NOWOCZESNE CENTRUM MEDYCZNE OKOKLINIK SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNA
ODDZIAŁ LECZENIA JEDNEGO DNIA - OKULISTYKAChrzanów
Відділення лікування одного дня-офтальмологія
Послуги та черги
- без очікуванняОперації глаукоми
- без очікуванняОперації глаукоми з катарактою
- 1 деньВтручання на кришталику (катаракта)
- 2 днівВтручання на склистому тілі (вітректомія)
- прогнозу немаєВідділення одноденного лікування
Зателефонуйте та підтвердіть термін перед візитом. Ми показуємо прогнози, які заклади подають до NFZ. Це не бронювання: термін може змінитися, а в реєстратурі ви дізнаєтеся, чи заклад прийме вас за вашим направленням.
Стан черг, поданий NFZ на день 01.08.2026 · ми завантажили їх сьогодні · послуг з прогнозом: 16 z 20.Як дістатися
32-500 CHRZANÓW, KSIĘDZA JERZEGO POPIEŁUSZKI 1
Чим займається закладрозгорнутизгорнути
Процедури та операції
Найшвидше: 0 днів · Операції глаукоми
20 послуг у цій групі
Інші місця тієї самої установи
Та сама установа веде також наведені нижче підрозділи. Кожен має власні черги і власні терміни.
| Місце | Найкоротший термін | Черг |
|---|---|---|
| PORADNIA STOMATOLOGICZNAChrzanów | без очікування | 36 |
| ODDZIAŁ OKULISTYCZNY - POPIEŁUSZKIChrzanów | без очікування | 36 |
| PORADNIA OKULISTYCZNAChrzanów | 44 днів | 18 |
Заклад у цифрах
Звітні та реєстрові дані NFZ. Кожен розділ розгортається після натискання — вміст на сторінці, він лише не закриває терміни.
Розмір відділенняЛіжок загалом: 15розгорнутизгорнути
Дані з реєстру RPWDL для підрозділу „Офтальмологічне відділення”, ліцензія CC BY 4.0, стан на 2025-11-06. Кількість ліжок не означає вільних місць.
Законодавчо визначені показники якості NFZ12 показників · 2025розгорнутизгорнути
| Показник | Тип послуг | Чисельник | Знаменник | Значення для закладу | Значення для порівняння |
|---|---|---|---|---|---|
| Кількість пацієнтів з легеневою емболією на 1000 планово госпіталізованих для втручанняСимвол показника: K.I.1 | Разом | 0 | 2 441 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Кількість пацієнтів із сепсисом на 1000 планово госпіталізованих для втручанняСимвол показника: K.I.2 | Разом | 0 | 2 441 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частота розриву задньої капсули після видалення катарактиСимвол показника: K.I.7 | Разом | 0 | 2 115 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частота погіршення гостроти зору після видалення катарактиСимвол показника: K.I.8 | Разом | 57 | 2 115 | 0,027 | 0,027різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частота ендофтальміту після видалення катарактиСимвол показника: K.I.9 | Разом | 0 | 2 115 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частота повторних госпіталізацій з тієї самої причиниСимвол показника: K.II.1 | Разом | 2 | 2 441 | 0,001 | 0,001різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частка дистанційних консультацій серед усіх консультацій спеціалізованої амбулаторної допомогиСимвол показника: Z.IV.14 | Разом | 38 | 9 183 | 0,004 | 0,005різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частка дистанційних консультацій серед усіх консультацій лікаря первинної допомогиСимвол показника: Z.IV.6 | Разом | 1 | 51 | 0,020 | 0,021різниця щодо значення для порівняння: −0,002 |
| Частка консультацій із випискою рецепта серед усіх консультацій первинної допомогиСимвол показника: Z.IV.7 | Разом | 5 | 51 | 0,098 | 0,088різниця щодо значення для порівняння: +0,010 |
| Частка домашніх візитів серед усіх консультацій лікаря первинної допомогиСимвол показника: Z.IV.8 | Разом | 0 | 51 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Середня кількість послуг спеціалізованої амбулаторної допомоги на пацієнтаСимвол показника: Z.II.3 | Разом | 8 695 | 4 983 | 1,74 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
| Середня тривалість госпіталізаціїСимвол показника: Z.III.1 | Разом | 2 421 | 2 421 | 1 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
Джерело: Narodowy Fundusz Zdrowia, показники якості медичної допомоги, звітний період: IV квартал 2025. Публічні дані, повторне використання згідно із законом про відкриті дані. Значення стосуються всього надавача послуг, а не окремого підрозділу, і нічого не говорять про доступність термінів.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Нижче — показники якості, які цей заклад звітує до Narodowy Fundusz Zdrowia на підставі закону про якість в охороні здоровʼя та безпеку пацієнта. Це звітні дані: числа, які заклад передав до NFZ, а не оцінка рівня лікування чи порівняння закладів між собою. Кожен рядок показує чисельник і знаменник, з яких обчислено значення, щоб було видно, на якій кількості випадків спирається показник.
Для частини показників NFZ подає значення для порівняння в масштабі всієї країни. Наводимо його поруч із результатом закладу разом із числовою різницею. Це не означає, що вищий або нижчий результат кращий: для різних показників бажаний напрямок різний і з цих даних він не випливає.
Показників в одного надавача послуг буває кілька десятків, у розрізі типів послуг. Показуємо вибрані, починаючи з тих, які пораховані разом для всього закладу і з тих, для яких NFZ подав значення для порівняння. Ми не додаємо показники й не обчислюємо з них жодного зведеного значення.
Скільки процедур виконує цей заклад порівняно з країною6 груп процедур · 2025розгорнутизгорнути
| Група процедур | Процедур, рік 2025 | Місце в Польщі |
|---|---|---|
| Usunięcie zaćmy - kategoria II | 1 953 | 45 z 260у верхній половині |
| Małe zabiegi witreoretinalne | 214 | 113 z 185у нижній половині |
| Usunięcie zaćmy - kategoria I | 119 | 81 z 254у верхній половині |
| Zabiegi z wykonaniem witrektomii z użyciem oleju silikonowego lub dekaliny, w tym wieloproceduralne | 44 | 58 z 143у верхній половині |
| Zabiegi z wykonaniem witrektomii, w tym wieloproceduralne | 36 | 82 z 187у верхній половині |
| Zabiegi z wykonaniem fakowitrektomii, w tym wieloproceduralne | 30 | 37 z 176у верхній половині |
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Zestawienie dotyczy całego podmiotu leczniczego i obejmuje 2025 рік. Місце w zestawieniu mówi wyłącznie o liczbie процедур rozliczonych przez NFZ — nie o jakości leczenia, powikłaniach ani o tym, gdzie warto się leczyć. Duża liczba процедур oznacza doświadczenie zespołu w danej procedurze, ale nie jest gwarancją niczego.
Процедури, оплачені NFZ12 груп процедур · 2022–2025розгорнутизгорнути
| Група JGP | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| B19G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA II | 1 272 | 1 266 | 1 658 | 1 953 |
| B84 MAŁE ZABIEGI WITREORETINALNE | 147 | 196 | 137 | 214 |
| B18G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA I | 72 | 62 | 108 | 119 |
| B16 ZABIEGI Z WYKONANIEM WITREKTOMII Z UŻYCIEM OLEJU SILIKONOWEGO LUB DEKALINY, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 26 | 22 | 27 | 44 |
| B17 ZABIEGI Z WYKONANIEM WITREKTOMII, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 30 | 26 | 39 | 36 |
| B17G ZABIEGI Z WYKONANIEM FAKOWITREKTOMII, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 8 | 22 | 25 | 30 |
| B74 MAŁE ZABIEGI W JASKRZE I NA NACZYNIÓWCE | 7 | 9 | 11 | 19 |
| B16G ZABIEGI Z WYKONANIEM FAKOWITREKTOMII Z UŻYCIEM OLEJU SILIKONOWEGO LUB DEKALINY, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 12 | 9 | 6 | 13 |
| B11 KOMPLEKSOWE ZABIEGI W ZAĆMIE I JASKRZE | менше 5 | менше 5 | менше 5 | менше 5 |
| B23 ŚREDNIE ZABIEGI NA SOCZEWCE | менше 5 | 10 | 6 | менше 5 |
| B25 WSZCZEPIENIE WTÓRNE SOCZEWKI | менше 5 | менше 5 | менше 5 | менше 5 |
| B94 INNE PROCEDURY W ZAKRESIE OKA | менше 5 | менше 5 | менше 5 | — |
NFZ не подає чисел, менших за пʼять, тому частина позицій має вигляд діапазону: нижня межа припускає по одній госпіталізації в кожній прихованій позиції, верхня — по чотири. Запис «менше 5» означає одну приховану позицію.
Джерело: NFZ, набір даних «Zabiegi rozliczone w ramach JGP», dane.gov.pl. Дані описують діяльність, оплачену NFZ, а не якість чи результативність лікування.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Зведення показує, скільки хірургічних госпіталізацій заклад оплатив через NFZ у наступних роках, у розрізі груп JGP. Це інформація про масштаб оплаченої діяльності, а не про якість чи результативність лікування.
У 2025 році заклад оплатив через NFZ щонайменше 2 431 госпіталізацій у 11 групах JGP, проти щонайменше 1 578 у 2022 році. Порівняння стосується повних років і охоплює лише послуги, оплачені NFZ.
Вартість послуг, оплачених NFZ6 видів послуг · 2024–2025розгорнутизгорнути
| Період | Оплачена вартість | Груп JGP | Госпіталізації |
|---|---|---|---|
| 2020 | 2,3 млн злотих | 11 | 1 184–1 196 |
| 2021 | 2,9 млн злотих | 12 | 1 504–1 519 |
| 2022 | 3,4 млн злотих | 12 | 1 578–1 590 |
| 2023 | 3,8 млн злотих | 14 | 1 627–1 642 |
| 2024 | 5,1 млн злотих | 15 | 2 024–2 042 |
| 2025 (дані неповні) | 1,4 млн злотих | 9 | 560–569 |
| Група JGP (2024) | Оплачена вартість | Госпіталізації |
|---|---|---|
| B19G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA II | 3,8 млн злотих | 1 658 |
| B18G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA I | 357 тис. злотих | 108 |
| B17 ZABIEGI Z WYKONANIEM WITREKTOMII, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 277 тис. злотих | 39 |
| B16 ZABIEGI Z WYKONANIEM WITREKTOMII Z UŻYCIEM OLEJU SILIKONOWEGO LUB DEKALINY, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 225 тис. злотих | 27 |
| B17G ZABIEGI Z WYKONANIEM FAKOWITREKTOMII, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 198 тис. злотих | 25 |
| B84 MAŁE ZABIEGI WITREORETINALNE | 101 тис. злотих | 138 |
| B16G ZABIEGI Z WYKONANIEM FAKOWITREKTOMII Z UŻYCIEM OLEJU SILIKONOWEGO LUB DEKALINY, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 55 тис. злотих | 6 |
| B11 KOMPLEKSOWE ZABIEGI W ZAĆMIE I JASKRZE | 24 тис. злотих | менше 5 |
| B23 ŚREDNIE ZABIEGI NA SOCZEWCE | 11 тис. злотих | 6 |
| B25 WSZCZEPIENIE WTÓRNE SOCZEWKI | 8 тис. злотих | менше 5 |
| B74 MAŁE ZABIEGI W JASKRZE I NA NACZYNIÓWCE | 3 тис. злотих | 11 |
| B73 ŚREDNIE ZABIEGI W JASKRZE I NA NACZYNIÓWCE | 3 тис. злотих | менше 5 |
Маскування в цьому наборі стосується лише кількості госпіталізацій: суми подані точно, а числа, менші за пʼять, замінено діапазоном. Найновіший період (2025) охоплює в цьому наборі лише початок року, тому ми не порівнюємо його з повними роками.
Джерело: NFZ, набір даних «Відшкодування послуг, розрахованих у межах JGP», dane.gov.pl. Суми — це вартість послуг, оплачених NFZ, а не дохід закладу.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Суми нижче — це вартість лікарняних послуг, які NFZ оплатив цьому закладу. Це не дохід закладу і не його фінансовий результат, а лише те, що публічний платник оплатив у межах однорідних груп пацієнтів.
У 2024 році NFZ оплатив цьому закладу послуги на суму 5,1 млн злотих, роком раніше 3,8 млн злотих.
Госпіталізації, оплачені цій установі2 групи · 2025розгорнутизгорнути
| Рік | Госпіталізацій разом | Невідкладні госпіталізації | Планові госпіталізації | Новонароджені | Інші режими | Груп JGP |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 665–3 241 | — | 2 665–3 241 | — | — | 12 |
| 2024 | 2 077–2 623 | — | 2 077–2 623 | — | — | 15 |
| Група JGP (2025) | Госпіталізації |
|---|---|
| B19G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA II | 2 268–2 340 |
| B84 MAŁE ZABIEGI WITREORETINALNE | 198–264 |
| B18G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA I | 90–219 |
| B16 ZABIEGI Z WYKONANIEM WITREKTOMII Z UŻYCIEM OLEJU SILIKONOWEGO LUB DEKALINY, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 26–104 |
| B17 ZABIEGI Z WYKONANIEM WITREKTOMII, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 25–100 |
| B17G ZABIEGI Z WYKONANIEM FAKOWITREKTOMII, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 23–74 |
| B74 MAŁE ZABIEGI W JASKRZE I NA NACZYNIÓWCE | 13–52 |
| B16G ZABIEGI Z WYKONANIEM FAKOWITREKTOMII Z UŻYCIEM OLEJU SILIKONOWEGO LUB DEKALINY, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 10–40 |
| B63 ZABIEGI W ZAKRESIE MIĘŚNI OKORUCHOWYCH | 4–16 |
| B23 ŚREDNIE ZABIEGI NA SOCZEWCE | 4–16 |
| B25 WSZCZEPIENIE WTÓRNE SOCZEWKI | 3–12 |
| B11 KOMPLEKSOWE ZABIEGI W ZAĆMIE I JASKRZE | 1–4 |
Подаємо діапазон, а не одне число, бо NFZ приховує кожне значення, менше за пʼять, а в цьому наборі прихована переважна більшість вихідних позицій — у 2025 році це стосувалося 192 позицій цієї установи. Нижня межа діапазону припускає одну госпіталізацію в кожній прихованій позиції, верхня — чотири, тобто максимум можливий за цього порога. Справжнє число міститься в цьому діапазоні, але точніше вказати його неможливо.
Діапазон 2 665–3 241 широкий саме через маскування, а не через невизначеність щодо діяльності установи. Ці числа описують розрахунки з NFZ і нічого не говорять про результати лікування.
Джерело: NFZ, набір даних про госпіталізації, оплачені в межах JGP, dane.gov.pl. Дані стосуються медичної установи (NIP), а не окремого підрозділу.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Наведені нижче числа стосуються всієї медичної установи, тобто всіх її відділень і підрозділів разом, а не однієї цієї поліклініки чи одного цього відділення. У великій лікарні одне число охоплює кілька десятків відділень.
У 2025 році установа оплатила через NFZ від 2 665 do 3 241 госпіталізацій у 12 групах JGP.
Договори з NFZ на 2026 рік18 млн злотих · 2026розгорнутизгорнути
Установа, що веде цей заклад, має на 2026 рік договори з NFZ на загальну суму 18 млн злотих. Суми стосуються всієї установи, а не окремого підрозділу.
| Вид послуг | Вартість договорів | Договорів |
|---|---|---|
| Стаціонарне лікування | 10 млн злотих | 6 |
| Спеціалізована амбулаторна допомога | 6,4 млн злотих | 7 |
| Стоматологічне лікування | 894 тис. злотих | 3 |
| Первинна медична допомога | 1 тис. злотих | 1 |
Джерело: NFZ, Informator o umowach (api.nfz.gov.pl). Публічні дані, повторне використання згідно із законом про відкриті дані. Вартість договору — це не те саме, що його виконання чи наявність вільних термінів.
Реєстрові даніREGON (статистичний номер): 141224658 · NIP (податковий номер): 5222874966розгорнутизгорнути
Реєстрові дані: NFZ та RPWDL, ліцензія CC BY 4.0, станом на 2026-08-22.
Повідомити про помилку в даних закладурозгорнутизгорнути
Обліковий запис не потрібен. Не вписуйте медичних даних чи даних інших людей.