SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ
ODDZIAŁ OKULISTYCZNYKędzierzyn-Koźle
Офтальмологічне відділення
Послуги та черги
Liczby pochodzą wprost z NFZ. Co dokładnie oznaczają?
- без очікування (0)Операції глаукоми з катарактоюДані NFZ від: 02.08.2026
- 2 днів (0)Втручання на склистому тілі (вітректомія)Дані NFZ від: 02.08.2026
- 9 днів (9)Пластичні операції окаДані NFZ від: 02.08.2026
- 10 днів (1)Операції глаукомиДані NFZ від: 02.08.2026
- 28 днів (10)Втручання на кришталику (катаракта)Дані NFZ від: 02.08.2026
Зателефонуйте та підтвердіть термін перед візитом. Ми показуємо прогнози, які заклади подають до NFZ. Це не бронювання: термін може змінитися, а в реєстратурі ви дізнаєтеся, чи заклад прийме вас за вашим направленням.
Стан черг, поданий NFZ на день 02.08.2026 · ми завантажили їх сьогодні · кожна послуга має прогноз.Як дістатися
47-200 KĘDZIERZYN-KOŹLE, FRANKLINA DELANO ROOSEVELTA 2
Як дістатися громадським транспортом: 1,2,4,5,8,13
Чим займається закладрозгорнутизгорнути
Процедури та операції
Найшвидше: 0 днів · Операції глаукоми з катарактою
10 послуг у цій групі
Інші місця тієї самої установи
Та сама установа веде також наведені нижче підрозділи. Кожен має власні черги і власні терміни.
| Місце | Найкоротший термін | Черг |
|---|---|---|
| ODDZIAŁ URAZOWO-ORTOPEDYCZNYKędzierzyn-Koźle | без очікування | 16 |
| ODDZIAŁ LARYNGOLOGICZNYKędzierzyn-Koźle | 51 днів | 6 |
| ODDZIAŁ CHIRURGII OGÓLNEJKędzierzyn-Koźle | без очікування | 6 |
| ODDZIAŁ UROLOGICZNY I ONKOLOGII UROLOGICZNEJKędzierzyn-Koźle | без очікування | 4 |
| PRACOWNIA ENDOSKOPIIKędzierzyn-Koźle | 201 днів | 4 |
| PORADNIA OKULISTYCZNAKędzierzyn-Koźle | 3 днів | 4 |
| ODDZIAŁ KLINICZNY POŁOŻNICTWA, GINEKOLOGII I GINEKOLOGII ONKOLOGICZNEJKędzierzyn-Koźle | 15 днів | 4 |
| PORADNIA PRELUKSACYJNAKędzierzyn-Koźle | 12 днів | 2 |
Невідкладна допомога та відділення в реєстрі порятунку
Суб’єкт фігурує у воєводському плані дій системи екстреної медичної допомоги.
Той самий суб’єкт має в реєстрі також відділення:
Джерело: воєводські плани дій системи Державної екстреної медичної допомоги, dane.gov.pl, стан реєстру на 17.05.2021. Реєстр не завжди оновлюють, тому перед виїздом зателефонуйте й підтвердьте, що відділення працює.
Заклад у цифрах
Звітні та реєстрові дані NFZ. Кожен розділ розгортається після натискання — вміст на сторінці, він лише не закриває терміни.
Розмір відділенняЛіжок загалом: 10 · Місця денного перебування: 8розгорнутизгорнути
Дані з реєстру RPWDL для підрозділу „Oddział Okulistyczny”, ліцензія CC BY 4.0, стан на 2025-11-06. Кількість ліжок не означає вільних місць.
Законодавчо визначені показники якості NFZ12 показників · 2025розгорнутизгорнути
| Показник | Тип послуг | Чисельник | Знаменник | Значення для закладу | Значення для порівняння |
|---|---|---|---|---|---|
| Кількість пацієнтів з легеневою емболією на 1000 планово госпіталізованих для втручанняСимвол показника: K.I.1 | Разом | 0 | 7 240 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частота реабілітації після ішемічного або геморагічного інсультуСимвол показника: K.I.10 | Разом | 314 | 553 | 0,568 | 0,445різниця щодо значення для порівняння: +0,123 |
| Частота повторних госпіталізацій після холецистектоміїСимвол показника: K.I.12 | Разом | 12 | 219 | 0,055 | 0,052різниця щодо значення для порівняння: +0,002 |
| Частота повторних госпіталізацій після апендектоміїСимвол показника: K.I.13 | Разом | 12 | 103 | 0,117 | 0,095різниця щодо значення для порівняння: +0,021 |
| Частота повторних госпіталізацій після госпіталізації через пневмоніюСимвол показника: K.I.14 | Разом | 14 | 182 | 0,077 | 0,082різниця щодо значення для порівняння: −0,005 |
| Частота повторних госпіталізацій після госпіталізації через хронічне обструктивне захворювання легеньСимвол показника: K.I.15 | Разом | 2 | 49 | 0,041 | 0,024різниця щодо значення для порівняння: +0,016 |
| Частота повторних госпіталізацій з великою ампутацією кінцівки після судинних втручаньСимвол показника: K.I.16 | Разом | 0 | 78 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Кількість пацієнтів із сепсисом на 1000 планово госпіталізованих для втручанняСимвол показника: K.I.2 | Разом | 11 | 7 240 | 1,52 | 1,56різниця щодо значення для порівняння: −0,04 |
| Використання тромболізису в лікуванні ішемічного інсультуСимвол показника: K.I.3 | Разом | 106 | 444 | 0,239 | 0,246різниця щодо значення для порівняння: −0,007 |
| Використання механічної тромбектомії в лікуванні ішемічного інсультуСимвол показника: K.I.4 | Разом | 22 | 444 | 0,050 | 0,043різниця щодо значення для порівняння: +0,007 |
| Використання механічної тромбектомії у пацієнтів, які отримали тромболізис при ішемічному інсультіСимвол показника: K.I.5 | Разом | 19 | 444 | 0,043 | 0,035різниця щодо значення для порівняння: +0,008 |
| Частота реабілітації після ендопротезування кульшового суглобаСимвол показника: K.I.6 | Разом | 8 | 177 | 0,045 | 0,039різниця щодо значення для порівняння: +0,007 |
Джерело: Narodowy Fundusz Zdrowia, показники якості медичної допомоги, звітний період: IV квартал 2025. Публічні дані, повторне використання згідно із законом про відкриті дані. Значення стосуються всього надавача послуг, а не окремого підрозділу, і нічого не говорять про доступність термінів.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Нижче — показники якості, які цей заклад звітує до Narodowy Fundusz Zdrowia на підставі закону про якість в охороні здоровʼя та безпеку пацієнта. Це звітні дані: числа, які заклад передав до NFZ, а не оцінка рівня лікування чи порівняння закладів між собою. Кожен рядок показує чисельник і знаменник, з яких обчислено значення, щоб було видно, на якій кількості випадків спирається показник.
Для частини показників NFZ подає значення для порівняння в масштабі всієї країни. Наводимо його поруч із результатом закладу разом із числовою різницею. Це не означає, що вищий або нижчий результат кращий: для різних показників бажаний напрямок різний і з цих даних він не випливає.
Показників в одного надавача послуг буває кілька десятків, у розрізі типів послуг. Показуємо вибрані, починаючи з тих, які пораховані разом для всього закладу і з тих, для яких NFZ подав значення для порівняння. Ми не додаємо показники й не обчислюємо з них жодного зведеного значення.
Скільки процедур виконує цей заклад порівняно з країною6 груп процедур · 2025розгорнутизгорнути
| Група процедур | Процедур, рік 2025 | Місце в Польщі |
|---|---|---|
| Usunięcie zaćmy - kategoria II | 1 420 | 91 z 260у верхній половині |
| Małe zabiegi górnej części układu rozrodczego | 759 | 32 z 401у першій десятці відсотків |
| Duże zabiegi jamy ustnej, gardła i krtani | 481 | 20 z 241у першій десятці відсотків |
| Małe zabiegi witreoretinalne | 432 | 65 z 185у верхній половині |
| Duże zabiegi górnej części układu rozrodczego | 430 | 13 z 393у першій десятці відсотків |
| Średnie zabiegi endoskopowe na pęcherzu moczowym | 259 | 95 z 249у верхній половині |
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Zestawienie dotyczy całego podmiotu leczniczego i obejmuje 2025 рік. Місце w zestawieniu mówi wyłącznie o liczbie процедур rozliczonych przez NFZ — nie o jakości leczenia, powikłaniach ani o tym, gdzie warto się leczyć. Duża liczba процедур oznacza doświadczenie zespołu w danej procedurze, ale nie jest gwarancją niczego.
Процедури, оплачені NFZ12 груп процедур · 2021–2025розгорнутизгорнути
| Група JGP | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| B19G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA II | 1 125 | 1 202 | 1 363 | 1 420 |
| M15 MAŁE ZABIEGI GÓRNEJ CZĘŚCI UKŁADU ROZRODCZEGO | 590 | 715 | 792 | 759 |
| C12 DUŻE ZABIEGI JAMY USTNEJ, GARDŁA I KRTANI | 2–8 | 103–106 | 434–437 | 481 |
| B84 MAŁE ZABIEGI WITREORETINALNE | 258 | 371 | 460 | 432 |
| M13 DUŻE ZABIEGI GÓRNEJ CZĘŚCI UKŁADU ROZRODCZEGO | 416 | 449 | 443 | 430 |
| L26 ŚREDNIE ZABIEGI ENDOSKOPOWE NA PĘCHERZU MOCZOWYM | 216 | 211 | 237 | 259 |
| M04 MAŁE ZABIEGI DOLNEJ CZĘŚCI UKŁADU ROZRODCZEGO | 127–130 | 158 | 177–180 | 226 |
| L17 MAŁE ENDOSKOPOWE ZABIEGI MOCZOWODU | 26–29 | 18 | 137–140 | 194 |
| F72 OPERACJE PRZEPUKLIN JAMY BRZUSZNEJ Z WSZCZEPEM | 170 | 203 | 185 | 177 |
| L15 DUŻE ENDOSKOPOWE ZABIEGI MOCZOWODU | 153–156 | 128 | 152–155 | 174–177 |
| H43 ŚREDNIE ZABIEGI NA KOŃCZYNIE GÓRNEJ | 84 | 92 | 125 | 163 |
| B18G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA I | 167 | 137 | 142 | 151 |
NFZ не подає чисел, менших за пʼять, тому частина позицій має вигляд діапазону: нижня межа припускає по одній госпіталізації в кожній прихованій позиції, верхня — по чотири. Запис «менше 5» означає одну приховану позицію.
Джерело: NFZ, набір даних «Zabiegi rozliczone w ramach JGP», dane.gov.pl. Дані описують діяльність, оплачену NFZ, а не якість чи результативність лікування.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Зведення показує, скільки хірургічних госпіталізацій заклад оплатив через NFZ у наступних роках, у розрізі груп JGP. Це інформація про масштаб оплаченої діяльності, а не про якість чи результативність лікування.
У 2025 році заклад оплатив через NFZ щонайменше 8 947 госпіталізацій у 135 групах JGP, проти щонайменше 7 498 у 2022 році. Порівняння стосується повних років і охоплює лише послуги, оплачені NFZ.
Вартість послуг, оплачених NFZ6 видів послуг · 2024–2025розгорнутизгорнути
| Період | Оплачена вартість | Груп JGP | Госпіталізації |
|---|---|---|---|
| 2020 | 22,1 млн злотих | 275 | 6 613–6 889 |
| 2021 | 32,6 млн злотих | 303 | 8 669–8 984 |
| 2022 | 67,7 млн злотих | 309 | 13 555–13 843 |
| 2023 | 89,7 млн злотих | 309 | 14 743–15 040 |
| 2024 | 99,5 млн злотих | 309 | 15 288–15 600 |
| 2025 (дані неповні) | 27,1 млн злотих | 242 | 4 005–4 317 |
| Група JGP (2024) | Оплачена вартість | Госпіталізації |
|---|---|---|
| S05 ZABURZENIA KRZEPLIWOŚCI, INNE CHOROBY KRWI I ŚLEDZIONY > 10 днів | 6,6 млн злотих | 363 |
| A48 KOMPLEKSOWE LECZENIE UDARÓW MÓZGU > 7 днів W ODDZIALE UDAROWYM | 6,3 млн злотих | 382 |
| B19G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA II | 3,9 млн злотих | 1 363 |
| M13 DUŻE ZABIEGI GÓRNEJ CZĘŚCI UKŁADU ROZRODCZEGO | 3,4 млн злотих | 443 |
| H14 ENDOPROTEZOPLASTYKA PIERWOTNA CAŁKOWITA BIODRA Z REKONSTRUKCJĄ KOSTNĄ, ENDOPROTEZOPLASTYKA STAWU BIODROWEGO Z ZASTOSOWANIEM TRZPIENIA PRZYNASADOWEGO, KAPOPLASTYKA STAWU BIODROWEGO | 3,1 млн злотих | 133 |
| C12 DUŻE ZABIEGI JAMY USTNEJ, GARDŁA I KRTANI | 2,2 млн злотих | 435 |
| E53G NIEWYDOLNOŚĆ KRĄŻENIA | 2,2 млн злотих | 287 |
| L26 ŚREDNIE ZABIEGI ENDOSKOPOWE NA PĘCHERZU MOCZOWYM | 2,1 млн злотих | 237 |
| H62E ZŁAMANIA LUB ZWICHNIĘCIA W OBRĘBIE MIEDNICY LUB KOŃCZYNY DOLNEJ > 65 R.Ż. | 1,7 млн злотих | 110 |
| S56 POSOCZNICA | 1,7 млн злотих | 114 |
| H15 ENDOPROTEZOPLASTYKA PIERWOTNA CAŁKOWITA KOLANA | 1,6 млн злотих | 77 |
| F72 OPERACJE PRZEPUKLIN JAMY BRZUSZNEJ Z WSZCZEPEM | 1,4 млн злотих | 185 |
Маскування в цьому наборі стосується лише кількості госпіталізацій: суми подані точно, а числа, менші за пʼять, замінено діапазоном. Найновіший період (2025) охоплює в цьому наборі лише початок року, тому ми не порівнюємо його з повними роками.
Джерело: NFZ, набір даних «Відшкодування послуг, розрахованих у межах JGP», dane.gov.pl. Суми — це вартість послуг, оплачених NFZ, а не дохід закладу.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Суми нижче — це вартість лікарняних послуг, які NFZ оплатив цьому закладу. Це не дохід закладу і не його фінансовий результат, а лише те, що публічний платник оплатив у межах однорідних груп пацієнтів.
У 2024 році NFZ оплатив цьому закладу послуги на суму 99,5 млн злотих, роком раніше 89,7 млн злотих.
Госпіталізації, оплачені цій установі2 групи · 2025розгорнутизгорнути
| Рік | Госпіталізацій разом | Невідкладні госпіталізації | Планові госпіталізації | Новонароджені | Інші режими | Груп JGP |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13 201–39 532 | 5 529–20 037 | 7 618–19 279 | — | 54–216 | 312 |
| 2024 | 13 078–39 085 | 5 314–19 525 | 7 725–19 404 | — | 39–156 | 309 |
| Група JGP (2025) | Госпіталізації |
|---|---|
| B19G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA II | 1 415–1 451 |
| M15 MAŁE ZABIEGI GÓRNEJ CZĘŚCI UKŁADU ROZRODCZEGO | 648–975 |
| A48 KOMPLEKSOWE LECZENIE UDARÓW MÓZGU > 7 днів W ODDZIALE UDAROWYM | 477–846 |
| C12 DUŻE ZABIEGI JAMY USTNEJ, GARDŁA I KRTANI | 453–636 |
| B84 MAŁE ZABIEGI WITREORETINALNE | 395–482 |
| M13 DUŻE ZABIEGI GÓRNEJ CZĘŚCI UKŁADU ROZRODCZEGO | 367–739 |
| S05 ZABURZENIA KRZEPLIWOŚCI, INNE CHOROBY KRWI I ŚLEDZIONY > 10 днів | 331–766 |
| E53G NIEWYDOLNOŚĆ KRĄŻENIA | 212–830 |
| L26 ŚREDNIE ZABIEGI ENDOSKOPOWE NA PĘCHERZU MOCZOWYM | 198–645 |
| T07 LECZENIE ZACHOWAWCZE URAZÓW | 161–644 |
| M04 MAŁE ZABIEGI DOLNEJ CZĘŚCI UKŁADU ROZRODCZEGO | 161–422 |
| L17 MAŁE ENDOSKOPOWE ZABIEGI MOCZOWODU | 155–590 |
Подаємо діапазон, а не одне число, бо NFZ приховує кожне значення, менше за пʼять, а в цьому наборі прихована переважна більшість вихідних позицій — у 2025 році це стосувалося 8 777 позицій цієї установи. Нижня межа діапазону припускає одну госпіталізацію в кожній прихованій позиції, верхня — чотири, тобто максимум можливий за цього порога. Справжнє число міститься в цьому діапазоні, але точніше вказати його неможливо.
Діапазон 13 201–39 532 широкий саме через маскування, а не через невизначеність щодо діяльності установи. Ці числа описують розрахунки з NFZ і нічого не говорять про результати лікування.
Джерело: NFZ, набір даних про госпіталізації, оплачені в межах JGP, dane.gov.pl. Дані стосуються медичної установи (NIP), а не окремого підрозділу.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Наведені нижче числа стосуються всієї медичної установи, тобто всіх її відділень і підрозділів разом, а не однієї цієї поліклініки чи одного цього відділення. У великій лікарні одне число охоплює кілька десятків відділень.
У 2025 році установа оплатила через NFZ від 13 201 do 39 532 госпіталізацій у 312 групах JGP.
Договори з NFZ на 2026 рік189 млн злотих · 2026розгорнутизгорнути
Установа, що веде цей заклад, має на 2026 рік договори з NFZ на загальну суму 189 млн злотих. Суми стосуються всієї установи, а не окремого підрозділу.
| Вид послуг | Вартість договорів | Договорів |
|---|---|---|
| Стаціонарне лікування | 176 млн злотих | 4 |
| Медичні послуги, що контрактуються окремо | 10 млн злотих | 1 |
| Спеціалізована амбулаторна допомога | 1,6 млн злотих | 4 |
| Профілактичні програми здоров’я | 343 тис. злотих | 1 |
| Лікувальна реабілітація | 312 тис. злотих | 1 |
| Первинна медична допомога | 0 zł | 1 |
Джерело: NFZ, Informator o umowach (api.nfz.gov.pl). Публічні дані, повторне використання згідно із законом про відкриті дані. Вартість договору — це не те саме, що його виконання чи наявність вільних термінів.
Сертифікати та акредитаціїрозгорнутизгорнути
- Акредитація Міністра охорони здоровʼя щодо надання медичних послуг wydano 2024-06-28
- Сертифікат ISO 9001 Системи управління якістю - Вимоги, стосуються всієї медичної установи або її лікувального закладу wydano 2023-11-05
Записи з реєстру RPWDL, ліцензія CC BY 4.0. Стосуються медичної установи, не завжди окремого підрозділу.
Реєстрові даніREGON (статистичний номер): 000314661 · NIP (податковий номер): 7491790304розгорнутизгорнути
Реєстрові дані: NFZ та RPWDL, ліцензія CC BY 4.0, станом на 2026-08-22.
Повідомити про помилку в даних закладурозгорнутизгорнути
Обліковий запис не потрібен. Не вписуйте медичних даних чи даних інших людей.