CHIRURGIA POZNAŃSKA R.R.P.D CZERNIGA SPÓŁKA JAWNA
001 відділення LECZENIA JEDNEGO DNIAPoznań-Jeżyce
Послуги та черги
- без очікуванняОперації пахвинної грижі
- 1 деньВідділення одноденного лікування
- 6 днівВтручання на кришталику (катаракта)
Зателефонуйте та підтвердіть термін перед візитом. Ми показуємо прогнози, які заклади подають до NFZ. Це не бронювання: термін може змінитися, а в реєстратурі ви дізнаєтеся, чи заклад прийме вас за вашим направленням.
Стан черг, поданий NFZ на день 03.08.2026 · ми завантажили їх сьогодні · кожна послуга має прогноз.64% порівнянних закладів у тому самому місті мають довші терміни, ніж цей. Порівняних пар послуг у тому самому режимі направлення: 896.
Як дістатися
60-476 POZNAŃ-JEŻYCE, DRUSKIENICKA 17
Як дістатися громадським транспортом: -
Чим займається закладрозгорнутизгорнути
Процедури та операції
Найшвидше: 0 днів · Операції пахвинної грижі
6 послуг у цій групі
Інші місця тієї самої установи
Та сама установа веде також наведені нижче підрозділи. Кожен має власні черги і власні терміни.
| Місце | Найкоротший термін | Черг |
|---|---|---|
| 005 поліклінік CHIRURGICZNAPoznań-Jeżyce | 14 днів | 16 |
| 009 поліклінік ENDOKRYNOLOGICZNAPoznań-Jeżyce | 60 днів | 16 |
| 006 поліклінік OKULISTYCZNA 1Poznań-Jeżyce | 67 днів | 16 |
Заклад у цифрах
Звітні та реєстрові дані NFZ. Кожен розділ розгортається після натискання — вміст на сторінці, він лише не закриває терміни.
Розмір відділенняЛіжок загалом: 6розгорнутизгорнути
Дані з реєстру RPWDL для підрозділу „Відділення одноденного лікування”, ліцензія CC BY 4.0, стан на 2025-11-06. Кількість ліжок не означає вільних місць.
Законодавчо визначені показники якості NFZ12 показників · 2025розгорнутизгорнути
| Показник | Тип послуг | Чисельник | Знаменник | Значення для закладу | Значення для порівняння |
|---|---|---|---|---|---|
| Кількість пацієнтів з легеневою емболією на 1000 планово госпіталізованих для втручанняСимвол показника: K.I.1 | Разом | 0 | 1 829 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Кількість пацієнтів із сепсисом на 1000 планово госпіталізованих для втручанняСимвол показника: K.I.2 | Разом | 0 | 1 829 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частота розриву задньої капсули після видалення катарактиСимвол показника: K.I.7 | Разом | 0 | 1 279 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частота погіршення гостроти зору після видалення катарактиСимвол показника: K.I.8 | Разом | 11 | 1 279 | 0,009 | 0,009різниця щодо значення для порівняння: −0,001 |
| Частота ендофтальміту після видалення катарактиСимвол показника: K.I.9 | Разом | 0 | 1 279 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частота повторних госпіталізацій з тієї самої причиниСимвол показника: K.II.1 | Разом | 1 | 1 701 | 0,001 | 0,000різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частка дистанційних консультацій серед усіх консультацій спеціалізованої амбулаторної допомогиСимвол показника: Z.IV.14 | Разом | 1 105 | 14 438 | 0,077 | 0,076різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Середня кількість послуг спеціалізованої амбулаторної допомоги на пацієнтаСимвол показника: Z.II.3 | Разом | 14 438 | 7 882 | 1,83 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
| Середня тривалість госпіталізаціїСимвол показника: Z.III.1 | Разом | 1 820 | 1 820 | 1 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
| Частка вибраних планових одноденних послугСимвол показника: Z.IV.1 | Разом | 8 | 120 | 0,067 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
| Структура хірургічних госпіталізаційСимвол показника: Z.IV.2 | Разом | 3 951 010 | 1 829 | 2 160,2 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
| Частка госпіталізацій із стаціонарними втручаннями серед усіх госпіталізацій закладуСимвол показника: Z.IV.3 | Разом | 1 829 | 1 829 | 1 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
Джерело: Narodowy Fundusz Zdrowia, показники якості медичної допомоги, звітний період: IV квартал 2025. Публічні дані, повторне використання згідно із законом про відкриті дані. Значення стосуються всього надавача послуг, а не окремого підрозділу, і нічого не говорять про доступність термінів.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Нижче — показники якості, які цей заклад звітує до Narodowy Fundusz Zdrowia на підставі закону про якість в охороні здоровʼя та безпеку пацієнта. Це звітні дані: числа, які заклад передав до NFZ, а не оцінка рівня лікування чи порівняння закладів між собою. Кожен рядок показує чисельник і знаменник, з яких обчислено значення, щоб було видно, на якій кількості випадків спирається показник.
Для частини показників NFZ подає значення для порівняння в масштабі всієї країни. Наводимо його поруч із результатом закладу разом із числовою різницею. Це не означає, що вищий або нижчий результат кращий: для різних показників бажаний напрямок різний і з цих даних він не випливає.
Показників в одного надавача послуг буває кілька десятків, у розрізі типів послуг. Показуємо вибрані, починаючи з тих, які пораховані разом для всього закладу і з тих, для яких NFZ подав значення для порівняння. Ми не додаємо показники й не обчислюємо з них жодного зведеного значення.
Скільки процедур виконує цей заклад порівняно з країною6 груп процедур · 2025розгорнутизгорнути
| Група процедур | Процедур, рік 2025 | Місце в Польщі |
|---|---|---|
| Usunięcie zaćmy - kategoria II | 1 176 | 125 z 260у верхній половині |
| Średnie zabiegi na tkankach miękkich | 176 | 114 z 573у верхній половині |
| Operacje przepuklin jamy brzusznej z wszczepem | 112 | 343 z 516у нижній половині |
| Usunięcie zaćmy - kategoria I | 97 | 103 z 254у верхній половині |
| Średnie zabiegi nosa | 82 | 32 z 170у верхній половині |
| Średnie zabiegi jamy ustnej, gardła i krtani | 48 | 94 z 208у верхній половині |
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Zestawienie dotyczy całego podmiotu leczniczego i obejmuje 2025 рік. Місце w zestawieniu mówi wyłącznie o liczbie процедур rozliczonych przez NFZ — nie o jakości leczenia, powikłaniach ani o tym, gdzie warto się leczyć. Duża liczba процедур oznacza doświadczenie zespołu w danej procedurze, ale nie jest gwarancją niczego.
Процедури, оплачені NFZ12 груп процедур · 2022–2071розгорнутизгорнути
| Група JGP | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| B19G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA II | 1 139 | 1 272 | 1 207 | 1 176 |
| H83 ŚREDNIE ZABIEGI NA TKANKACH MIĘKKICH | 211 | 157 | 225 | 176 |
| F72 OPERACJE PRZEPUKLIN JAMY BRZUSZNEJ Z WSZCZEPEM | 111 | 112 | 102 | 112 |
| B18G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA I | 66 | 87 | 83 | 97 |
| C43 ŚREDNIE ZABIEGI NOSA | 40 | 49–52 | 49 | 83–86 |
| C14 ŚREDNIE ZABIEGI JAMY USTNEJ, GARDŁA I KRTANI | 33 | 55 | 40 | 49–52 |
| H42 DUŻE ZABIEGI NA KOŃCZYNIE GÓRNEJ | 50–53 | 42 | 37–40 | 44–47 |
| B33 ŚREDNIE ZABIEGI NA APARACIE OCHRONNYM OKA | 49 | 48 | 32 | 31 |
| H84 MNIEJSZE ZABIEGI W OBRĘBIE UKŁADU MIĘŚNIOWO-SZKIELETOWEGO LUB TKANEK MIĘKKICH | менше 5 | менше 5 | 9 | 20 |
| C34 MAŁE ZABIEGI USZU | 7 | 9 | 5 | 10 |
| B53 ŚREDNIE ZABIEGI NA ROGÓWCE I TWARDÓWCE | 7 | менше 5 | 6 | 9 |
| C15 MAŁE ZABIEGI JAMY USTNEJ, GARDŁA I KRTANI | 10 | 8 | 8 | 6 |
NFZ не подає чисел, менших за пʼять, тому частина позицій має вигляд діапазону: нижня межа припускає по одній госпіталізації в кожній прихованій позиції, верхня — по чотири. Запис «менше 5» означає одну приховану позицію.
Джерело: NFZ, набір даних «Zabiegi rozliczone w ramach JGP», dane.gov.pl. Дані описують діяльність, оплачену NFZ, а не якість чи результативність лікування.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Зведення показує, скільки хірургічних госпіталізацій заклад оплатив через NFZ у наступних роках, у розрізі груп JGP. Це інформація про масштаб оплаченої діяльності, а не про якість чи результативність лікування.
У 2025 році заклад оплатив через NFZ щонайменше 1 825 госпіталізацій у 16 групах JGP, проти щонайменше 1 735 у 2022 році. Порівняння стосується повних років і охоплює лише послуги, оплачені NFZ.
Вартість послуг, оплачених NFZ6 видів послуг · 2024–2025розгорнутизгорнути
| Період | Оплачена вартість | Груп JGP | Госпіталізації |
|---|---|---|---|
| 2020 | 2,7 млн злотих | 20 | 1 419–1 452 |
| 2021 | 3,2 млн злотих | 21 | 1 642–1 669 |
| 2022 | 3,8 млн злотих | 18 | 1 735–1 753 |
| 2023 | 4,6 млн злотих | 19 | 1 860–1 881 |
| 2024 | 4,8 млн злотих | 19 | 1 821–1 836 |
| 2025 (дані неповні) | 1,3 млн злотих | 15 | 478–496 |
| Група JGP (2024) | Оплачена вартість | Госпіталізації |
|---|---|---|
| B19G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA II | 3,1 млн злотих | 1 207 |
| H83 ŚREDNIE ZABIEGI NA TKANKACH MIĘKKICH | 570 тис. злотих | 225 |
| F72 OPERACJE PRZEPUKLIN JAMY BRZUSZNEJ Z WSZCZEPEM | 406 тис. злотих | 102 |
| B18G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA I | 258 тис. злотих | 83 |
| H42 DUŻE ZABIEGI NA KOŃCZYNIE GÓRNEJ | 233 тис. злотих | 37 |
| C43 ŚREDNIE ZABIEGI NOSA | 98 тис. злотих | 49 |
| C14 ŚREDNIE ZABIEGI JAMY USTNEJ, GARDŁA I KRTANI | 61 тис. злотих | 40 |
| B33 ŚREDNIE ZABIEGI NA APARACIE OCHRONNYM OKA | 28 тис. злотих | 32 |
| B17G ZABIEGI Z WYKONANIEM FAKOWITREKTOMII, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 18 тис. злотих | 6 |
| H84 MNIEJSZE ZABIEGI W OBRĘBIE UKŁADU MIĘŚNIOWO-SZKIELETOWEGO LUB TKANEK MIĘKKICH | 16 тис. злотих | 9 |
| B53 ŚREDNIE ZABIEGI NA ROGÓWCE I TWARDÓWCE | 8 тис. злотих | 6 |
| B23 ŚREDNIE ZABIEGI NA SOCZEWCE | 6 тис. злотих | менше 5 |
Маскування в цьому наборі стосується лише кількості госпіталізацій: суми подані точно, а числа, менші за пʼять, замінено діапазоном. Найновіший період (2025) охоплює в цьому наборі лише початок року, тому ми не порівнюємо його з повними роками.
Джерело: NFZ, набір даних «Відшкодування послуг, розрахованих у межах JGP», dane.gov.pl. Суми — це вартість послуг, оплачених NFZ, а не дохід закладу.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Суми нижче — це вартість лікарняних послуг, які NFZ оплатив цьому закладу. Це не дохід закладу і не його фінансовий результат, а лише те, що публічний платник оплатив у межах однорідних груп пацієнтів.
У 2024 році NFZ оплатив цьому закладу послуги на суму 4,8 млн злотих, роком раніше 4,6 млн злотих.
Госпіталізації, оплачені цій установі2 групи · 2025розгорнутизгорнути
| Рік | Госпіталізацій разом | Невідкладні госпіталізації | Планові госпіталізації | Новонароджені | Інші режими | Груп JGP |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 621–2 569 | — | 1 621–2 569 | — | — | 16 |
| 2024 | 1 621–2 443 | — | 1 621–2 443 | — | — | 19 |
| Група JGP (2025) | Госпіталізації |
|---|---|
| B19G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA II | 1 158–1 206 |
| H83 ŚREDNIE ZABIEGI NA TKANKACH MIĘKKICH | 115–268 |
| F72 OPERACJE PRZEPUKLIN JAMY BRZUSZNEJ Z WSZCZEPEM | 82–187 |
| B18G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA I | 63–147 |
| C43 ŚREDNIE ZABIEGI NOSA | 55–169 |
| C14 ŚREDNIE ZABIEGI JAMY USTNEJ, GARDŁA I KRTANI | 39–156 |
| H42 DUŻE ZABIEGI NA KOŃCZYNIE GÓRNEJ | 35–140 |
| B33 ŚREDNIE ZABIEGI NA APARACIE OCHRONNYM OKA | 18–72 |
| H84 MNIEJSZE ZABIEGI W OBRĘBIE UKŁADU MIĘŚNIOWO-SZKIELETOWEGO LUB TKANEK MIĘKKICH | 16–64 |
| C34 MAŁE ZABIEGI USZU | 10–40 |
| B53 ŚREDNIE ZABIEGI NA ROGÓWCE I TWARDÓWCE | 8–32 |
| C15 MAŁE ZABIEGI JAMY USTNEJ, GARDŁA I KRTANI | 6–24 |
Подаємо діапазон, а не одне число, бо NFZ приховує кожне значення, менше за пʼять, а в цьому наборі прихована переважна більшість вихідних позицій — у 2025 році це стосувалося 316 позицій цієї установи. Нижня межа діапазону припускає одну госпіталізацію в кожній прихованій позиції, верхня — чотири, тобто максимум можливий за цього порога. Справжнє число міститься в цьому діапазоні, але точніше вказати його неможливо.
Діапазон 1 621–2 569 широкий саме через маскування, а не через невизначеність щодо діяльності установи. Ці числа описують розрахунки з NFZ і нічого не говорять про результати лікування.
Джерело: NFZ, набір даних про госпіталізації, оплачені в межах JGP, dane.gov.pl. Дані стосуються медичної установи (NIP), а не окремого підрозділу.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Наведені нижче числа стосуються всієї медичної установи, тобто всіх її відділень і підрозділів разом, а не однієї цієї поліклініки чи одного цього відділення. У великій лікарні одне число охоплює кілька десятків відділень.
У 2025 році установа оплатила через NFZ від 1 621 do 2 569 госпіталізацій у 16 групах JGP.
Договори з NFZ на 2026 рік9,5 млн злотих · 2026розгорнутизгорнути
Установа, що веде цей заклад, має на 2026 рік договори з NFZ на загальну суму 9,5 млн злотих. Суми стосуються всієї установи, а не окремого підрозділу.
| Вид послуг | Вартість договорів | Договорів |
|---|---|---|
| Стаціонарне лікування | 6,1 млн злотих | 1 |
| Спеціалізована амбулаторна допомога | 3,4 млн злотих | 2 |
Джерело: NFZ, Informator o umowach (api.nfz.gov.pl). Публічні дані, повторне використання згідно із законом про відкриті дані. Вартість договору — це не те саме, що його виконання чи наявність вільних термінів.
Сертифікати та акредитаціїрозгорнутизгорнути
- Сертифікат ISO 9001 Системи управління якістю – вимоги, стосуються всієї медичної установи або її підприємства wydano 2016-01-11
Записи з реєстру RPWDL, ліцензія CC BY 4.0. Стосуються медичної установи, не завжди окремого підрозділу.
Реєстрові даніREGON (статистичний номер): 302199918 · NIP (податковий номер): 7811880091розгорнутизгорнути
Реєстрові дані: NFZ та RPWDL, ліцензія CC BY 4.0, станом на 2026-08-22.
Повідомити про помилку в даних закладурозгорнутизгорнути
Обліковий запис не потрібен. Не вписуйте медичних даних чи даних інших людей.