NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ CHIRURGIA JEDNEGO DNIA "OKO-MED" BOŻENA ŚWIĄTEK
ODDZIAŁ CHIRURGII JEDNEGO DNIAKrapkowice
Відділення одноденної хірургії
Послуги та черги
Цифри походять безпосередньо з NFZ. Що саме вони означають?
- 5 днів (2)Лікування хвороб сітківки (AMD, DME)Дані NFZ від: 02.08.2026
- прогнозу немаєВтручання на кришталику (катаракта)
Зателефонуйте та підтвердіть термін перед візитом. Ми показуємо прогнози, які заклади подають до NFZ. Це не бронювання: термін може змінитися, а в реєстратурі ви дізнаєтеся, чи заклад прийме вас за вашим направленням.
Стан черг, поданий NFZ на день 02.08.2026 · ми завантажили їх сьогодні · послуг з прогнозом: 2 z 4.Як дістатися
47-303 KRAPKOWICE, 3 MAJA 30
Чим займається заклад
Програми лікування
Найшвидше: 2 днів · Лікування хвороб сітківки (AMD, DME)
2 послуги у цій групі
Процедури та операції
Найшвидше: прогнозу немає · Втручання на кришталику (катаракта)
2 послуги у цій групі
Інші місця тієї самої установи
Та сама установа веде також наведені нижче підрозділи. Кожен має власні черги і власні терміни.
| Місце | Найкоротший термін | Черг |
|---|---|---|
| PORADNIA OKULISTYCZNA DLA DZIECIKrapkowice | 18 днів | 2 |
Заклад у цифрах
Звітні та реєстрові дані NFZ. Кожен розділ розгортається після натискання — вміст на сторінці, він лише не закриває терміни.
Розмір відділенняМісця денного перебування: 3розгорнутизгорнути
Дані з реєстру RPWDL для підрозділу „Oddział chirurgii jednego dnia”, ліцензія CC BY 4.0, стан на 2025-11-06. Кількість ліжок не означає вільних місць.
Законодавчо визначені показники якості NFZ12 показників · 2025розгорнутизгорнути
| Показник | Тип послуг | Чисельник | Знаменник | Значення для закладу | Значення для порівняння |
|---|---|---|---|---|---|
| Кількість пацієнтів з легеневою емболією на 1000 планово госпіталізованих для втручанняСимвол показника: K.I.1 | Разом | 0 | 747 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Кількість пацієнтів із сепсисом на 1000 планово госпіталізованих для втручанняСимвол показника: K.I.2 | Разом | 0 | 747 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частота розриву задньої капсули після видалення катарактиСимвол показника: K.I.7 | Разом | 2 | 686 | 0,003 | 0,003різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частота погіршення гостроти зору після видалення катарактиСимвол показника: K.I.8 | Разом | 12 | 686 | 0,017 | 0,019різниця щодо значення для порівняння: −0,002 |
| Частота ендофтальміту після видалення катарактиСимвол показника: K.I.9 | Разом | 0 | 686 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частота повторних госпіталізацій з тієї самої причиниСимвол показника: K.II.1 | Разом | 0 | 929 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частка дистанційних консультацій серед усіх консультацій спеціалізованої амбулаторної допомогиСимвол показника: Z.IV.14 | Разом | 0 | 277 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Середня тривалість госпіталізаціїСимвол показника: Z.III.1 | Разом | 741 | 741 | 1 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
| Структура хірургічних госпіталізаційСимвол показника: Z.IV.2 | Разом | 1 523 907 | 747 | 2 040,0 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
| Частка госпіталізацій із стаціонарними втручаннями серед усіх госпіталізацій закладуСимвол показника: Z.IV.3 | Разом | 747 | 747 | 1 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
| Структура послуг спеціалізованої амбулаторної допомогиСимвол показника: Z.IV.9 | Разом | 38 678 | 277 | 139,6 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
| Кількість втручань з лікування глаукоми або катарактиСимвол показника: K.IV.4 | Разом | 686 | — | 686 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
Джерело: Narodowy Fundusz Zdrowia, показники якості медичної допомоги, звітний період: IV квартал 2025. Публічні дані, повторне використання згідно із законом про відкриті дані. Значення стосуються всього надавача послуг, а не окремого підрозділу, і нічого не говорять про доступність термінів.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Нижче — показники якості, які цей заклад звітує до Narodowy Fundusz Zdrowia на підставі закону про якість в охороні здоровʼя та безпеку пацієнта. Це звітні дані: числа, які заклад передав до NFZ, а не оцінка рівня лікування чи порівняння закладів між собою. Кожен рядок показує чисельник і знаменник, з яких обчислено значення, щоб було видно, на якій кількості випадків спирається показник.
Для частини показників NFZ подає значення для порівняння в масштабі всієї країни. Наводимо його поруч із результатом закладу разом із числовою різницею. Це не означає, що вищий або нижчий результат кращий: для різних показників бажаний напрямок різний і з цих даних він не випливає.
Показників в одного надавача послуг буває кілька десятків, у розрізі типів послуг. Показуємо вибрані, починаючи з тих, які пораховані разом для всього закладу і з тих, для яких NFZ подав значення для порівняння. Ми не додаємо показники й не обчислюємо з них жодного зведеного значення.
Скільки процедур виконує цей заклад порівняно з країною5 груп процедур · 2025розгорнутизгорнути
| Група процедур | Процедур, рік 2025 | Місце в Польщі |
|---|---|---|
| Usunięcie zaćmy - kategoria I | 344 | 8 z 254у першій десятці відсотків |
| Usunięcie zaćmy - kategoria II | 338 | 243 z 260у нижній половині |
| Małe zabiegi witreoretinalne | 43 | 155 z 185у нижній половині |
| Średnie zabiegi na aparacie ochronnym oka | 9 | 136 z 199у нижній половині |
| Zabiegi z wykonaniem witrektomii, w tym wieloproceduralne | 7 | 143 z 187у нижній половині |
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Zestawienie dotyczy całego podmiotu leczniczego i obejmuje 2025 рік. Місце w zestawieniu mówi wyłącznie o liczbie процедур rozliczonych przez NFZ — nie o jakości leczenia, powikłaniach ani o tym, gdzie warto się leczyć. Duża liczba процедур oznacza doświadczenie zespołu w danej procedurze, ale nie jest gwarancją niczego.
Процедури, оплачені NFZ12 груп процедур · 2022–2025розгорнутизгорнути
| Група JGP | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| B18G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA I | 182 | 262 | 325 | 344 |
| B19G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA II | 464 | 284 | 262 | 338 |
| B84 MAŁE ZABIEGI WITREORETINALNE | 259 | 169 | 122 | 43 |
| B33 ŚREDNIE ZABIEGI NA APARACIE OCHRONNYM OKA | 51 | 54 | 37 | 9 |
| B17 ZABIEGI Z WYKONANIEM WITREKTOMII, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 16 | 17 | 10 | 7 |
| B17G ZABIEGI Z WYKONANIEM FAKOWITREKTOMII, W TYM WIELOPROCEDURALNE | менше 5 | менше 5 | 7 | менше 5 |
| B94 INNE PROCEDURY W ZAKRESIE OKA | 9 | 5 | менше 5 | менше 5 |
| B23 ŚREDNIE ZABIEGI NA SOCZEWCE | — | — | — | менше 5 |
| B11 KOMPLEKSOWE ZABIEGI W ZAĆMIE I JASKRZE | 5 | — | — | — |
| B16 ZABIEGI Z WYKONANIEM WITREKTOMII Z UŻYCIEM OLEJU SILIKONOWEGO LUB DEKALINY, W TYM WIELOPROCEDURALNE | менше 5 | менше 5 | — | — |
| B53 ŚREDNIE ZABIEGI NA ROGÓWCE I TWARDÓWCE | менше 5 | менше 5 | — | — |
| B73 ŚREDNIE ZABIEGI W JASKRZE I NA NACZYNIÓWCE | менше 5 | — | менше 5 | — |
NFZ не подає чисел, менших за пʼять, тому частина позицій має вигляд діапазону: нижня межа припускає по одній госпіталізації в кожній прихованій позиції, верхня — по чотири. Запис «менше 5» означає одну приховану позицію.
Джерело: NFZ, набір даних «Zabiegi rozliczone w ramach JGP», dane.gov.pl. Дані описують діяльність, оплачену NFZ, а не якість чи результативність лікування.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Зведення показує, скільки хірургічних госпіталізацій заклад оплатив через NFZ у наступних роках, у розрізі груп JGP. Це інформація про масштаб оплаченої діяльності, а не про якість чи результативність лікування.
У 2025 році заклад оплатив через NFZ щонайменше 744 госпіталізацій у 8 групах JGP, проти щонайменше 990 у 2022 році. Порівняння стосується повних років і охоплює лише послуги, оплачені NFZ.
Вартість послуг, оплачених NFZ6 видів послуг · 2024–2025розгорнутизгорнути
| Період | Оплачена вартість | Груп JGP | Госпіталізації |
|---|---|---|---|
| 2020 | 612 тис. злотих | 6 | 422 |
| 2021 | 1,1 млн злотих | 9 | 803–812 |
| 2022 | 1,7 млн злотих | 11 | 990–1 002 |
| 2023 | 1,7 млн злотих | 9 | 794–803 |
| 2024 | 1,8 млн злотих | 8 | 765–771 |
| 2025 (дані неповні) | 288 тис. злотих | 4 | 162–168 |
| Група JGP (2024) | Оплачена вартість | Госпіталізації |
|---|---|---|
| B18G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA I | 935 тис. злотих | 325 |
| B19G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA II | 645 тис. злотих | 262 |
| B84 MAŁE ZABIEGI WITREORETINALNE | 78 тис. злотих | 122 |
| B17G ZABIEGI Z WYKONANIEM FAKOWITREKTOMII, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 52 тис. злотих | 7 |
| B17 ZABIEGI Z WYKONANIEM WITREKTOMII, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 52 тис. злотих | 10 |
| B33 ŚREDNIE ZABIEGI NA APARACIE OCHRONNYM OKA | 27 тис. злотих | 37 |
| B73 ŚREDNIE ZABIEGI W JASKRZE I NA NACZYNIÓWCE | 2 тис. злотих | менше 5 |
| B94 INNE PROCEDURY W ZAKRESIE OKA | 137 zł | менше 5 |
Маскування в цьому наборі стосується лише кількості госпіталізацій: суми подані точно, а числа, менші за пʼять, замінено діапазоном. Найновіший період (2025) охоплює в цьому наборі лише початок року, тому ми не порівнюємо його з повними роками.
Джерело: NFZ, набір даних «Відшкодування послуг, розрахованих у межах JGP», dane.gov.pl. Суми — це вартість послуг, оплачених NFZ, а не дохід закладу.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Суми нижче — це вартість лікарняних послуг, які NFZ оплатив цьому закладу. Це не дохід закладу і не його фінансовий результат, а лише те, що публічний платник оплатив у межах однорідних груп пацієнтів.
У 2024 році NFZ оплатив цьому закладу послуги на суму 1,8 млн злотих, роком раніше 1,7 млн злотих.
Госпіталізації, оплачені цій установі2 групи · 2025розгорнутизгорнути
| Рік | Госпіталізацій разом | Невідкладні госпіталізації | Планові госпіталізації | Новонароджені | Інші режими | Груп JGP |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 211–1 652 | — | 1 211–1 652 | — | — | 9 |
| 2024 | 1 267–1 759 | — | 1 266–1 755 | — | менше 5 | 9 |
| Група JGP (2025) | Госпіталізації |
|---|---|
| B19G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA II | 569–710 |
| B18G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA I | 565–700 |
| B84 MAŁE ZABIEGI WITREORETINALNE | 41–98 |
| B17 ZABIEGI Z WYKONANIEM WITREKTOMII, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 15–60 |
| B33 ŚREDNIE ZABIEGI NA APARACIE OCHRONNYM OKA | 10–40 |
| B17G ZABIEGI Z WYKONANIEM FAKOWITREKTOMII, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 4–16 |
| B23 ŚREDNIE ZABIEGI NA SOCZEWCE | 4–16 |
| B94 INNE PROCEDURY W ZAKRESIE OKA | 2–8 |
| B16 ZABIEGI Z WYKONANIEM WITREKTOMII Z UŻYCIEM OLEJU SILIKONOWEGO LUB DEKALINY, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 1–4 |
Подаємо діапазон, а не одне число, бо NFZ приховує кожне значення, менше за пʼять, а в цьому наборі прихована переважна більшість вихідних позицій — у 2025 році це стосувалося 147 позицій цієї установи. Нижня межа діапазону припускає одну госпіталізацію в кожній прихованій позиції, верхня — чотири, тобто максимум можливий за цього порога. Справжнє число міститься в цьому діапазоні, але точніше вказати його неможливо.
Діапазон 1 211–1 652 широкий саме через маскування, а не через невизначеність щодо діяльності установи. Ці числа описують розрахунки з NFZ і нічого не говорять про результати лікування.
Джерело: NFZ, набір даних про госпіталізації, оплачені в межах JGP, dane.gov.pl. Дані стосуються медичної установи (NIP), а не окремого підрозділу.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Наведені нижче числа стосуються всієї медичної установи, тобто всіх її відділень і підрозділів разом, а не однієї цієї поліклініки чи одного цього відділення. У великій лікарні одне число охоплює кілька десятків відділень.
У 2025 році установа оплатила через NFZ від 1 211 do 1 652 госпіталізацій у 9 групах JGP.
Сертифікати та акредитаціїрозгорнутизгорнути
- Сертифікат ISO 9001 Системи управління якістю - Вимоги, стосуються всієї медичної установи або її лікувального закладу wydano 2025-01-31
- Сертифікат w zakresie ISO/IEC 27001 Systemy Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wydano 2025-01-31
Записи з реєстру RPWDL, ліцензія CC BY 4.0. Стосуються медичної установи, не завжди окремого підрозділу.
Реєстрові даніREGON (статистичний номер): 273006560 · NIP (податковий номер): 6341433571розгорнутизгорнути
Реєстрові дані: NFZ та RPWDL, ліцензія CC BY 4.0, станом на 2026-08-22.
Повідомити про помилку в даних закладурозгорнутизгорнути
Обліковий запис не потрібен. Не вписуйте медичних даних чи даних інших людей.