6 млн злотих.
Госпіталізації, оплачені цій установі2 групи · 2025розгорнутизгорнути
| Рік | Госпіталізацій разом | Невідкладні госпіталізації | Планові госпіталізації | Новонароджені | Інші режими | Груп JGP |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31 800–85 866 | 837–3 348 | 30 963–82 518 | — | — | 269 |
| 2024 | 30 274–83 401 | 668–2 672 | 29 605–80 725 | — | менше 5 | 284 |
| Група JGP (2025) | Госпіталізації |
|---|---|
| K63 KWALIFIKACJA DO LECZENIA JODEM RADIOAKTYWNYM RAKA TARCZYCY LUB OCENA SKUTECZNOŚCI LECZENIA Z ZASTOSOWANIEM REKOMBINOWANEGO TSH [RHTSH] | 3 734–4 538 |
| J02 KOMPLEKSOWE ZABIEGI W OBRĘBIE PIERSI | 2 143–2 824 |
| C56 POWAŻNE CHOROBY GARDŁA, USZU I NOSA | 1 494–2 313 |
| J32 DUŻE ZABIEGI SKÓRNE | 973–1 639 |
| K01 ZABIEGI RADYKALNE W RAKACH GRUCZOŁÓW DOKREWNYCH | 947–1 925 |
| F30 KOMPLEKSOWE I DUŻE ZABIEGI JELITA GRUBEGO | 897–1 530 |
| J08 CHOROBY PIERSI ZŁOŚLIWE | 783–1 605 |
| G35 INNE ZABIEGI DRÓG ŻÓŁCIOWYCH I TRZUSTKI | 754–2 050 |
| Q19 ŚREDNIE ZABIEGI NA UKŁADZIE LIMFATYCZNYM | 608–1 931 |
| L26 ŚREDNIE ZABIEGI ENDOSKOPOWE NA PĘCHERZU MOCZOWYM | 586–1 399 |
| C57 INNE CHOROBY GARDŁA, USZU I NOSA | 584–956 |
| F37 DIAGNOSTYCZNE I MAŁE ZABIEGI DOLNEGO ODCINKA PRZEWODU POKARMOWEGO | 520–1 171 |
Подаємо діапазон, а не одне число, бо NFZ приховує кожне значення, менше за пʼять, а в цьому наборі прихована переважна більшість вихідних позицій — у 2025 році це стосувалося 18 022 позицій цієї установи. Нижня межа діапазону припускає одну госпіталізацію в кожній прихованій позиції, верхня — чотири, тобто максимум можливий за цього порога. Справжнє число міститься в цьому діапазоні, але точніше вказати його неможливо.
Діапазон 31 800–85 866 широкий саме через маскування, а не через невизначеність щодо діяльності установи. Ці числа описують розрахунки з NFZ і нічого не говорять про результати лікування.
Джерело: NFZ, набір даних про госпіталізації, оплачені в межах JGP, dane.gov.pl. Дані стосуються медичної установи (NIP), а не окремого підрозділу.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Наведені нижче числа стосуються всієї медичної установи, тобто всіх її відділень і підрозділів разом, а не однієї цієї поліклініки чи одного цього відділення. У великій лікарні одне число охоплює кілька десятків відділень.
У 2025 році установа оплатила через NFZ від 31 800 do 85 866 госпіталізацій у 269 групах JGP.
Договори з NFZ на 2026 рік2 513 млн злотих · 2026розгорнутизгорнути
Установа, що веде цей заклад, має на 2026 рік договори з NFZ на загальну суму 2 513 млн злотих. Суми стосуються всієї установи, а не окремого підрозділу.
| Вид послуг | Вартість договорів | Договорів |
|---|---|---|
| Стаціонарне лікування | 2 498 млн злотих | 14 |
| Профілактичні програми здоров’я | 6,0 млн злотих | 5 |
| Медичні послуги, що контрактуються окремо | 5,1 млн злотих | 3 |
| Психіатрична допомога та лікування залежностей | 1,8 млн злотих | 2 |
| Паліативна та хоспісна допомога | 1,5 млн злотих | 1 |
| Лікувальна реабілітація | 1,1 млн злотих | 1 |
| Первинна медична допомога | 0 zł | 1 |
Джерело: NFZ, Informator o umowach (api.nfz.gov.pl). Публічні дані, повторне використання згідно із законом про відкриті дані. Вартість договору — це не те саме, що його виконання чи наявність вільних термінів.
Сертифікати та акредитаціїрозгорнутизгорнути
- Сертифікат w zakresie ISO 14001 Systemy Zarządzania Środowiskiem wydano 2024-12-08
- Сертифікат ISO 9001 Системи управління якістю - Вимоги, стосуються всієї медичної установи або її лікувального закладу wydano 2024-12-06
- Сертифікат ISO 14001 Системи управління якістю - Вимоги, стосуються всієї медичної установи або її лікувального закладу wydano 2024-04-06
- Сертифікат ISO 9001 Системи управління якістю - Вимоги, стосуються всієї медичної установи або її лікувального закладу wydano 2024-04-06
- Сертифікат ISO 14001 Системи управління якістю - Вимоги, стосуються всієї медичної установи або її лікувального закладу wydano 2021-12-08
- Сертифікат ISO 9001 Системи управління якістю - Вимоги, стосуються всієї медичної установи або її лікувального закладу wydano 2021-12-06
Записи з реєстру RPWDL, ліцензія CC BY 4.0. Стосуються медичної установи, не завжди окремого підрозділу.
Реєстрові даніREGON (статистичний номер): 000288366 · NIP (податковий номер): 5250008057розгорнутизгорнути
Реєстрові дані: NFZ та RPWDL, ліцензія CC BY 4.0, станом на 2026-08-22.
Повідомити про помилку в даних закладурозгорнутизгорнути
Обліковий запис не потрібен. Не вписуйте медичних даних чи даних інших людей.