OŚRODEK OKULISTYCZNY "TĘCZÓWKA" IWONA WITECKA-NALEWAJEK
ODDZIAŁ OKULISTYCZNYBiałystok
Офтальмологічне відділення
Послуги та черги
- без очікуванняЛікування хвороб сітківки (AMD, DME)
- без очікуванняОфтальмологічне відділення
- без очікуванняВтручання на склистому тілі (вітректомія)
- 19 днівПластичні операції ока
- 22 днівВтручання на кришталику (катаракта)
Зателефонуйте та підтвердіть термін перед візитом. Ми показуємо прогнози, які заклади подають до NFZ. Це не бронювання: термін може змінитися, а в реєстратурі ви дізнаєтеся, чи заклад прийме вас за вашим направленням.
Стан черг, поданий NFZ на день 02.08.2026 · ми завантажили їх сьогодні · кожна послуга має прогноз.69% порівнянних закладів у тому самому місті мають коротші терміни, ніж цей. Порівняних пар послуг у тому самому режимі направлення: 3 003.
Як дістатися
15-121 BIAŁYSTOK, WĘGLOWA 6
Як дістатися громадським транспортом: 3, 6, 9, 13, 16, 18, 100
Чим займається заклад
Програми лікування
Найшвидше: 0 днів · Лікування хвороб сітківки (AMD, DME)
2 послуги у цій групі
Процедури та операції
Найшвидше: 0 днів · Офтальмологічне відділення
8 послуг у цій групі
Заклад у цифрах
Звітні та реєстрові дані NFZ. Кожен розділ розгортається після натискання — вміст на сторінці, він лише не закриває терміни.
Розмір відділенняЛіжок загалом: 6 · Ліжка інтенсивної терапії: 1розгорнутизгорнути
Дані з реєстру RPWDL для підрозділу „Офтальмологічне відділення”, ліцензія CC BY 4.0, стан на 2025-11-06. Кількість ліжок не означає вільних місць.
Законодавчо визначені показники якості NFZ12 показників · 2025розгорнутизгорнути
| Показник | Тип послуг | Чисельник | Знаменник | Значення для закладу | Значення для порівняння |
|---|---|---|---|---|---|
| Кількість пацієнтів з легеневою емболією на 1000 планово госпіталізованих для втручанняСимвол показника: K.I.1 | Разом | 0 | 1 296 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Кількість пацієнтів із сепсисом на 1000 планово госпіталізованих для втручанняСимвол показника: K.I.2 | Разом | 0 | 1 296 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частота розриву задньої капсули після видалення катарактиСимвол показника: K.I.7 | Разом | 0 | 1 005 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частота погіршення гостроти зору після видалення катарактиСимвол показника: K.I.8 | Разом | 17 | 1 005 | 0,017 | 0,018різниця щодо значення для порівняння: −0,001 |
| Частота ендофтальміту після видалення катарактиСимвол показника: K.I.9 | Разом | 0 | 1 005 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частота повторних госпіталізацій з тієї самої причиниСимвол показника: K.II.1 | Разом | 0 | 1 296 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Середня тривалість госпіталізаціїСимвол показника: Z.III.1 | Разом | 1 287 | 1 287 | 1 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
| Структура хірургічних госпіталізаційСимвол показника: Z.IV.2 | Разом | 2 172 293 | 1 296 | 1 676,2 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
| Частка госпіталізацій із стаціонарними втручаннями серед усіх госпіталізацій закладуСимвол показника: Z.IV.3 | Разом | 1 296 | 1 296 | 1 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
| Кількість втручань з лікування глаукоми або катарактиСимвол показника: K.IV.4 | Разом | 1 005 | — | 1 005 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
| Кількість вітректомій або факовітректомійСимвол показника: K.IV.5 | Разом | 1 | — | 1 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
| Середня тривалість госпіталізаціїСимвол показника: Z.III.1 | Okulistyka | 1 287 | 1 287 | 1 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
Джерело: Narodowy Fundusz Zdrowia, показники якості медичної допомоги, звітний період: IV квартал 2025. Публічні дані, повторне використання згідно із законом про відкриті дані. Значення стосуються всього надавача послуг, а не окремого підрозділу, і нічого не говорять про доступність термінів.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Нижче — показники якості, які цей заклад звітує до Narodowy Fundusz Zdrowia на підставі закону про якість в охороні здоровʼя та безпеку пацієнта. Це звітні дані: числа, які заклад передав до NFZ, а не оцінка рівня лікування чи порівняння закладів між собою. Кожен рядок показує чисельник і знаменник, з яких обчислено значення, щоб було видно, на якій кількості випадків спирається показник.
Для частини показників NFZ подає значення для порівняння в масштабі всієї країни. Наводимо його поруч із результатом закладу разом із числовою різницею. Це не означає, що вищий або нижчий результат кращий: для різних показників бажаний напрямок різний і з цих даних він не випливає.
Показників в одного надавача послуг буває кілька десятків, у розрізі типів послуг. Показуємо вибрані, починаючи з тих, які пораховані разом для всього закладу і з тих, для яких NFZ подав значення для порівняння. Ми не додаємо показники й не обчислюємо з них жодного зведеного значення.
Скільки процедур виконує цей заклад порівняно з країною5 груп процедур · 2025розгорнутизгорнути
| Група процедур | Процедур, рік 2025 | Місце в Польщі |
|---|---|---|
| Usunięcie zaćmy - kategoria II | 976 | 167 z 260у нижній половині |
| Średnie zabiegi na aparacie ochronnym oka | 236 | 14 z 199у першій десятці відсотків |
| Małe zabiegi witreoretinalne | 40 | 160 z 185у нижній половині |
| Usunięcie zaćmy - kategoria I | 27 | 208 z 254у нижній половині |
| Średnie zabiegi na rogówce i twardówce | 10 | 52 z 139у верхній половині |
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Zestawienie dotyczy całego podmiotu leczniczego i obejmuje 2025 рік. Місце w zestawieniu mówi wyłącznie o liczbie процедур rozliczonych przez NFZ — nie o jakości leczenia, powikłaniach ani o tym, gdzie warto się leczyć. Duża liczba процедур oznacza doświadczenie zespołu w danej procedurze, ale nie jest gwarancją niczego.
Процедури, оплачені NFZ11 груп процедур · 2022–2025розгорнутизгорнути
| Група JGP | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| B19G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA II | 897 | 880 | 942 | 976 |
| B33 ŚREDNIE ZABIEGI NA APARACIE OCHRONNYM OKA | 216 | 255 | 205 | 236 |
| B84 MAŁE ZABIEGI WITREORETINALNE | 5 | 69 | 49 | 40 |
| B18G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA I | 40 | 26 | 34 | 27 |
| B53 ŚREDNIE ZABIEGI NA ROGÓWCE I TWARDÓWCE | 8 | менше 5 | менше 5 | 10 |
| B23 ŚREDNIE ZABIEGI NA SOCZEWCE | менше 5 | менше 5 | менше 5 | менше 5 |
| B17G ZABIEGI Z WYKONANIEM FAKOWITREKTOMII, W TYM WIELOPROCEDURALNE | менше 5 | менше 5 | — | менше 5 |
| B32 DUŻE ZABIEGI NA APARACIE OCHRONNYM OKA | — | — | — | менше 5 |
| B25 WSZCZEPIENIE WTÓRNE SOCZEWKI | менше 5 | — | — | — |
| B74 MAŁE ZABIEGI W JASKRZE I NA NACZYNIÓWCE | — | менше 5 | менше 5 | — |
| B73 ŚREDNIE ZABIEGI W JASKRZE I NA NACZYNIÓWCE | — | — | менше 5 | — |
NFZ не подає чисел, менших за пʼять, тому частина позицій має вигляд діапазону: нижня межа припускає по одній госпіталізації в кожній прихованій позиції, верхня — по чотири. Запис «менше 5» означає одну приховану позицію.
Джерело: NFZ, набір даних «Zabiegi rozliczone w ramach JGP», dane.gov.pl. Дані описують діяльність, оплачену NFZ, а не якість чи результативність лікування.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Зведення показує, скільки хірургічних госпіталізацій заклад оплатив через NFZ у наступних роках, у розрізі груп JGP. Це інформація про масштаб оплаченої діяльності, а не про якість чи результативність лікування.
У 2025 році заклад оплатив через NFZ щонайменше 1 292 госпіталізацій у 8 групах JGP, проти щонайменше 1 169 у 2022 році. Порівняння стосується повних років і охоплює лише послуги, оплачені NFZ.
Вартість послуг, оплачених NFZ6 видів послуг · 2024–2025розгорнутизгорнути
| Період | Оплачена вартість | Груп JGP | Госпіталізації |
|---|---|---|---|
| 2020 | 1,4 млн злотих | 7 | 732–738 |
| 2021 | 1,8 млн злотих | 11 | 981–999 |
| 2022 | 2,4 млн злотих | 8 | 1 169–1 178 |
| 2023 | 2,7 млн злотих | 8 | 1 234–1 246 |
| 2024 | 2,9 млн злотих | 8 | 1 234–1 246 |
| 2025 (дані неповні) | 752 тис. злотих | 6 | 319–325 |
| Група JGP (2024) | Оплачена вартість | Госпіталізації |
|---|---|---|
| B19G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA II | 2,6 млн злотих | 942 |
| B33 ŚREDNIE ZABIEGI NA APARACIE OCHRONNYM OKA | 200 тис. злотих | 205 |
| B18G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA I | 133 тис. злотих | 34 |
| B84 MAŁE ZABIEGI WITREORETINALNE | 46 тис. злотих | 49 |
| B73 ŚREDNIE ZABIEGI W JASKRZE I NA NACZYNIÓWCE | 4 тис. злотих | менше 5 |
| B23 ŚREDNIE ZABIEGI NA SOCZEWCE | 2 тис. злотих | менше 5 |
| B53 ŚREDNIE ZABIEGI NA ROGÓWCE I TWARDÓWCE | 2 тис. злотих | менше 5 |
| B74 MAŁE ZABIEGI W JASKRZE I NA NACZYNIÓWCE | 356 zł | менше 5 |
Маскування в цьому наборі стосується лише кількості госпіталізацій: суми подані точно, а числа, менші за пʼять, замінено діапазоном. Найновіший період (2025) охоплює в цьому наборі лише початок року, тому ми не порівнюємо його з повними роками.
Джерело: NFZ, набір даних «Відшкодування послуг, розрахованих у межах JGP», dane.gov.pl. Суми — це вартість послуг, оплачених NFZ, а не дохід закладу.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Суми нижче — це вартість лікарняних послуг, які NFZ оплатив цьому закладу. Це не дохід закладу і не його фінансовий результат, а лише те, що публічний платник оплатив у межах однорідних груп пацієнтів.
У 2024 році NFZ оплатив цьому закладу послуги на суму 2,9 млн злотих, роком раніше 2,7 млн злотих.
Госпіталізації, оплачені цій установі2 групи · 2025розгорнутизгорнути
| Рік | Госпіталізацій разом | Невідкладні госпіталізації | Планові госпіталізації | Новонароджені | Інші режими | Груп JGP |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 242–1 551 | — | 1 242–1 551 | — | — | 8 |
| 2024 | 1 162–1 456 | — | 1 162–1 456 | — | — | 8 |
| Група JGP (2025) | Госпіталізації |
|---|---|
| B19G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA II | 965–998 |
| B33 ŚREDNIE ZABIEGI NA APARACIE OCHRONNYM OKA | 211–289 |
| B84 MAŁE ZABIEGI WITREORETINALNE | 30–120 |
| B18G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA I | 19–76 |
| B53 ŚREDNIE ZABIEGI NA ROGÓWCE I TWARDÓWCE | 10–40 |
| B23 ŚREDNIE ZABIEGI NA SOCZEWCE | 3–12 |
| B32 DUŻE ZABIEGI NA APARACIE OCHRONNYM OKA | 3–12 |
| B17G ZABIEGI Z WYKONANIEM FAKOWITREKTOMII, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 1–4 |
Подаємо діапазон, а не одне число, бо NFZ приховує кожне значення, менше за пʼять, а в цьому наборі прихована переважна більшість вихідних позицій — у 2025 році це стосувалося 103 позицій цієї установи. Нижня межа діапазону припускає одну госпіталізацію в кожній прихованій позиції, верхня — чотири, тобто максимум можливий за цього порога. Справжнє число міститься в цьому діапазоні, але точніше вказати його неможливо.
Діапазон 1 242–1 551 широкий саме через маскування, а не через невизначеність щодо діяльності установи. Ці числа описують розрахунки з NFZ і нічого не говорять про результати лікування.
Джерело: NFZ, набір даних про госпіталізації, оплачені в межах JGP, dane.gov.pl. Дані стосуються медичної установи (NIP), а не окремого підрозділу.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Наведені нижче числа стосуються всієї медичної установи, тобто всіх її відділень і підрозділів разом, а не однієї цієї поліклініки чи одного цього відділення. У великій лікарні одне число охоплює кілька десятків відділень.
У 2025 році установа оплатила через NFZ від 1 242 do 1 551 госпіталізацій у 8 групах JGP.
Сертифікати та акредитаціїрозгорнутизгорнути
- Сертифікат ISO 9001 Системи управління якістю – вимоги, стосуються всієї медичної установи або її підприємства wydano 2015-12-18
- Сертифікат ISO 9001:2008 w zakresie: Usługi medyczne w zakresie okulistyki. wydano 2012-12-21
Записи з реєстру RPWDL, ліцензія CC BY 4.0. Стосуються медичної установи, не завжди окремого підрозділу.
Реєстрові даніREGON (статистичний номер): 200114128 · NIP (податковий номер): 8711298274розгорнутизгорнути
Реєстрові дані: NFZ та RPWDL, ліцензія CC BY 4.0, станом на 2026-08-22.
Повідомити про помилку в даних закладурозгорнутизгорнути
Обліковий запис не потрібен. Не вписуйте медичних даних чи даних інших людей.