SPEKTRUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
PORADNIA OKULISTYCZNA DLA DZIECIWrocław-Śródmieście
Дитяча офтальмологічна поліклініка
Послуги та черги
Цифри походять безпосередньо з NFZ. Що саме вони означають?
- 621 днів (231)Послуги з офтальмологіїУ черзі: 428 (терміновий 85)Середній час очікування: 667 днівВилучені: 20Дані NFZ від: 01.09.2026Інші заклади з цією послугою →Шукати у своїй місцевості →
Зателефонуйте та підтвердіть термін перед візитом. Ми показуємо прогнози, які заклади подають до NFZ. Це не бронювання: термін може змінитися, а в реєстратурі ви дізнаєтеся, чи заклад прийме вас за вашим направленням.
Стан черг, поданий NFZ на день 01.09.2026 · ми завантажили їх сьогодні · кожна послуга має прогноз.Як змінилися терміни
Порівнюємо найстаріше та найновіше зчитування NFZ для цього закладу, починаючи від 25.08.2026. Зміна прогнозу не означає, що заклад працює гірше або краще — NFZ перераховує його на основі кількості тих, хто очікує, і темпу прийомів.
- Послуги з офтальмології614 днів → 621 днівдовше на 7 днів
- Послуги з офтальмології224 днів → 231 днівдовше на 7 днів
Як дістатися
51-646 WROCŁAW-ŚRÓDMIEŚCIE, KAROLA OLSZEWSKIEGO 58
Точку наближено до населеного пункту, а не до конкретного входу в заклад.
Чим займається закладрозгорнутизгорнути
Лікарі-спеціалісти
Найшвидше: 231 днів · Послуги з офтальмології
2 послуги у цій групі
Інші місця тієї самої установи
Та сама установа веде також наведені нижче підрозділи. Кожен має власні черги і власні терміни.
| Місце | Найкоротший термін | Черг |
|---|---|---|
| ODDZIAŁ OKULISTYCZNYWrocław-Krzyki | без очікування | 12 |
| PORADNIA OKULISTYCZNAWrocław-Krzyki | 104 днів | 4 |
Заклад у цифрах
Звітні та реєстрові дані NFZ. Кожен розділ розгортається після натискання — вміст на сторінці, він лише не закриває терміни.
Законодавчо визначені показники якості NFZ12 показників · 2025розгорнутизгорнути
| Показник | Тип послуг | Чисельник | Знаменник | Значення для закладу | Значення для порівняння |
|---|---|---|---|---|---|
| Кількість пацієнтів з легеневою емболією на 1000 планово госпіталізованих для втручанняСимвол показника: K.I.1 | Разом | 0 | 2 803 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Кількість пацієнтів із сепсисом на 1000 планово госпіталізованих для втручанняСимвол показника: K.I.2 | Разом | 1 | 2 803 | 0,357 | 0,198різниця щодо значення для порівняння: +0,159 |
| Частота розриву задньої капсули після видалення катарактиСимвол показника: K.I.7 | Разом | 9 | 2 586 | 0,003 | 0,003різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частота погіршення гостроти зору після видалення катарактиСимвол показника: K.I.8 | Разом | 82 | 2 586 | 0,032 | 0,032різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частота ендофтальміту після видалення катарактиСимвол показника: K.I.9 | Разом | 0 | 2 586 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частота повторних госпіталізацій з тієї самої причиниСимвол показника: K.II.1 | Разом | 7 | 2 821 | 0,002 | 0,002різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частка дистанційних консультацій серед усіх консультацій спеціалізованої амбулаторної допомогиСимвол показника: Z.IV.14 | Разом | 2 | 11 149 | 0,000 | 0,000різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Середня кількість послуг спеціалізованої амбулаторної допомоги на пацієнтаСимвол показника: Z.II.3 | Разом | 8 990 | 5 475 | 1,64 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
| Середня тривалість госпіталізаціїСимвол показника: Z.III.1 | Разом | 2 795 | 2 795 | 1 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
| Частка вибраних планових одноденних послугСимвол показника: Z.IV.1 | Разом | 132 | 132 | 1 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
| Структура хірургічних госпіталізаційСимвол показника: Z.IV.2 | Разом | 6 341 325 | 2 821 | 2 247,9 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
| Частка госпіталізацій із стаціонарними втручаннями серед усіх госпіталізацій закладуСимвол показника: Z.IV.3 | Разом | 2 821 | 2 821 | 1 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
Джерело: Narodowy Fundusz Zdrowia, показники якості медичної допомоги, звітний період: IV квартал 2025. Публічні дані, повторне використання згідно із законом про відкриті дані. Значення стосуються всього надавача послуг, а не окремого підрозділу, і нічого не говорять про доступність термінів.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Нижче — показники якості, які цей заклад звітує до Narodowy Fundusz Zdrowia на підставі закону про якість в охороні здоровʼя та безпеку пацієнта. Це звітні дані: числа, які заклад передав до NFZ, а не оцінка рівня лікування чи порівняння закладів між собою. Кожен рядок показує чисельник і знаменник, з яких обчислено значення, щоб було видно, на якій кількості випадків спирається показник.
Для частини показників NFZ подає значення для порівняння в масштабі всієї країни. Наводимо його поруч із результатом закладу разом із числовою різницею. Це не означає, що вищий або нижчий результат кращий: для різних показників бажаний напрямок різний і з цих даних він не випливає.
Показників в одного надавача послуг буває кілька десятків, у розрізі типів послуг. Показуємо вибрані, починаючи з тих, які пораховані разом для всього закладу і з тих, для яких NFZ подав значення для порівняння. Ми не додаємо показники й не обчислюємо з них жодного зведеного значення.
Скільки процедур виконує цей заклад порівняно з країною6 груп процедур · 2025розгорнутизгорнути
| Група процедур | Процедур, рік 2025 | Місце в Польщі |
|---|---|---|
| Usunięcie zaćmy - kategoria II | 2 201 | 30 z 260у верхній половині |
| Usunięcie zaćmy - kategoria I | 346 | 6 z 254у першій десятці відсотків |
| Zabiegi z wykonaniem witrektomii, w tym wieloproceduralne | 80 | 44 z 187у верхній половині |
| Zabiegi z wykonaniem fakowitrektomii, w tym wieloproceduralne | 50 | 19 z 176у верхній половині |
| Małe zabiegi witreoretinalne | 41 | 159 z 185у нижній половині |
| Średnie zabiegi w jaskrze i na naczyniówce | 38 | 26 z 136у верхній половині |
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Zestawienie dotyczy całego podmiotu leczniczego i obejmuje 2025 рік. Місце w zestawieniu mówi wyłącznie o liczbie процедур rozliczonych przez NFZ — nie o jakości leczenia, powikłaniach ani o tym, gdzie warto się leczyć. Duża liczba процедур oznacza doświadczenie zespołu w danej procedurze, ale nie jest gwarancją niczego.
Процедури, оплачені NFZ12 груп процедур · 2022–2025розгорнутизгорнути
| Група JGP | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| B19G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA II | 1 820 | 2 040 | 2 272 | 2 201 |
| B18G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA I | 216 | 266 | 291 | 346 |
| B17 ZABIEGI Z WYKONANIEM WITREKTOMII, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 84 | 89 | 59 | 80 |
| B17G ZABIEGI Z WYKONANIEM FAKOWITREKTOMII, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 88 | 70 | 77 | 50 |
| B84 MAŁE ZABIEGI WITREORETINALNE | 75 | 90 | 59 | 41 |
| B73 ŚREDNIE ZABIEGI W JASKRZE I NA NACZYNIÓWCE | 80 | 58 | 40 | 38 |
| B63 ZABIEGI W ZAKRESIE MIĘŚNI OKORUCHOWYCH | 35 | 26 | 29 | 32 |
| B16 ZABIEGI Z WYKONANIEM WITREKTOMII Z UŻYCIEM OLEJU SILIKONOWEGO LUB DEKALINY, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 12 | менше 5 | менше 5 | 15 |
| B94 INNE PROCEDURY W ZAKRESIE OKA | менше 5 | 6 | менше 5 | 5 |
| B11 KOMPLEKSOWE ZABIEGI W ZAĆMIE I JASKRZE | менше 5 | менше 5 | менше 5 | менше 5 |
| B25 WSZCZEPIENIE WTÓRNE SOCZEWKI | 6 | менше 5 | менше 5 | менше 5 |
| B33 ŚREDNIE ZABIEGI NA APARACIE OCHRONNYM OKA | 8 | менше 5 | 6 | менше 5 |
NFZ не подає чисел, менших за пʼять, тому частина позицій має вигляд діапазону: нижня межа припускає по одній госпіталізації в кожній прихованій позиції, верхня — по чотири. Запис «менше 5» означає одну приховану позицію.
Джерело: NFZ, набір даних «Zabiegi rozliczone w ramach JGP», dane.gov.pl. Дані описують діяльність, оплачену NFZ, а не якість чи результативність лікування.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Зведення показує, скільки хірургічних госпіталізацій заклад оплатив через NFZ у наступних роках, у розрізі груп JGP. Це інформація про масштаб оплаченої діяльності, а не про якість чи результативність лікування.
У 2025 році заклад оплатив через NFZ щонайменше 2 812 госпіталізацій у 13 групах JGP, проти щонайменше 2 431 у 2022 році. Порівняння стосується повних років і охоплює лише послуги, оплачені NFZ.
Вартість послуг, оплачених NFZ6 видів послуг · 2024–2025розгорнутизгорнути
| Період | Оплачена вартість | Груп JGP | Госпіталізації |
|---|---|---|---|
| 2020 | 3,8 млн злотих | 15 | 1 666–1 684 |
| 2021 | 4,6 млн злотих | 14 | 2 129–2 138 |
| 2022 | 6,3 млн злотих | 17 | 2 431–2 452 |
| 2023 | 7,6 млн злотих | 14 | 2 651–2 669 |
| 2024 | 8,3 млн злотих | 14 | 2 839–2 857 |
| 2025 (дані неповні) | 1,2 млн злотих | 12 | 749–767 |
| Група JGP (2024) | Оплачена вартість | Госпіталізації |
|---|---|---|
| B19G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA II | 5,8 млн злотих | 2 272 |
| B18G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA I | 1,0 млн злотих | 291 |
| B17G ZABIEGI Z WYKONANIEM FAKOWITREKTOMII, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 675 тис. злотих | 77 |
| B17 ZABIEGI Z WYKONANIEM WITREKTOMII, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 465 тис. злотих | 59 |
| B73 ŚREDNIE ZABIEGI W JASKRZE I NA NACZYNIÓWCE | 122 тис. злотих | 40 |
| B63 ZABIEGI W ZAKRESIE MIĘŚNI OKORUCHOWYCH | 77 тис. злотих | 29 |
| B84 MAŁE ZABIEGI WITREORETINALNE | 49 тис. злотих | 59 |
| B16 ZABIEGI Z WYKONANIEM WITREKTOMII Z UŻYCIEM OLEJU SILIKONOWEGO LUB DEKALINY, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 37 тис. злотих | менше 5 |
| B16G ZABIEGI Z WYKONANIEM FAKOWITREKTOMII Z UŻYCIEM OLEJU SILIKONOWEGO LUB DEKALINY, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 10 тис. злотих | менше 5 |
| B25 WSZCZEPIENIE WTÓRNE SOCZEWKI | 7 тис. злотих | менше 5 |
| B11 KOMPLEKSOWE ZABIEGI W ZAĆMIE I JASKRZE | 7 тис. злотих | менше 5 |
| B33 ŚREDNIE ZABIEGI NA APARACIE OCHRONNYM OKA | 5 тис. злотих | 6 |
Маскування в цьому наборі стосується лише кількості госпіталізацій: суми подані точно, а числа, менші за пʼять, замінено діапазоном. Найновіший період (2025) охоплює в цьому наборі лише початок року, тому ми не порівнюємо його з повними роками.
Джерело: NFZ, набір даних «Відшкодування послуг, розрахованих у межах JGP», dane.gov.pl. Суми — це вартість послуг, оплачених NFZ, а не дохід закладу.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Суми нижче — це вартість лікарняних послуг, які NFZ оплатив цьому закладу. Це не дохід закладу і не його фінансовий результат, а лише те, що публічний платник оплатив у межах однорідних груп пацієнтів.
У 2024 році NFZ оплатив цьому закладу послуги на суму 8,3 млн злотих, роком раніше 7,6 млн злотих.
Госпіталізації, оплачені цій установі2 групи · 2025розгорнутизгорнути
| Рік | Госпіталізацій разом | Невідкладні госпіталізації | Планові госпіталізації | Новонароджені | Інші режими | Груп JGP |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 697–3 279 | 18–72 | 2 679–3 207 | — | — | 13 |
| 2024 | 2 733–3 264 | 6–24 | 2 727–3 240 | — | — | 14 |
| Група JGP (2025) | Госпіталізації |
|---|---|
| B19G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA II | 2 195–2 231 |
| B18G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA I | 322–403 |
| B17 ZABIEGI Z WYKONANIEM WITREKTOMII, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 47–188 |
| B17G ZABIEGI Z WYKONANIEM FAKOWITREKTOMII, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 35–110 |
| B73 ŚREDNIE ZABIEGI W JASKRZE I NA NACZYNIÓWCE | 24–81 |
| B63 ZABIEGI W ZAKRESIE MIĘŚNI OKORUCHOWYCH | 23–62 |
| B84 MAŁE ZABIEGI WITREORETINALNE | 20–80 |
| B16 ZABIEGI Z WYKONANIEM WITREKTOMII Z UŻYCIEM OLEJU SILIKONOWEGO LUB DEKALINY, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 15–60 |
| B94 INNE PROCEDURY W ZAKRESIE OKA | 5–20 |
| B16G ZABIEGI Z WYKONANIEM FAKOWITREKTOMII Z UŻYCIEM OLEJU SILIKONOWEGO LUB DEKALINY, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 4–16 |
| B33 ŚREDNIE ZABIEGI NA APARACIE OCHRONNYM OKA | 3–12 |
| B11 KOMPLEKSOWE ZABIEGI W ZAĆMIE I JASKRZE | 2–8 |
Подаємо діапазон, а не одне число, бо NFZ приховує кожне значення, менше за пʼять, а в цьому наборі прихована переважна більшість вихідних позицій — у 2025 році це стосувалося 194 позицій цієї установи. Нижня межа діапазону припускає одну госпіталізацію в кожній прихованій позиції, верхня — чотири, тобто максимум можливий за цього порога. Справжнє число міститься в цьому діапазоні, але точніше вказати його неможливо.
Діапазон 2 697–3 279 широкий саме через маскування, а не через невизначеність щодо діяльності установи. Ці числа описують розрахунки з NFZ і нічого не говорять про результати лікування.
Джерело: NFZ, набір даних про госпіталізації, оплачені в межах JGP, dane.gov.pl. Дані стосуються медичної установи (NIP), а не окремого підрозділу.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Наведені нижче числа стосуються всієї медичної установи, тобто всіх її відділень і підрозділів разом, а не однієї цієї поліклініки чи одного цього відділення. У великій лікарні одне число охоплює кілька десятків відділень.
У 2025 році установа оплатила через NFZ від 2 697 do 3 279 госпіталізацій у 13 групах JGP.
Договори з NFZ на 2026 рік18 млн злотих · 2026розгорнутизгорнути
Установа, що веде цей заклад, має на 2026 рік договори з NFZ на загальну суму 18 млн злотих. Суми стосуються всієї установи, а не окремого підрозділу.
| Вид послуг | Вартість договорів | Договорів |
|---|---|---|
| Стаціонарне лікування | 14 млн злотих | 3 |
| Спеціалізована амбулаторна допомога | 4,7 млн злотих | 2 |
Джерело: NFZ, Informator o umowach (api.nfz.gov.pl). Публічні дані, повторне використання згідно із законом про відкриті дані. Вартість договору — це не те саме, що його виконання чи наявність вільних термінів.
Сертифікати та акредитаціїрозгорнутизгорнути
- Сертифікат ISO/IEC 27001 Системи управління якістю - Вимоги, стосуються всієї медичної установи або її лікувального закладу wydano 2023-12-13
- Сертифікат ISO 14001 Системи управління якістю - Вимоги, стосуються всієї медичної установи або її лікувального закладу wydano 2023-11-24
- Сертифікат ISO 45001 - Системи управління безпекою та гігієною праці. Вимоги, стосуються всієї медичної установи або її лікувального закладу wydano 2023-11-24
- Сертифікат ISO 9001 Системи управління якістю - Вимоги, стосуються всієї медичної установи або її лікувального закладу wydano 2023-10-24
- Сертифікат ISO 9001 Системи управління якістю - Вимоги, стосуються всієї медичної установи або її лікувального закладу wydano 2020-10-23
- Сертифікат ISO 14001 Системи управління якістю - Вимоги, стосуються всієї медичної установи або її лікувального закладу wydano 2020-10-23
Записи з реєстру RPWDL, ліцензія CC BY 4.0. Стосуються медичної установи, не завжди окремого підрозділу.
Реєстрові даніREGON (статистичний номер): 932632951 · NIP (податковий номер): 8971658338розгорнутизгорнути
Реєстрові дані: NFZ та RPWDL, ліцензія CC BY 4.0, станом на 2026-08-22.
Повідомити про помилку в даних закладурозгорнутизгорнути
Обліковий запис не потрібен. Не вписуйте медичних даних чи даних інших людей.