SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KRAKOWIE
PORADNIA CHIRURGII DZIECIKraków-Nowa Huta
Клініка дитячої хірургії
Послуги та черги
- 21 днівПоліклініка загальної хірургії для дітей
Зателефонуйте та підтвердіть термін перед візитом. Ми показуємо прогнози, які заклади подають до NFZ. Це не бронювання: термін може змінитися, а в реєстратурі ви дізнаєтеся, чи заклад прийме вас за вашим направленням.
Стан черг, поданий NFZ на день 09.07.2026 · ми завантажили їх сьогодні · кожна послуга має прогноз.100% порівнянних закладів у тому самому місті мають коротші терміни, ніж цей. Порівняних пар послуг у тому самому режимі направлення: 128.
Як дістатися
31-913 KRAKÓW-NOWA HUTA, OS. NA SKARPIE 66
Точку наближено до населеного пункту, а не до конкретного входу в заклад.
Як дістатися громадським транспортом: 123, 153, 15, 20
Чим займається закладрозгорнутизгорнути
Лікарі-спеціалісти
Найшвидше: 21 днів · Поліклініка загальної хірургії для дітей
2 послуги у цій групі
Інші місця тієї самої установи
Та сама установа веде також наведені нижче підрозділи. Кожен має власні черги і власні терміни.
| Місце | Найкоротший термін | Черг |
|---|---|---|
| ODDZIAŁ CHIRURGII ORTOPEDYCZNO - URAZOWEJKraków-Nowa Huta | без очікування | 160 |
| ODDZIAŁ DERMATOLOGICZNYKraków | без очікування | 113 |
| ODDZIAŁ NEUROLOGICZNYKraków-Nowa Huta | без очікування | 112 |
| PORADNIA NEUROLOGICZNAKraków-Nowa Huta | без очікування | 97 |
| PORADNIA DERMATOLOGICZNAKraków | без очікування | 81 |
| ODDZIAŁ OKULISTYCZNYKraków-Nowa Huta | без очікування | 80 |
| ODDZIAŁ OBSERWACYJNO-ZAKAŹNYKraków | без очікування | 64 |
| PORADNIA OKULISTYCZNAKraków-Nowa Huta | без очікування | 48 |
Невідкладна допомога та відділення в реєстрі порятунку
Суб’єкт фігурує у воєводському плані дій системи екстреної медичної допомоги.
Той самий суб’єкт має в реєстрі також відділення:
Джерело: воєводські плани дій системи Державної екстреної медичної допомоги, dane.gov.pl, стан реєстру на 17.05.2021. Реєстр не завжди оновлюють, тому перед виїздом зателефонуйте й підтвердьте, що відділення працює.
Заклад у цифрах
Звітні та реєстрові дані NFZ. Кожен розділ розгортається після натискання — вміст на сторінці, він лише не закриває терміни.
Законодавчо визначені показники якості NFZ12 показників · 2025розгорнутизгорнути
| Показник | Тип послуг | Чисельник | Знаменник | Значення для закладу | Значення для порівняння |
|---|---|---|---|---|---|
| Кількість пацієнтів з легеневою емболією на 1000 планово госпіталізованих для втручанняСимвол показника: K.I.1 | Разом | 0 | 9 549 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частота реабілітації після ішемічного або геморагічного інсультуСимвол показника: K.I.10 | Разом | 103 | 247 | 0,417 | 0,356різниця щодо значення для порівняння: +0,061 |
| Частота кардіологічної реабілітації після інфарктуСимвол показника: K.I.11 | Разом | 3 | 31 | 0,097 | 0,105різниця щодо значення для порівняння: −0,008 |
| Частота повторних госпіталізацій після холецистектоміїСимвол показника: K.I.12 | Разом | 11 | 335 | 0,033 | 0,040різниця щодо значення для порівняння: −0,007 |
| Частота повторних госпіталізацій після апендектоміїСимвол показника: K.I.13 | Разом | 4 | 129 | 0,031 | 0,031різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частота повторних госпіталізацій після госпіталізації через пневмоніюСимвол показника: K.I.14 | Разом | 50 | 672 | 0,074 | 0,095різниця щодо значення для порівняння: −0,021 |
| Частота повторних госпіталізацій після госпіталізації через хронічне обструктивне захворювання легеньСимвол показника: K.I.15 | Разом | 10 | 45 | 0,222 | 0,179різниця щодо значення для порівняння: +0,044 |
| Частота повторних госпіталізацій з великою ампутацією кінцівки після судинних втручаньСимвол показника: K.I.16 | Разом | 0 | 151 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Кількість пацієнтів із сепсисом на 1000 планово госпіталізованих для втручанняСимвол показника: K.I.2 | Разом | 7 | 9 549 | 0,733 | 0,906різниця щодо значення для порівняння: −0,173 |
| Використання тромболізису в лікуванні ішемічного інсультуСимвол показника: K.I.3 | Разом | 24 | 194 | 0,124 | 0,124різниця щодо значення для порівняння: −0,001 |
| Використання механічної тромбектомії в лікуванні ішемічного інсультуСимвол показника: K.I.4 | Разом | 8 | 194 | 0,041 | 0,032різниця щодо значення для порівняння: +0,010 |
| Використання механічної тромбектомії у пацієнтів, які отримали тромболізис при ішемічному інсультіСимвол показника: K.I.5 | Разом | 1 | 194 | 0,005 | 0,001різниця щодо значення для порівняння: +0,005 |
Джерело: Narodowy Fundusz Zdrowia, показники якості медичної допомоги, звітний період: IV квартал 2025. Публічні дані, повторне використання згідно із законом про відкриті дані. Значення стосуються всього надавача послуг, а не окремого підрозділу, і нічого не говорять про доступність термінів.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Нижче — показники якості, які цей заклад звітує до Narodowy Fundusz Zdrowia на підставі закону про якість в охороні здоровʼя та безпеку пацієнта. Це звітні дані: числа, які заклад передав до NFZ, а не оцінка рівня лікування чи порівняння закладів між собою. Кожен рядок показує чисельник і знаменник, з яких обчислено значення, щоб було видно, на якій кількості випадків спирається показник.
Для частини показників NFZ подає значення для порівняння в масштабі всієї країни. Наводимо його поруч із результатом закладу разом із числовою різницею. Це не означає, що вищий або нижчий результат кращий: для різних показників бажаний напрямок різний і з цих даних він не випливає.
Показників в одного надавача послуг буває кілька десятків, у розрізі типів послуг. Показуємо вибрані, починаючи з тих, які пораховані разом для всього закладу і з тих, для яких NFZ подав значення для порівняння. Ми не додаємо показники й не обчислюємо з них жодного зведеного значення.
Скільки процедур виконує цей заклад порівняно з країною6 груп процедур · 2025розгорнутизгорнути
| Група процедур | Процедур, рік 2025 | Місце в Польщі |
|---|---|---|
| Poród | 1 089 | 18 z 263у першій десятці відсотків |
| Średnie zabiegi górnej części układu rozrodczego | 1 069 | 17 z 429у першій десятці відсотків |
| Usunięcie zaćmy - kategoria II | 1 016 | 161 z 260у нижній половині |
| Duże zabiegi nosa | 471 | 4 z 176у першій десятці відсотків |
| PZC03 usunięcie migdałków i inne zabiegi jamy ustnej, gardła i krtani < 18 r.ż. | 436 | 26 z 60у верхній половині |
| Patologia ciąży lub płodu z porodem > 5 dni | 397 | 2 z 119у першій десятці відсотків |
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Zestawienie dotyczy całego podmiotu leczniczego i obejmuje 2025 рік. Місце w zestawieniu mówi wyłącznie o liczbie процедур rozliczonych przez NFZ — nie o jakości leczenia, powikłaniach ani o tym, gdzie warto się leczyć. Duża liczba процедур oznacza doświadczenie zespołu w danej procedurze, ale nie jest gwarancją niczego.
Процедури, оплачені NFZ12 груп процедур · 2022–2025розгорнутизгорнути
| Група JGP | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| N01 PORÓD | 1 636 | 1 456 | 1 182 | 1 089 |
| M14 ŚREDNIE ZABIEGI GÓRNEJ CZĘŚCI UKŁADU ROZRODCZEGO | 312 | 500 | 828 | 1 069 |
| B19G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA II | 822 | 1 013 | 1 026 | 1 016 |
| C42 DUŻE ZABIEGI NOSA | 362 | 388 | 407 | 472–475 |
| PZC03 USUNIĘCIE MIGDAŁKÓW I INNE ZABIEGI JAMY USTNEJ, GARDŁA I KRTANI < 18 R.Ż. | 317 | 450 | 546–549 | 436 |
| N03 PATOLOGIA CIĄŻY LUB PŁODU Z PORODEM > 5 днів | 573 | 375 | 319 | 397 |
| F72 OPERACJE PRZEPUKLIN JAMY BRZUSZNEJ Z WSZCZEPEM | 333 | 348 | 349 | 334 |
| C12 DUŻE ZABIEGI JAMY USTNEJ, GARDŁA I KRTANI | 128 | 196 | 343 | 328 |
| M15 MAŁE ZABIEGI GÓRNEJ CZĘŚCI UKŁADU ROZRODCZEGO | 660 | 550 | 286 | 259 |
| B84 MAŁE ZABIEGI WITREORETINALNE | 177 | 181 | 239 | 248 |
| G25F WYCIĘCIE PĘCHERZYKA ŻÓŁCIOWEGO < 66 R.Ż | 143 | 178–181 | 180–183 | 244 |
| H14 ENDOPROTEZOPLASTYKA PIERWOTNA CAŁKOWITA BIODRA Z REKONSTRUKCJĄ KOSTNĄ, ENDOPROTEZOPLASTYKA STAWU BIODROWEGO Z ZASTOSOWANIEM TRZPIENIA PRZYNASADOWEGO, KAPOPLASTYKA STAWU BIODROWEGO | 158 | 197 | 208 | 228 |
NFZ не подає чисел, менших за пʼять, тому частина позицій має вигляд діапазону: нижня межа припускає по одній госпіталізації в кожній прихованій позиції, верхня — по чотири. Запис «менше 5» означає одну приховану позицію.
Джерело: NFZ, набір даних «Zabiegi rozliczone w ramach JGP», dane.gov.pl. Дані описують діяльність, оплачену NFZ, а не якість чи результативність лікування.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Зведення показує, скільки хірургічних госпіталізацій заклад оплатив через NFZ у наступних роках, у розрізі груп JGP. Це інформація про масштаб оплаченої діяльності, а не про якість чи результативність лікування.
У 2025 році заклад оплатив через NFZ щонайменше 12 476 госпіталізацій у 195 групах JGP, проти щонайменше 11 773 у 2022 році. Порівняння стосується повних років і охоплює лише послуги, оплачені NFZ.
Вартість послуг, оплачених NFZ6 видів послуг · 2024–2025розгорнутизгорнути
| Період | Оплачена вартість | Груп JGP | Госпіталізації |
|---|---|---|---|
| 2020 | 65,5 млн злотих | 379 | 18 631–18 946 |
| 2021 | 81,9 млн злотих | 389 | 22 161–22 467 |
| 2022 | 127,8 млн злотих | 393 | 26 306–26 612 |
| 2023 | 165,3 млн злотих | 390 | 26 888–27 173 |
| 2024 | 180,3 млн злотих | 387 | 26 115–26 397 |
| 2025 (дані неповні) | 44,3 млн злотих | 316 | 6 481–6 916 |
| Група JGP (2024) | Оплачена вартість | Госпіталізації |
|---|---|---|
| N24 NOWORODEK WYMAGAJĄCY SZCZEGÓLNEJ OPIEKI | 7,6 млн злотих | 857 |
| N01 PORÓD | 5,6 млн злотих | 1 182 |
| P04 CHOROBY DOLNYCH DRÓG ODDECHOWYCH | 5,1 млн злотих | 676 |
| H14 ENDOPROTEZOPLASTYKA PIERWOTNA CAŁKOWITA BIODRA Z REKONSTRUKCJĄ KOSTNĄ, ENDOPROTEZOPLASTYKA STAWU BIODROWEGO Z ZASTOSOWANIEM TRZPIENIA PRZYNASADOWEGO, KAPOPLASTYKA STAWU BIODROWEGO | 4,9 млн злотих | 210 |
| S05 ZABURZENIA KRZEPLIWOŚCI, INNE CHOROBY KRWI I ŚLEDZIONY > 10 днів | 4,9 млн злотих | 277 |
| A48 KOMPLEKSOWE LECZENIE UDARÓW MÓZGU > 7 днів W ODDZIALE UDAROWYM | 4,6 млн злотих | 273 |
| M14 ŚREDNIE ZABIEGI GÓRNEJ CZĘŚCI UKŁADU ROZRODCZEGO | 3,9 млн злотих | 828 |
| P06 MAŁE INFEKCJE (W TYM CHOROBY IMMUNOLOGICZNE) | 3,6 млн злотих | 697 |
| D18 ZAPALENIE PŁUC NIETYPOWE | 3,3 млн злотих | 367 |
| J39 DUŻE CHOROBY DERMATOLOGICZNE | 3,1 млн злотих | 934 |
| H01 ENDOPROTEZOPLASTYKA ŁOKCIA, BARKU, NADGARSTKA, STAWU SKOKOWO-GOLENIOWEGO, PIERWOTNA CZĘŚCIOWA KOLANA | 3,0 млн злотих | 216 |
| PZC03 USUNIĘCIE MIGDAŁKÓW I INNE ZABIEGI JAMY USTNEJ, GARDŁA I KRTANI < 18 R.Ż. | 3,0 млн злотих | 546 |
Маскування в цьому наборі стосується лише кількості госпіталізацій: суми подані точно, а числа, менші за пʼять, замінено діапазоном. Найновіший період (2025) охоплює в цьому наборі лише початок року, тому ми не порівнюємо його з повними роками.
Джерело: NFZ, набір даних «Відшкодування послуг, розрахованих у межах JGP», dane.gov.pl. Суми — це вартість послуг, оплачених NFZ, а не дохід закладу.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Суми нижче — це вартість лікарняних послуг, які NFZ оплатив цьому закладу. Це не дохід закладу і не його фінансовий результат, а лише те, що публічний платник оплатив у межах однорідних груп пацієнтів.
У 2024 році NFZ оплатив цьому закладу послуги на суму 180,3 млн злотих, роком раніше 165,3 млн злотих.
Госпіталізації, оплачені цій установі2 групи · 2025розгорнутизгорнути
| Рік | Госпіталізацій разом | Невідкладні госпіталізації | Планові госпіталізації | Новонароджені | Інші режими | Груп JGP |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22 397–63 689 | 9 071–30 332 | 11 932–31 018 | 1 317–2 031 | 77–308 | 380 |
| 2024 | 21 801–62 619 | 9 359–31 148 | 11 018–29 183 | 1 360–2 032 | 64–256 | 387 |
| Група JGP (2025) | Госпіталізації |
|---|---|
| N01 PORÓD | 1 001–1 292 |
| M14 ŚREDNIE ZABIEGI GÓRNEJ CZĘŚCI UKŁADU ROZRODCZEGO | 994–1 387 |
| B19G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA II | 992–1 085 |
| N24 NOWORODEK WYMAGAJĄCY SZCZEGÓLNEJ OPIEKI | 758–983 |
| J39 DUŻE CHOROBY DERMATOLOGICZNE | 609–1 602 |
| N20 NOWORODEK WYMAGAJĄCY NORMALNEJ OPIEKI | 449–608 |
| S57 INNE CHOROBY WIRUSOWE | 428–1 076 |
| PZC03 USUNIĘCIE MIGDAŁKÓW I INNE ZABIEGI JAMY USTNEJ, GARDŁA I KRTANI < 18 R.Ż. | 415–508 |
| C42 DUŻE ZABIEGI NOSA | 411–672 |
| S60 CHOROBY ZAKAŹNE NIEWIRUSOWE | 404–1 382 |
| N03 PATOLOGIA CIĄŻY LUB PŁODU Z PORODEM > 5 днів | 386–479 |
| P06 MAŁE INFEKCJE (W TYM CHOROBY IMMUNOLOGICZNE) | 379–1 231 |
Подаємо діапазон, а не одне число, бо NFZ приховує кожне значення, менше за пʼять, а в цьому наборі прихована переважна більшість вихідних позицій — у 2025 році це стосувалося 13 764 позицій цієї установи. Нижня межа діапазону припускає одну госпіталізацію в кожній прихованій позиції, верхня — чотири, тобто максимум можливий за цього порога. Справжнє число міститься в цьому діапазоні, але точніше вказати його неможливо.
Діапазон 22 397–63 689 широкий саме через маскування, а не через невизначеність щодо діяльності установи. Ці числа описують розрахунки з NFZ і нічого не говорять про результати лікування.
Джерело: NFZ, набір даних про госпіталізації, оплачені в межах JGP, dane.gov.pl. Дані стосуються медичної установи (NIP), а не окремого підрозділу.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Наведені нижче числа стосуються всієї медичної установи, тобто всіх її відділень і підрозділів разом, а не однієї цієї поліклініки чи одного цього відділення. У великій лікарні одне число охоплює кілька десятків відділень.
У 2025 році установа оплатила через NFZ від 22 397 do 63 689 госпіталізацій у 380 групах JGP.
Договори з NFZ на 2026 рік312 млн злотих · 2026розгорнутизгорнути
Установа, що веде цей заклад, має на 2026 рік договори з NFZ на загальну суму 312 млн злотих. Суми стосуються всієї установи, а не окремого підрозділу.
| Вид послуг | Вартість договорів | Договорів |
|---|---|---|
| Стаціонарне лікування | 312 млн злотих | 8 |
| Спеціалізована амбулаторна допомога | 111 тис. злотих | 1 |
| Профілактичні програми здоров’я | 5 тис. злотих | 1 |
Джерело: NFZ, Informator o umowach (api.nfz.gov.pl). Публічні дані, повторне використання згідно із законом про відкриті дані. Вартість договору — це не те саме, що його виконання чи наявність вільних термінів.
Сертифікати та акредитаціїрозгорнутизгорнути
- Акредитація Міністра охорони здоровʼя щодо надання медичних послуг wydano 2026-02-26
- Сертифікат ISO 9001 Системи управління якістю - Вимоги, стосуються всієї медичної установи або її лікувального закладу wydano 2025-11-25
- Сертифікат ISO 9001 Системи управління якістю - Вимоги, стосуються всієї медичної установи або її лікувального закладу wydano 2022-11-24
- Акредитація Міністра охорони здоровʼя щодо надання медичних послуг wydano 2022-07-18
Записи з реєстру RPWDL, ліцензія CC BY 4.0. Стосуються медичної установи, не завжди окремого підрозділу.
Реєстрові даніREGON (статистичний номер): 000630161 · NIP (податковий номер): 6782680028розгорнутизгорнути
Реєстрові дані: NFZ та RPWDL, ліцензія CC BY 4.0, станом на 2026-08-22.
Повідомити про помилку в даних закладурозгорнутизгорнути
Обліковий запис не потрібен. Не вписуйте медичних даних чи даних інших людей.