SPEC MED WOŚ SPÓŁKA JAWNA
ODDZIAŁ LECZENIA JEDNEGO DNIA W ZAKRESIE OKULISTYKIRabka-Zdrój
Відділення лікування одного дня у Zakresie офтальмології
Послуги та черги
Цифри походять безпосередньо з NFZ. Що саме вони означають?
- 23 днів (0)Втручання на кришталику (катаракта)У черзі: 35 (терміновий 0)Середній час очікування: 19 днівВилучені: 28Дані NFZ від: 01.11.2026Cały podmiot: 270 процедур у 2025 r. — więcej niż 3% podmiotów w krajuІнші заклади з цією послугою →Шукати у своїй місцевості →
- 74 днів (0)Відділення одноденного лікуванняУ черзі: 0 (терміновий 0)Середній час очікування: 32 днівВилучені: 3Дані NFZ від: 01.11.2026Інші заклади з цією послугою →Шукати у своїй місцевості →
Зателефонуйте та підтвердіть термін перед візитом. Ми показуємо прогнози, які заклади подають до NFZ. Це не бронювання: термін може змінитися, а в реєстратурі ви дізнаєтеся, чи заклад прийме вас за вашим направленням.
Стан черг, поданий NFZ на день 01.11.2026 · ми завантажили їх сьогодні · кожна послуга має прогноз.Як змінилися терміни
Порівнюємо найстаріше та найновіше зчитування NFZ для цього закладу, починаючи від 24.08.2026. Зміна прогнозу не означає, що заклад працює гірше або краще — NFZ перераховує його на основі кількості тих, хто очікує, і темпу прийомів.
- Відділення одноденного лікування97 днів → 74 днівкоротше на 23 днів
- Втручання на кришталику (катаракта)25 днів → 23 днівкоротше на 2 днів
Як дістатися
34-700 RABKA-ZDRÓJ, PROF. RUDNIKA 3B
Чим займається закладрозгорнутизгорнути
Процедури та операції
Найшвидше: 0 днів · Відділення одноденного лікування
4 послуги у цій групі
Заклад у цифрах
Звітні та реєстрові дані NFZ. Кожен розділ розгортається після натискання — вміст на сторінці, він лише не закриває терміни.
Розмір відділенняМісця денного перебування: 2розгорнутизгорнути
Дані з реєстру RPWDL для підрозділу „Oddział Leczenia Jednego Dnia w zakresie okulistyki”, ліцензія CC BY 4.0, стан на 2025-11-06. Кількість ліжок не означає вільних місць.
Законодавчо визначені показники якості NFZ12 показників · 2025розгорнутизгорнути
| Показник | Тип послуг | Чисельник | Знаменник | Значення для закладу | Значення для порівняння |
|---|---|---|---|---|---|
| Кількість пацієнтів з легеневою емболією на 1000 планово госпіталізованих для втручанняСимвол показника: K.I.1 | Разом | 0 | 285 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Кількість пацієнтів із сепсисом на 1000 планово госпіталізованих для втручанняСимвол показника: K.I.2 | Разом | 0 | 285 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частота розриву задньої капсули після видалення катарактиСимвол показника: K.I.7 | Разом | 0 | 272 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частота погіршення гостроти зору після видалення катарактиСимвол показника: K.I.8 | Разом | 11 | 272 | 0,040 | 0,042різниця щодо значення для порівняння: −0,002 |
| Частота ендофтальміту після видалення катарактиСимвол показника: K.I.9 | Разом | 0 | 272 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частота повторних госпіталізацій з тієї самої причиниСимвол показника: K.II.1 | Разом | 0 | 285 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Середня тривалість госпіталізаціїСимвол показника: Z.III.1 | Разом | 277 | 277 | 1 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
| Структура хірургічних госпіталізаційСимвол показника: Z.IV.2 | Разом | 567 567 | 285 | 1 991,5 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
| Частка госпіталізацій із стаціонарними втручаннями серед усіх госпіталізацій закладуСимвол показника: Z.IV.3 | Разом | 285 | 285 | 1 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
| Кількість втручань з лікування глаукоми або катарактиСимвол показника: K.IV.4 | Разом | 272 | — | 272 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
| Кількість вітректомій або факовітректомійСимвол показника: K.IV.5 | Разом | 5 | — | 5 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
| Середня тривалість госпіталізаціїСимвол показника: Z.III.1 | Okulistyka | 277 | 277 | 1 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
Джерело: Narodowy Fundusz Zdrowia, показники якості медичної допомоги, звітний період: IV квартал 2025. Публічні дані, повторне використання згідно із законом про відкриті дані. Значення стосуються всього надавача послуг, а не окремого підрозділу, і нічого не говорять про доступність термінів.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Нижче — показники якості, які цей заклад звітує до Narodowy Fundusz Zdrowia на підставі закону про якість в охороні здоровʼя та безпеку пацієнта. Це звітні дані: числа, які заклад передав до NFZ, а не оцінка рівня лікування чи порівняння закладів між собою. Кожен рядок показує чисельник і знаменник, з яких обчислено значення, щоб було видно, на якій кількості випадків спирається показник.
Для частини показників NFZ подає значення для порівняння в масштабі всієї країни. Наводимо його поруч із результатом закладу разом із числовою різницею. Це не означає, що вищий або нижчий результат кращий: для різних показників бажаний напрямок різний і з цих даних він не випливає.
Показників в одного надавача послуг буває кілька десятків, у розрізі типів послуг. Показуємо вибрані, починаючи з тих, які пораховані разом для всього закладу і з тих, для яких NFZ подав значення для порівняння. Ми не додаємо показники й не обчислюємо з них жодного зведеного значення.
Скільки процедур виконує цей заклад порівняно з країною4 групи процедур · 2025розгорнутизгорнути
| Група процедур | Процедур, рік 2025 | Місце в Польщі |
|---|---|---|
| Usunięcie zaćmy - kategoria II | 244 | 251 z 260у нижній половині |
| Usunięcie zaćmy - kategoria I | 26 | 210 z 254у нижній половині |
| Inne procedury w zakresie oka | 6 | 92 z 160у нижній половині |
| Zabiegi z wykonaniem witrektomii, w tym wieloproceduralne | 5 | 151 z 187у нижній половині |
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Zestawienie dotyczy całego podmiotu leczniczego i obejmuje 2025 рік. Місце w zestawieniu mówi wyłącznie o liczbie процедур rozliczonych przez NFZ — nie o jakości leczenia, powikłaniach ani o tym, gdzie warto się leczyć. Duża liczba процедур oznacza doświadczenie zespołu w danej procedurze, ale nie jest gwarancją niczego.
Процедури, оплачені NFZ8 груп процедур · 2022–2025розгорнутизгорнути
| Група JGP | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| B19G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA II | 88 | 230 | 276 | 244 |
| B18G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA I | 9 | 11 | 25 | 26 |
| B94 INNE PROCEDURY W ZAKRESIE OKA | 18 | 13 | 9 | 6 |
| B17 ZABIEGI Z WYKONANIEM WITREKTOMII, W TYM WIELOPROCEDURALNE | — | менше 5 | менше 5 | 5 |
| B33 ŚREDNIE ZABIEGI NA APARACIE OCHRONNYM OKA | менше 5 | менше 5 | — | менше 5 |
| B53 ŚREDNIE ZABIEGI NA ROGÓWCE I TWARDÓWCE | 7 | менше 5 | 7 | менше 5 |
| B23 ŚREDNIE ZABIEGI NA SOCZEWCE | — | — | менше 5 | менше 5 |
| B74 MAŁE ZABIEGI W JASKRZE I NA NACZYNIÓWCE | — | — | менше 5 | — |
NFZ не подає чисел, менших за пʼять, тому частина позицій має вигляд діапазону: нижня межа припускає по одній госпіталізації в кожній прихованій позиції, верхня — по чотири. Запис «менше 5» означає одну приховану позицію.
Джерело: NFZ, набір даних «Zabiegi rozliczone w ramach JGP», dane.gov.pl. Дані описують діяльність, оплачену NFZ, а не якість чи результативність лікування.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Зведення показує, скільки хірургічних госпіталізацій заклад оплатив через NFZ у наступних роках, у розрізі груп JGP. Це інформація про масштаб оплаченої діяльності, а не про якість чи результативність лікування.
У 2025 році заклад оплатив через NFZ щонайменше 284 госпіталізацій у 7 групах JGP, проти щонайменше 123 у 2022 році. Порівняння стосується повних років і охоплює лише послуги, оплачені NFZ.
Вартість послуг, оплачених NFZ6 видів послуг · 2024–2025розгорнутизгорнути
| Період | Оплачена вартість | Груп JGP | Госпіталізації |
|---|---|---|---|
| 2020 | 242 тис. злотих | 6 | 136–145 |
| 2021 | 362 тис. злотих | 6 | 204–210 |
| 2022 | 234 тис. злотих | 5 | 123–126 |
| 2023 | 621 тис. злотих | 6 | 257–266 |
| 2024 | 810 тис. злотих | 7 | 320–329 |
| 2025 (дані неповні) | 138 тис. злотих | 5 | 55–67 |
| Група JGP (2024) | Оплачена вартість | Госпіталізації |
|---|---|---|
| B19G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA II | 701 тис. злотих | 276 |
| B18G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA I | 87 тис. злотих | 25 |
| B17 ZABIEGI Z WYKONANIEM WITREKTOMII, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 9 тис. злотих | менше 5 |
| B53 ŚREDNIE ZABIEGI NA ROGÓWCE I TWARDÓWCE | 8 тис. злотих | 7 |
| B94 INNE PROCEDURY W ZAKRESIE OKA | 2 тис. злотих | 9 |
| B23 ŚREDNIE ZABIEGI NA SOCZEWCE | 1 тис. злотих | менше 5 |
| B74 MAŁE ZABIEGI W JASKRZE I NA NACZYNIÓWCE | 320 zł | менше 5 |
Маскування в цьому наборі стосується лише кількості госпіталізацій: суми подані точно, а числа, менші за пʼять, замінено діапазоном. Найновіший період (2025) охоплює в цьому наборі лише початок року, тому ми не порівнюємо його з повними роками.
Джерело: NFZ, набір даних «Відшкодування послуг, розрахованих у межах JGP», dane.gov.pl. Суми — це вартість послуг, оплачених NFZ, а не дохід закладу.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Суми нижче — це вартість лікарняних послуг, які NFZ оплатив цьому закладу. Це не дохід закладу і не його фінансовий результат, а лише те, що публічний платник оплатив у межах однорідних груп пацієнтів.
У 2024 році NFZ оплатив цьому закладу послуги на суму 810 тис. злотих, роком раніше 621 тис. злотих.
Госпіталізації, оплачені цій установі2 групи · 2025розгорнутизгорнути
| Рік | Госпіталізацій разом | Невідкладні госпіталізації | Планові госпіталізації | Новонароджені | Інші режими | Груп JGP |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 259–406 | — | 259–406 | — | — | 7 |
| 2024 | 304–463 | — | 304–463 | — | — | 7 |
| Група JGP (2025) | Госпіталізації |
|---|---|
| B19G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA II | 229–286 |
| B18G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA I | 17–68 |
| B17 ZABIEGI Z WYKONANIEM WITREKTOMII, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 5–20 |
| B94 INNE PROCEDURY W ZAKRESIE OKA | 4–16 |
| B23 ŚREDNIE ZABIEGI NA SOCZEWCE | 2–8 |
| B53 ŚREDNIE ZABIEGI NA ROGÓWCE I TWARDÓWCE | 1–4 |
| B33 ŚREDNIE ZABIEGI NA APARACIE OCHRONNYM OKA | 1–4 |
Подаємо діапазон, а не одне число, бо NFZ приховує кожне значення, менше за пʼять, а в цьому наборі прихована переважна більшість вихідних позицій — у 2025 році це стосувалося 49 позицій цієї установи. Нижня межа діапазону припускає одну госпіталізацію в кожній прихованій позиції, верхня — чотири, тобто максимум можливий за цього порога. Справжнє число міститься в цьому діапазоні, але точніше вказати його неможливо.
Діапазон 259–406 широкий саме через маскування, а не через невизначеність щодо діяльності установи. Ці числа описують розрахунки з NFZ і нічого не говорять про результати лікування.
Джерело: NFZ, набір даних про госпіталізації, оплачені в межах JGP, dane.gov.pl. Дані стосуються медичної установи (NIP), а не окремого підрозділу.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Наведені нижче числа стосуються всієї медичної установи, тобто всіх її відділень і підрозділів разом, а не однієї цієї поліклініки чи одного цього відділення. У великій лікарні одне число охоплює кілька десятків відділень.
У 2025 році установа оплатила через NFZ від 259 do 406 госпіталізацій у 7 групах JGP.
Договори з NFZ на 2026 рік834 тис. злотих · 2026розгорнутизгорнути
Установа, що веде цей заклад, має на 2026 рік договори з NFZ на загальну суму 834 тис. злотих. Суми стосуються всієї установи, а не окремого підрозділу.
| Вид послуг | Вартість договорів | Договорів |
|---|---|---|
| Стаціонарне лікування | 834 тис. злотих | 1 |
Джерело: NFZ, Informator o umowach (api.nfz.gov.pl). Публічні дані, повторне використання згідно із законом про відкриті дані. Вартість договору — це не те саме, що його виконання чи наявність вільних термінів.
Реєстрові даніREGON (статистичний номер): 122490739 · NIP (податковий номер): 679-305-28-21розгорнутизгорнути
Реєстрові дані: NFZ та RPWDL, ліцензія CC BY 4.0, станом на 2026-08-22.
Повідомити про помилку в даних закладурозгорнутизгорнути
Обліковий запис не потрібен. Не вписуйте медичних даних чи даних інших людей.