KLINIKA MEDYCZNA "IBIS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA
PORADNIA OKULISTYCZNAOtwock
Офтальмологічна поліклініка
Послуги та черги
Liczby pochodzą wprost z NFZ. Co dokładnie oznaczają?
- 157 днів (127)Послуги з офтальмологіїДані NFZ від: 02.08.2026
Зателефонуйте та підтвердіть термін перед візитом. Ми показуємо прогнози, які заклади подають до NFZ. Це не бронювання: термін може змінитися, а в реєстратурі ви дізнаєтеся, чи заклад прийме вас за вашим направленням.
Стан черг, поданий NFZ на день 02.08.2026 · ми завантажили їх сьогодні · кожна послуга має прогноз.Як дістатися
05-400 OTWOCK, BOROWA 14/18
Чим займається закладрозгорнутизгорнути
Лікарі-спеціалісти
Найшвидше: 127 днів · Послуги з офтальмології
2 послуги у цій групі
Інші місця тієї самої установи
Та сама установа веде також наведені нижче підрозділи. Кожен має власні черги і власні терміни.
| Місце | Найкоротший термін | Черг |
|---|---|---|
| ODDZIAŁ OKULISTYCZNYOtwock | без очікування | 8 |
Заклад у цифрах
Звітні та реєстрові дані NFZ. Кожен розділ розгортається після натискання — вміст на сторінці, він лише не закриває терміни.
Законодавчо визначені показники якості NFZ12 показників · 2025розгорнутизгорнути
| Показник | Тип послуг | Чисельник | Знаменник | Значення для закладу | Значення для порівняння |
|---|---|---|---|---|---|
| Кількість пацієнтів з легеневою емболією на 1000 планово госпіталізованих для втручанняСимвол показника: K.I.1 | Разом | 0 | 1 465 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Кількість пацієнтів із сепсисом на 1000 планово госпіталізованих для втручанняСимвол показника: K.I.2 | Разом | 0 | 1 465 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частота розриву задньої капсули після видалення катарактиСимвол показника: K.I.7 | Разом | 0 | 1 418 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частота погіршення гостроти зору після видалення катарактиСимвол показника: K.I.8 | Разом | 49 | 1 418 | 0,035 | 0,035різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частота ендофтальміту після видалення катарактиСимвол показника: K.I.9 | Разом | 1 | 1 418 | 0,001 | 0,001різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частота повторних госпіталізацій з тієї самої причиниСимвол показника: K.II.1 | Разом | 2 | 1 465 | 0,001 | 0,003різниця щодо значення для порівняння: −0,002 |
| Частка дистанційних консультацій серед усіх консультацій спеціалізованої амбулаторної допомогиСимвол показника: Z.IV.14 | Разом | 91 | 5 248 | 0,017 | 0,020різниця щодо значення для порівняння: −0,003 |
| Середня кількість послуг спеціалізованої амбулаторної допомоги на пацієнтаСимвол показника: Z.II.3 | Разом | 5 248 | 2 032 | 2,58 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
| Середня тривалість госпіталізаціїСимвол показника: Z.III.1 | Разом | 1 452 | 1 452 | 1 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
| Структура хірургічних госпіталізаційСимвол показника: Z.IV.2 | Разом | 3 095 627 | 1 465 | 2 113,1 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
| Частка госпіталізацій із стаціонарними втручаннями серед усіх госпіталізацій закладуСимвол показника: Z.IV.3 | Разом | 1 465 | 1 465 | 1 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
| Структура послуг спеціалізованої амбулаторної допомогиСимвол показника: Z.IV.9 | Разом | 557 043 | 5 248 | 106,1 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
Джерело: Narodowy Fundusz Zdrowia, показники якості медичної допомоги, звітний період: IV квартал 2025. Публічні дані, повторне використання згідно із законом про відкриті дані. Значення стосуються всього надавача послуг, а не окремого підрозділу, і нічого не говорять про доступність термінів.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Нижче — показники якості, які цей заклад звітує до Narodowy Fundusz Zdrowia на підставі закону про якість в охороні здоровʼя та безпеку пацієнта. Це звітні дані: числа, які заклад передав до NFZ, а не оцінка рівня лікування чи порівняння закладів між собою. Кожен рядок показує чисельник і знаменник, з яких обчислено значення, щоб було видно, на якій кількості випадків спирається показник.
Для частини показників NFZ подає значення для порівняння в масштабі всієї країни. Наводимо його поруч із результатом закладу разом із числовою різницею. Це не означає, що вищий або нижчий результат кращий: для різних показників бажаний напрямок різний і з цих даних він не випливає.
Показників в одного надавача послуг буває кілька десятків, у розрізі типів послуг. Показуємо вибрані, починаючи з тих, які пораховані разом для всього закладу і з тих, для яких NFZ подав значення для порівняння. Ми не додаємо показники й не обчислюємо з них жодного зведеного значення.
Скільки процедур виконує цей заклад порівняно з країною5 груп процедур · 2025–2041розгорнутизгорнути
| Група процедур | Процедур, рік 2025 | Місце в Польщі |
|---|---|---|
| Usunięcie zaćmy - kategoria II | 1 365 | 98 z 260у верхній половині |
| Usunięcie zaćmy - kategoria I | 40 | 191 z 254у нижній половині |
| Kompleksowe zabiegi w zaćmie i jaskrze | 20 | 41 z 110у верхній половині |
| Zabiegi z wykonaniem witrektomii, w tym wieloproceduralne | 18 | 111 z 187у нижній половині |
| Zabiegi z wykonaniem fakowitrektomii, w tym wieloproceduralne | 16 | 64 z 176у верхній половині |
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Zestawienie dotyczy całego podmiotu leczniczego i obejmuje 2025 рік. Місце w zestawieniu mówi wyłącznie o liczbie процедур rozliczonych przez NFZ — nie o jakości leczenia, powikłaniach ani o tym, gdzie warto się leczyć. Duża liczba процедур oznacza doświadczenie zespołu w danej procedurze, ale nie jest gwarancją niczego.
Процедури, оплачені NFZ12 груп процедур · 2022–2025розгорнутизгорнути
| Група JGP | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| B19G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA II | 1 350 | 1 216 | 1 485 | 1 365 |
| B18G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA I | 25 | 39 | 49 | 40 |
| B11 KOMPLEKSOWE ZABIEGI W ZAĆMIE I JASKRZE | 36 | 33 | 32 | 20 |
| B17 ZABIEGI Z WYKONANIEM WITREKTOMII, W TYM WIELOPROCEDURALNE | менше 5 | 7 | менше 5 | 18 |
| B17G ZABIEGI Z WYKONANIEM FAKOWITREKTOMII, W TYM WIELOPROCEDURALNE | менше 5 | 9 | 18 | 16 |
| B73 ŚREDNIE ZABIEGI W JASKRZE I NA NACZYNIÓWCE | менше 5 | менше 5 | менше 5 | менше 5 |
| B25 WSZCZEPIENIE WTÓRNE SOCZEWKI | — | — | менше 5 | менше 5 |
| B16 ZABIEGI Z WYKONANIEM WITREKTOMII Z UŻYCIEM OLEJU SILIKONOWEGO LUB DEKALINY, W TYM WIELOPROCEDURALNE | — | — | — | менше 5 |
| B23 ŚREDNIE ZABIEGI NA SOCZEWCE | — | — | — | менше 5 |
| B63 ZABIEGI W ZAKRESIE MIĘŚNI OKORUCHOWYCH | 11 | — | — | — |
| F72 OPERACJE PRZEPUKLIN JAMY BRZUSZNEJ Z WSZCZEPEM | 25 | 25 | — | — |
| F73 OPERACJE PRZEPUKLIN BRZUSZNYCH | менше 5 | менше 5 | — | — |
NFZ не подає чисел, менших за пʼять, тому частина позицій має вигляд діапазону: нижня межа припускає по одній госпіталізації в кожній прихованій позиції, верхня — по чотири. Запис «менше 5» означає одну приховану позицію.
Джерело: NFZ, набір даних «Zabiegi rozliczone w ramach JGP», dane.gov.pl. Дані описують діяльність, оплачену NFZ, а не якість чи результативність лікування.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Зведення показує, скільки хірургічних госпіталізацій заклад оплатив через NFZ у наступних роках, у розрізі груп JGP. Це інформація про масштаб оплаченої діяльності, а не про якість чи результативність лікування.
У 2025 році заклад оплатив через NFZ щонайменше 1 463 госпіталізацій у 9 групах JGP, проти щонайменше 1 475 у 2022 році. Порівняння стосується повних років і охоплює лише послуги, оплачені NFZ.
Вартість послуг, оплачених NFZ6 видів послуг · 2024–2025розгорнутизгорнути
| Період | Оплачена вартість | Груп JGP | Госпіталізації |
|---|---|---|---|
| 2020 | 2,9 млн злотих | 10 | 1 593–1 599 |
| 2021 | 2,9 млн злотих | 12 | 1 585–1 594 |
| 2022 | 3,2 млн злотих | 13 | 1 475–1 493 |
| 2023 | 3,5 млн злотих | 10 | 1 344–1 353 |
| 2024 | 4,2 млн злотих | 10 | 1 590–1 608 |
| 2025 (дані неповні) | 1,0 млн злотих | 5 | 414–417 |
| Група JGP (2024) | Оплачена вартість | Госпіталізації |
|---|---|---|
| B19G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA II | 3,7 млн злотих | 1 485 |
| B11 KOMPLEKSOWE ZABIEGI W ZAĆMIE I JASKRZE | 209 тис. злотих | 32 |
| B18G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA I | 167 тис. злотих | 49 |
| B17G ZABIEGI Z WYKONANIEM FAKOWITREKTOMII, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 146 тис. злотих | 18 |
| B16G ZABIEGI Z WYKONANIEM FAKOWITREKTOMII Z UŻYCIEM OLEJU SILIKONOWEGO LUB DEKALINY, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 19 тис. злотих | менше 5 |
| B17 ZABIEGI Z WYKONANIEM WITREKTOMII, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 16 тис. злотих | менше 5 |
| B73 ŚREDNIE ZABIEGI W JASKRZE I NA NACZYNIÓWCE | 3 тис. злотих | менше 5 |
| B83 ŚREDNIE ZABIEGI WITREORETINALNE | 2 тис. злотих | менше 5 |
| B25 WSZCZEPIENIE WTÓRNE SOCZEWKI | 2 тис. злотих | менше 5 |
| B94 INNE PROCEDURY W ZAKRESIE OKA | 658 zł | менше 5 |
Маскування в цьому наборі стосується лише кількості госпіталізацій: суми подані точно, а числа, менші за пʼять, замінено діапазоном. Найновіший період (2025) охоплює в цьому наборі лише початок року, тому ми не порівнюємо його з повними роками.
Джерело: NFZ, набір даних «Відшкодування послуг, розрахованих у межах JGP», dane.gov.pl. Суми — це вартість послуг, оплачених NFZ, а не дохід закладу.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Суми нижче — це вартість лікарняних послуг, які NFZ оплатив цьому закладу. Це не дохід закладу і не його фінансовий результат, а лише те, що публічний платник оплатив у межах однорідних груп пацієнтів.
У 2024 році NFZ оплатив цьому закладу послуги на суму 4,2 млн злотих, роком раніше 3,5 млн злотих.
Госпіталізації, оплачені цій установі2 групи · 2025розгорнутизгорнути
| Рік | Госпіталізацій разом | Невідкладні госпіталізації | Планові госпіталізації | Новонароджені | Інші режими | Груп JGP |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 419–1 683 | — | 1 419–1 683 | — | — | 9 |
| 2024 | 1 543–1 786 | — | 1 543–1 786 | — | — | 10 |
| Група JGP (2025) | Госпіталізації |
|---|---|
| B19G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA II | 1 347–1 410 |
| B18G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA I | 25–100 |
| B17 ZABIEGI Z WYKONANIEM WITREKTOMII, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 15–60 |
| B11 KOMPLEKSOWE ZABIEGI W ZAĆMIE I JASKRZE | 15–45 |
| B17G ZABIEGI Z WYKONANIEM FAKOWITREKTOMII, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 11–44 |
| B23 ŚREDNIE ZABIEGI NA SOCZEWCE | 3–12 |
| B73 ŚREDNIE ZABIEGI W JASKRZE I NA NACZYNIÓWCE | 1–4 |
| B16 ZABIEGI Z WYKONANIEM WITREKTOMII Z UŻYCIEM OLEJU SILIKONOWEGO LUB DEKALINY, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 1–4 |
| B25 WSZCZEPIENIE WTÓRNE SOCZEWKI | 1–4 |
Подаємо діапазон, а не одне число, бо NFZ приховує кожне значення, менше за пʼять, а в цьому наборі прихована переважна більшість вихідних позицій — у 2025 році це стосувалося 88 позицій цієї установи. Нижня межа діапазону припускає одну госпіталізацію в кожній прихованій позиції, верхня — чотири, тобто максимум можливий за цього порога. Справжнє число міститься в цьому діапазоні, але точніше вказати його неможливо.
Діапазон 1 419–1 683 широкий саме через маскування, а не через невизначеність щодо діяльності установи. Ці числа описують розрахунки з NFZ і нічого не говорять про результати лікування.
Джерело: NFZ, набір даних про госпіталізації, оплачені в межах JGP, dane.gov.pl. Дані стосуються медичної установи (NIP), а не окремого підрозділу.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Наведені нижче числа стосуються всієї медичної установи, тобто всіх її відділень і підрозділів разом, а не однієї цієї поліклініки чи одного цього відділення. У великій лікарні одне число охоплює кілька десятків відділень.
У 2025 році установа оплатила через NFZ від 1 419 do 1 683 госпіталізацій у 9 групах JGP.
Договори з NFZ на 2026 рік4,4 млн злотих · 2026розгорнутизгорнути
Установа, що веде цей заклад, має на 2026 рік договори з NFZ на загальну суму 4,4 млн злотих. Суми стосуються всієї установи, а не окремого підрозділу.
| Вид послуг | Вартість договорів | Договорів |
|---|---|---|
| Стаціонарне лікування | 3,7 млн злотих | 1 |
| Спеціалізована амбулаторна допомога | 714 тис. злотих | 1 |
Джерело: NFZ, Informator o umowach (api.nfz.gov.pl). Публічні дані, повторне використання згідно із законом про відкриті дані. Вартість договору — це не те саме, що його виконання чи наявність вільних термінів.
Реєстрові даніREGON (статистичний номер): 015775258 · NIP (податковий номер): 5272439652розгорнутизгорнути
Реєстрові дані: NFZ та RPWDL, ліцензія CC BY 4.0, станом на 2026-08-22.
Повідомити про помилку в даних закладурозгорнутизгорнути
Обліковий запис не потрібен. Не вписуйте медичних даних чи даних інших людей.