STOBRAWSKIE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ODDZIAŁ KLINICZNY REUMATOLOGIIKup
Послуги та черги
- 22 днівРевматологічне відділення
Зателефонуйте та підтвердіть термін перед візитом. Ми показуємо прогнози, які заклади подають до NFZ. Це не бронювання: термін може змінитися, а в реєстратурі ви дізнаєтеся, чи заклад прийме вас за вашим направленням.
Стан черг, поданий NFZ на день 13.07.2026 · ми завантажили їх сьогодні · кожна послуга має прогноз.Як дістатися
46-082 KUP, MIARKI 14/-
Як дістатися громадським транспортом: PKS
Чим займається закладрозгорнутизгорнути
Процедури та операції
Найшвидше: 22 днів · Ревматологічне відділення
2 послуги у цій групі
Інші місця тієї самої установи
Та сама установа веде також наведені нижче підрозділи. Кожен має власні черги і власні терміни.
| Місце | Найкоротший термін | Черг |
|---|---|---|
| OŚRODEK REHABILITACJI DZIENNEJKup | 2 днів | 16 |
| PORADNIA REHABILITACYJNAKup | 2 днів | 16 |
| PORADNIA CHORÓB PŁUCKup | 141 днів | 16 |
| ODDZIAŁ KLINICZNY GERIATRIIKup | 74 днів | 16 |
| ODDZIAŁ CHORÓB WEWNĘTRZNYCHKup | 9 днів | 16 |
| PORADNIA REUMATOLOGICZNAKup | 157 днів | 16 |
| ZAKŁAD REHABILITACJI LECZNICZEJPokój | 201 днів | 16 |
| PORADNIA REHABILITACYJNAPokój | 24 днів | 16 |
Заклад у цифрах
Звітні та реєстрові дані NFZ. Кожен розділ розгортається після натискання — вміст на сторінці, він лише не закриває терміни.
Законодавчо визначені показники якості NFZ12 показників · 2025–2050розгорнутизгорнути
| Показник | Тип послуг | Чисельник | Знаменник | Значення для закладу | Значення для порівняння |
|---|---|---|---|---|---|
| Частота повторних госпіталізацій після госпіталізації через пневмоніюСимвол показника: K.I.14 | Разом | 15 | 247 | 0,061 | 0,078різниця щодо значення для порівняння: −0,017 |
| Частота повторних госпіталізацій після госпіталізації через хронічне обструктивне захворювання легеньСимвол показника: K.I.15 | Разом | 8 | 98 | 0,082 | 0,077різниця щодо значення для порівняння: +0,005 |
| Частота повторних госпіталізацій з тієї самої причиниСимвол показника: K.II.1 | Разом | 76 | 5 270 | 0,014 | 0,014різниця щодо значення для порівняння: +0,001 |
| Смертність під час госпіталізації у пацієнтів із пневмонією (за попередній рік)Символ показника: K.III.2A | Разом | 11 | 117 | 0,094 | 0,084різниця щодо значення для порівняння: +0,010 |
| Смертність протягом 30 днів після виписки у пацієнтів із пневмонією (за попередній рік)Символ показника: K.III.2B | Разом | 7 | 117 | 0,060 | 0,083різниця щодо значення для порівняння: −0,023 |
| Смертність протягом 90 днів після виписки у пацієнтів із пневмонією (за попередній рік)Символ показника: K.III.2C | Разом | 14 | 117 | 0,120 | 0,146різниця щодо значення для порівняння: −0,026 |
| Смертність протягом 365 днів після виписки у пацієнтів із пневмонією (за попередній рік)Символ показника: K.III.2D | Разом | 24 | 117 | 0,205 | 0,251різниця щодо значення для порівняння: −0,046 |
| Частка дистанційних консультацій серед усіх консультацій спеціалізованої амбулаторної допомогиСимвол показника: Z.IV.14 | Разом | 122 | 4 121 | 0,030 | 0,030різниця щодо значення для порівняння: −0,001 |
| Кількість пацієнтів з легеневою емболією на 1000 планово госпіталізованих для втручанняСимвол показника: K.I.1 | Разом | 0 | 9 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частота реабілітації після ішемічного або геморагічного інсультуСимвол показника: K.I.10 | Разом | 0 | 1 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частота повторних госпіталізацій з великою ампутацією кінцівки після судинних втручаньСимвол показника: K.I.16 | Разом | 0 | 1 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Кількість пацієнтів із сепсисом на 1000 планово госпіталізованих для втручанняСимвол показника: K.I.2 | Разом | 0 | 9 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
Джерело: Narodowy Fundusz Zdrowia, показники якості медичної допомоги, звітний період: IV квартал 2025. Публічні дані, повторне використання згідно із законом про відкриті дані. Значення стосуються всього надавача послуг, а не окремого підрозділу, і нічого не говорять про доступність термінів.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Нижче — показники якості, які цей заклад звітує до Narodowy Fundusz Zdrowia на підставі закону про якість в охороні здоровʼя та безпеку пацієнта. Це звітні дані: числа, які заклад передав до NFZ, а не оцінка рівня лікування чи порівняння закладів між собою. Кожен рядок показує чисельник і знаменник, з яких обчислено значення, щоб було видно, на якій кількості випадків спирається показник.
Для частини показників NFZ подає значення для порівняння в масштабі всієї країни. Наводимо його поруч із результатом закладу разом із числовою різницею. Це не означає, що вищий або нижчий результат кращий: для різних показників бажаний напрямок різний і з цих даних він не випливає.
Показників в одного надавача послуг буває кілька десятків, у розрізі типів послуг. Показуємо вибрані, починаючи з тих, які пораховані разом для всього закладу і з тих, для яких NFZ подав значення для порівняння. Ми не додаємо показники й не обчислюємо з них жодного зведеного значення.
Скільки процедур виконує цей заклад порівняно з країною1 група процедур · 2025розгорнутизгорнути
| Група процедур | Процедур, рік 2025 | Місце в Польщі |
|---|---|---|
| Bronchoskopia | 17 | 80 z 146у нижній половині |
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Zestawienie dotyczy całego podmiotu leczniczego i obejmuje 2025 рік. Місце w zestawieniu mówi wyłącznie o liczbie процедур rozliczonych przez NFZ — nie o jakości leczenia, powikłaniach ani o tym, gdzie warto się leczyć. Duża liczba процедур oznacza doświadczenie zespołu w danej procedurze, ale nie jest gwarancją niczego.
Процедури, оплачені NFZ4 групи процедур · 2022–2025розгорнутизгорнути
| Група JGP | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| D05 BRONCHOSKOPIA | 19 | 31 | 19 | 17 |
| PZD03 BRONCHOSKOPIA < 18 R.Ż. | — | — | менше 5 | менше 5 |
| D06 ŚREDNIE ZABIEGI KLATKI PIERSIOWEJ | — | — | — | менше 5 |
| F34 ŚREDNIE I ENDOSKOPOWE ZABIEGI PRZEWODU POKARMOWEGO | 2–8 | 15–18 | — | — |
NFZ не подає чисел, менших за пʼять, тому частина позицій має вигляд діапазону: нижня межа припускає по одній госпіталізації в кожній прихованій позиції, верхня — по чотири. Запис «менше 5» означає одну приховану позицію.
Джерело: NFZ, набір даних «Zabiegi rozliczone w ramach JGP», dane.gov.pl. Дані описують діяльність, оплачену NFZ, а не якість чи результативність лікування.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Зведення показує, скільки хірургічних госпіталізацій заклад оплатив через NFZ у наступних роках, у розрізі груп JGP. Це інформація про масштаб оплаченої діяльності, а не про якість чи результативність лікування.
У 2025 році заклад оплатив через NFZ щонайменше 19 госпіталізацій у 3 групах JGP, проти щонайменше 21 у 2022 році. Порівняння стосується повних років і охоплює лише послуги, оплачені NFZ.
Вартість послуг, оплачених NFZ6 видів послуг · 2024–2025розгорнутизгорнути
| Період | Оплачена вартість | Груп JGP | Госпіталізації |
|---|---|---|---|
| 2020 | 10,0 млн злотих | 101 | 3 082–3 214 |
| 2021 | 10,5 млн злотих | 94 | 3 014–3 125 |
| 2022 | 18,8 млн злотих | 96 | 3 956–4 076 |
| 2023 | 27,1 млн злотих | 88 | 4 971–5 064 |
| 2024 | 29,8 млн злотих | 93 | 5 162–5 258 |
| 2025 (дані неповні) | 7,7 млн злотих | 61 | 1 233–1 323 |
| Група JGP (2024) | Оплачена вартість | Госпіталізації |
|---|---|---|
| H87 CHOROBY ZAPALNE STAWÓW I TKANKI ŁĄCZNEJ | 3,7 млн злотих | 574 |
| E53G NIEWYDOLNOŚĆ KRĄŻENIA | 2,8 млн злотих | 393 |
| H89 CHOROBY NIEZAPALNE KOŚCI I STAWÓW | 1,9 млн злотих | 349 |
| P04 CHOROBY DOLNYCH DRÓG ODDECHOWYCH | 1,8 млн злотих | 240 |
| D28 CHOROBY NOWOTWOROWE UKŁADU ODDECHOWEGO I KLATKI PIERSIOWEJ | 1,7 млн злотих | 215 |
| S05 ZABURZENIA KRZEPLIWOŚCI, INNE CHOROBY KRWI I ŚLEDZIONY > 10 днів | 1,7 млн злотих | 96 |
| D36 ZABURZENIA ODDYCHANIA W CZASIE SNU | 1,4 млн злотих | 595 |
| D10F DYCHAWICA OSKRZELOWA < 66 R.Ż. | 1,3 млн злотих | 242 |
| D46 POCHP I INNE OBTURACYJNE CHOROBY UKŁADU ODDECHOWEGO | 1,1 млн злотих | 230 |
| D50 ZWŁÓKNIENIE I PYLICA PŁUC | 939 тис. злотих | 105 |
| D37F INNE CHOROBY UKŁADU ODDECHOWEGO < 66 R.Ż. | 895 тис. злотих | 313 |
| F16E CHOROBY ŻOŁĄDKA I DWUNASTNICY > 65 R.Ż. | 827 тис. злотих | 137 |
Маскування в цьому наборі стосується лише кількості госпіталізацій: суми подані точно, а числа, менші за пʼять, замінено діапазоном. Найновіший період (2025) охоплює в цьому наборі лише початок року, тому ми не порівнюємо його з повними роками.
Джерело: NFZ, набір даних «Відшкодування послуг, розрахованих у межах JGP», dane.gov.pl. Суми — це вартість послуг, оплачених NFZ, а не дохід закладу.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Суми нижче — це вартість лікарняних послуг, які NFZ оплатив цьому закладу. Це не дохід закладу і не його фінансовий результат, а лише те, що публічний платник оплатив у межах однорідних груп пацієнтів.
У 2024 році NFZ оплатив цьому закладу послуги на суму 29,8 млн злотих, роком раніше 27,1 млн злотих.
Госпіталізації, оплачені цій установі2 групи · 2025розгорнутизгорнути
| Рік | Госпіталізацій разом | Невідкладні госпіталізації | Планові госпіталізації | Новонароджені | Інші режими | Груп JGP |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 209–13 083 | 1 764–6 153 | 2 436–6 894 | — | 9–36 | 89 |
| 2024 | 4 087–12 304 | 1 817–5 975 | 2 258–6 281 | — | 12–48 | 93 |
| Група JGP (2025) | Госпіталізації |
|---|---|
| D36 ZABURZENIA ODDYCHANIA W CZASIE SNU | 479–725 |
| H87 CHOROBY ZAPALNE STAWÓW I TKANKI ŁĄCZNEJ | 428–1 163 |
| D10F DYCHAWICA OSKRZELOWA < 66 R.Ż. | 351–702 |
| E53G NIEWYDOLNOŚĆ KRĄŻENIA | 334–1 048 |
| D37F INNE CHOROBY UKŁADU ODDECHOWEGO < 66 R.Ż. | 225–552 |
| H89 CHOROBY NIEZAPALNE KOŚCI I STAWÓW | 220–679 |
| F16E CHOROBY ŻOŁĄDKA I DWUNASTNICY > 65 R.Ż. | 181–508 |
| D46 POCHP I INNE OBTURACYJNE CHOROBY UKŁADU ODDECHOWEGO | 145–580 |
| D28 CHOROBY NOWOTWOROWE UKŁADU ODDECHOWEGO I KLATKI PIERSIOWEJ | 137–518 |
| D37E INNE CHOROBY UKŁADU ODDECHOWEGO > 65 R.Ż. | 113–299 |
| K25 ZABURZENIA WODNO-ELEKTROLITOWE I ZABURZENIA ODŻYWIANIA | 101–389 |
| S05 ZABURZENIA KRZEPLIWOŚCI, INNE CHOROBY KRWI I ŚLEDZIONY > 10 днів | 94–376 |
Подаємо діапазон, а не одне число, бо NFZ приховує кожне значення, менше за пʼять, а в цьому наборі прихована переважна більшість вихідних позицій — у 2025 році це стосувалося 2 958 позицій цієї установи. Нижня межа діапазону припускає одну госпіталізацію в кожній прихованій позиції, верхня — чотири, тобто максимум можливий за цього порога. Справжнє число міститься в цьому діапазоні, але точніше вказати його неможливо.
Діапазон 4 209–13 083 широкий саме через маскування, а не через невизначеність щодо діяльності установи. Ці числа описують розрахунки з NFZ і нічого не говорять про результати лікування.
Джерело: NFZ, набір даних про госпіталізації, оплачені в межах JGP, dane.gov.pl. Дані стосуються медичної установи (NIP), а не окремого підрозділу.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Наведені нижче числа стосуються всієї медичної установи, тобто всіх її відділень і підрозділів разом, а не однієї цієї поліклініки чи одного цього відділення. У великій лікарні одне число охоплює кілька десятків відділень.
У 2025 році установа оплатила через NFZ від 4 209 do 13 083 госпіталізацій у 89 групах JGP.
Реєстрові даніREGON (статистичний номер): 530938517 · NIP (податковий номер): 991-049-82-89розгорнутизгорнути
Реєстрові дані взято з API NFZ.
Повідомити про помилку в даних закладурозгорнутизгорнути
Обліковий запис не потрібен. Не вписуйте медичних даних чи даних інших людей.