MAZOWIECKI SZPITAL WOJEWÓDZKI IM. ŚW. JANA PAWŁA II W SIEDLCACH SP. Z O.O.
PORADNIA CHIRURGII OGÓLNEJSiedlce
Поліклініка загальної хірургії
Послуги та черги
Liczby pochodzą wprost z NFZ. Co dokładnie oznaczają?
- 30 днів (27)Поліклініка загальної хірургіїДані NFZ від: 10.07.2026
Зателефонуйте та підтвердіть термін перед візитом. Ми показуємо прогнози, які заклади подають до NFZ. Це не бронювання: термін може змінитися, а в реєстратурі ви дізнаєтеся, чи заклад прийме вас за вашим направленням.
Стан черг, поданий NFZ на день 10.07.2026 · ми завантажили їх сьогодні · кожна послуга має прогноз.Як дістатися
08-110 SIEDLCE, PONIATOWSKIEGO 26
Як дістатися громадським транспортом: 3,4,9,20,25,27,35
Чим займається закладрозгорнутизгорнути
Лікарі-спеціалісти
Найшвидше: 27 днів · Поліклініка загальної хірургії
2 послуги у цій групі
Інші місця тієї самої установи
Та сама установа веде також наведені нижче підрозділи. Кожен має власні черги і власні терміни.
| Місце | Найкоротший термін | Черг |
|---|---|---|
| ODDZIAŁ ONKOLOGII KLINICZNEJ I RADIOTERAPIISiedlce | без очікування | 42 |
| PORADNIA ONKOLOGICZNASiedlce | без очікування | 30 |
| ODDZIAŁ ORTOPEDYCZNO-URAZOWYSiedlce | без очікування | 18 |
| ODDZIAŁ OKULISTYCZNYSiedlce | без очікування | 14 |
| ODDZIAŁ NEUROLOGICZNY Z PODODDZIAŁEM UDAROWYMSiedlce | без очікування | 12 |
| ODDZIAŁ KARDIOLOGICZNYSiedlce | без очікування | 10 |
| ODDZIAŁ CHORÓB PŁUCSiedlce | без очікування | 10 |
| PORADNIA CHORÓB PŁUCSiedlce | без очікування | 10 |
Заклад у цифрах
Звітні та реєстрові дані NFZ. Кожен розділ розгортається після натискання — вміст на сторінці, він лише не закриває терміни.
Законодавчо визначені показники якості NFZ12 показників · 2025–2060розгорнутизгорнути
| Показник | Тип послуг | Чисельник | Знаменник | Значення для закладу | Значення для порівняння |
|---|---|---|---|---|---|
| Кількість пацієнтів з легеневою емболією на 1000 планово госпіталізованих для втручанняСимвол показника: K.I.1 | Разом | 4 | 10 517 | 0,380 | 0,350різниця щодо значення для порівняння: +0,030 |
| Частота реабілітації після ішемічного або геморагічного інсультуСимвол показника: K.I.10 | Разом | 219 | 517 | 0,424 | 0,344різниця щодо значення для порівняння: +0,079 |
| Частота кардіологічної реабілітації після інфарктуСимвол показника: K.I.11 | Разом | 21 | 420 | 0,050 | 0,045різниця щодо значення для порівняння: +0,005 |
| Частота повторних госпіталізацій після холецистектоміїСимвол показника: K.I.12 | Разом | 20 | 183 | 0,109 | 0,106різниця щодо значення для порівняння: +0,003 |
| Частота повторних госпіталізацій після апендектоміїСимвол показника: K.I.13 | Разом | 11 | 166 | 0,066 | 0,139різниця щодо значення для порівняння: −0,073 |
| Частота повторних госпіталізацій після госпіталізації через пневмоніюСимвол показника: K.I.14 | Разом | 32 | 295 | 0,108 | 0,104різниця щодо значення для порівняння: +0,004 |
| Частота повторних госпіталізацій після госпіталізації через хронічне обструктивне захворювання легеньСимвол показника: K.I.15 | Разом | 6 | 47 | 0,128 | 0,130різниця щодо значення для порівняння: −0,002 |
| Частота повторних госпіталізацій з великою ампутацією кінцівки після судинних втручаньСимвол показника: K.I.16 | Разом | 9 | 1 309 | 0,007 | 0,007різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Кількість пацієнтів із сепсисом на 1000 планово госпіталізованих для втручанняСимвол показника: K.I.2 | Разом | 12 | 10 517 | 1,14 | 1,15різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Використання тромболізису в лікуванні ішемічного інсультуСимвол показника: K.I.3 | Разом | 78 | 379 | 0,206 | 0,201різниця щодо значення для порівняння: +0,005 |
| Використання механічної тромбектомії в лікуванні ішемічного інсультуСимвол показника: K.I.4 | Разом | 24 | 379 | 0,063 | 0,058різниця щодо значення для порівняння: +0,006 |
| Використання механічної тромбектомії у пацієнтів, які отримали тромболізис при ішемічному інсультіСимвол показника: K.I.5 | Разом | 14 | 379 | 0,037 | 0,033різниця щодо значення для порівняння: +0,004 |
Джерело: Narodowy Fundusz Zdrowia, показники якості медичної допомоги, звітний період: IV квартал 2025. Публічні дані, повторне використання згідно із законом про відкриті дані. Значення стосуються всього надавача послуг, а не окремого підрозділу, і нічого не говорять про доступність термінів.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Нижче — показники якості, які цей заклад звітує до Narodowy Fundusz Zdrowia на підставі закону про якість в охороні здоровʼя та безпеку пацієнта. Це звітні дані: числа, які заклад передав до NFZ, а не оцінка рівня лікування чи порівняння закладів між собою. Кожен рядок показує чисельник і знаменник, з яких обчислено значення, щоб було видно, на якій кількості випадків спирається показник.
Для частини показників NFZ подає значення для порівняння в масштабі всієї країни. Наводимо його поруч із результатом закладу разом із числовою різницею. Це не означає, що вищий або нижчий результат кращий: для різних показників бажаний напрямок різний і з цих даних він не випливає.
Показників в одного надавача послуг буває кілька десятків, у розрізі типів послуг. Показуємо вибрані, починаючи з тих, які пораховані разом для всього закладу і з тих, для яких NFZ подав значення для порівняння. Ми не додаємо показники й не обчислюємо з них жодного зведеного значення.
Виконані кардіологічні процедури6 процедуррозгорнутизгорнути
Кількість послуг, які ця установа відзвітувала до NFZ. Це інформація про масштаб діяльності, а не про результат лікування. Значення, менші за пʼять, у вихідних даних приховані.
| Процедура | Рік | Послуг |
|---|---|---|
| Liczba swiadczen z kardiologicznymi zabiegowymi produktami rozliczeniowymi NFZ | 2024 | 2 338 |
| Liczba swiadczen sprawozdanych z pracowni hemodynamicznej | 2024 | 1 974 |
| Liczba swiadczen sprawozdanych z pracowni hemodynamicznej | 2023 | 1 922 |
| Liczba swiadczen sprawozdanych z pracowni hemodynamicznej | 2022 | 1 846 |
| Liczba swiadczen sprawozdanych z pracowni hemodynamicznej | 2021 | 1 734 |
| Liczba swiadczen sprawozdanych z pracowni hemodynamicznej | 2020 | 1 426 |
Джерело: NFZ, набір даних «Кількість послуг із вибраними кардіологічними процедурами», dane.gov.pl.
Скільки процедур виконує цей заклад порівняно з країною6 груп процедур · 2025розгорнутизгорнути
| Група процедур | Процедур, рік 2025 | Місце в Польщі |
|---|---|---|
| Usunięcie zaćmy - kategoria II | 1 114 | 137 z 260у нижній половині |
| Koronarografia i inne zabiegi inwazyjne | 775 | 45 z 154у верхній половині |
| Poród | 773 | 42 z 263у верхній половині |
| Średnie zabiegi górnej części układu rozrodczego | 710 | 45 z 429у першій десятці відсотків |
| Zabiegi artroskopowe i przezskórne w zakresie kręgosłupa | 621 | 10 z 185у першій десятці відсотків |
| Duże endoskopowe zabiegi moczowodu | 463 | 11 z 205у першій десятці відсотків |
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Zestawienie dotyczy całego podmiotu leczniczego i obejmuje 2025 рік. Місце w zestawieniu mówi wyłącznie o liczbie процедур rozliczonych przez NFZ — nie o jakości leczenia, powikłaniach ani o tym, gdzie warto się leczyć. Duża liczba процедур oznacza doświadczenie zespołu w danej procedurze, ale nie jest gwarancją niczego.
Процедури, оплачені NFZ12 груп процедур · 2022–2025розгорнутизгорнути
| Група JGP | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| B19G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA II | 1 221 | 1 163 | 1 046 | 1 114 |
| E27 KORONAROGRAFIA I INNE ZABIEGI INWAZYJNE | 738 | 716–719 | 773–776 | 775 |
| N01 PORÓD | 795 | 670 | 829 | 773 |
| M14 ŚREDNIE ZABIEGI GÓRNEJ CZĘŚCI UKŁADU ROZRODCZEGO | 307 | 379 | 591 | 710 |
| H55 ZABIEGI ARTROSKOPOWE I PRZEZSKÓRNE W ZAKRESIE KRĘGOSŁUPA | — | — | — | 621 |
| L15 DUŻE ENDOSKOPOWE ZABIEGI MOCZOWODU | 444–447 | 481–484 | 528 | 464–467 |
| F37 DIAGNOSTYCZNE I MAŁE ZABIEGI DOLNEGO ODCINKA PRZEWODU POKARMOWEGO | — | — | 181 | 373 |
| H31F KOMPLEKSOWE ZABIEGI W ZAKRESIE KOŃCZYNY DOLNEJ I MIEDNICY < 66 R.Ż. | 391 | 401 | 365 | 356 |
| C12 DUŻE ZABIEGI JAMY USTNEJ, GARDŁA I KRTANI | 41 | 121 | 419 | 320 |
| E23G ANGIOPLASTYKA WIEŃCOWA Z IMPLANTACJĄ JEDNEGO STENTU | 276 | 335 | 330–333 | 286 |
| B84 MAŁE ZABIEGI WITREORETINALNE | 162 | 305 | 314 | 280 |
| E12G OZW - LECZENIE INWAZYJNE | 225 | 242 | 285 | 273 |
NFZ не подає чисел, менших за пʼять, тому частина позицій має вигляд діапазону: нижня межа припускає по одній госпіталізації в кожній прихованій позиції, верхня — по чотири. Запис «менше 5» означає одну приховану позицію.
Джерело: NFZ, набір даних «Zabiegi rozliczone w ramach JGP», dane.gov.pl. Дані описують діяльність, оплачену NFZ, а не якість чи результативність лікування.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Зведення показує, скільки хірургічних госпіталізацій заклад оплатив через NFZ у наступних роках, у розрізі груп JGP. Це інформація про масштаб оплаченої діяльності, а не про якість чи результативність лікування.
У 2025 році заклад оплатив через NFZ щонайменше 16 736 госпіталізацій у 254 групах JGP, проти щонайменше 15 012 у 2022 році. Порівняння стосується повних років і охоплює лише послуги, оплачені NFZ.
Вартість послуг, оплачених NFZ6 видів послуг · 2024–2025розгорнутизгорнути
| Період | Оплачена вартість | Груп JGP | Госпіталізації |
|---|---|---|---|
| 2020 | 93,0 млн злотих | 427 | 20 815–21 184 |
| 2021 | 117,4 млн злотих | 433 | 25 080–25 413 |
| 2022 | 161,7 млн злотих | 446 | 26 345–26 678 |
| 2023 | 217,9 млн злотих | 444 | 27 216–27 549 |
| 2024 | 238,5 млн злотих | 447 | 28 011–28 323 |
| 2025 (дані неповні) | 54,8 млн злотих | 367 | 6 906–7 335 |
| Група JGP (2024) | Оплачена вартість | Госпіталізації |
|---|---|---|
| H31F KOMPLEKSOWE ZABIEGI W ZAKRESIE KOŃCZYNY DOLNEJ I MIEDNICY < 66 R.Ż. | 10,3 млн злотих | 365 |
| A48 KOMPLEKSOWE LECZENIE UDARÓW MÓZGU > 7 днів W ODDZIALE UDAROWYM | 5,9 млн злотих | 356 |
| E48 ABLACJA MIGOTANIA PRZEDSIONKÓW - IZOLACJA ŻYŁ PŁUCNYCH | 5,5 млн злотих | 89 |
| A25 ZABIEGI NA NERWACH OBWODOWYCH | 5,2 млн злотих | 508 |
| E12G OZW - LECZENIE INWAZYJNE | 4,5 млн злотих | 285 |
| L15 DUŻE ENDOSKOPOWE ZABIEGI MOCZOWODU | 4,5 млн злотих | 528 |
| A22 DUŻE ZABIEGI NA RDZENIU KRĘGOWYM I W KANALE KRĘGOWYM | 4,5 млн злотих | 197 |
| E53G NIEWYDOLNOŚĆ KRĄŻENIA | 4,3 млн злотих | 578 |
| H31E KOMPLEKSOWE ZABIEGI W ZAKRESIE KOŃCZYNY DOLNEJ I MIEDNICY > 65 R.Ż. | 4,1 млн злотих | 135 |
| N01 PORÓD | 3,9 млн злотих | 829 |
| E32 WSZCZEPIENIE/ WYMIANA ROZRUSZNIKA DWUJAMOWEGO | 3,6 млн злотих | 203 |
| P06 MAŁE INFEKCJE (W TYM CHOROBY IMMUNOLOGICZNE) | 3,5 млн злотих | 655 |
Маскування в цьому наборі стосується лише кількості госпіталізацій: суми подані точно, а числа, менші за пʼять, замінено діапазоном. Найновіший період (2025) охоплює в цьому наборі лише початок року, тому ми не порівнюємо його з повними роками.
Джерело: NFZ, набір даних «Відшкодування послуг, розрахованих у межах JGP», dane.gov.pl. Суми — це вартість послуг, оплачених NFZ, а не дохід закладу.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Суми нижче — це вартість лікарняних послуг, які NFZ оплатив цьому закладу. Це не дохід закладу і не його фінансовий результат, а лише те, що публічний платник оплатив у межах однорідних груп пацієнтів.
У 2024 році NFZ оплатив цьому закладу послуги на суму 238,5 млн злотих, роком раніше 217,9 млн злотих.
Госпіталізації, оплачені цій установі2 групи · 2025розгорнутизгорнути
| Рік | Госпіталізацій разом | Невідкладні госпіталізації | Планові госпіталізації | Новонароджені | Інші режими | Груп JGP |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23 902–71 875 | 11 787–40 821 | 11 378–29 738 | 736–1 312 | менше 5 | 447 |
| 2024 | 23 068–70 234 | 11 438–39 791 | 10 795–29 023 | 835–1 420 | — | 447 |
| Група JGP (2025) | Госпіталізації |
|---|---|
| B19G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA II | 1 098–1 170 |
| N01 PORÓD | 730–880 |
| E27 KORONAROGRAFIA I INNE ZABIEGI INWAZYJNE | 674–1 073 |
| D36 ZABURZENIA ODDYCHANIA W CZASIE SNU | 670–727 |
| M14 ŚREDNIE ZABIEGI GÓRNEJ CZĘŚCI UKŁADU ROZRODCZEGO | 649–1 003 |
| H55 ZABIEGI ARTROSKOPOWE I PRZEZSKÓRNE W ZAKRESIE KRĘGOSŁUPA | 582–699 |
| P06 MAŁE INFEKCJE (W TYM CHOROBY IMMUNOLOGICZNE) | 539–1 325 |
| N20 NOWORODEK WYMAGAJĄCY NORMALNEJ OPIEKI | 503–611 |
| E53G NIEWYDOLNOŚĆ KRĄŻENIA | 389–1 265 |
| L15 DUŻE ENDOSKOPOWE ZABIEGI MOCZOWODU | 326–1 115 |
| A48 KOMPLEKSOWE LECZENIE UDARÓW MÓZGU > 7 днів W ODDZIALE UDAROWYM | 293–749 |
| C12 DUŻE ZABIEGI JAMY USTNEJ, GARDŁA I KRTANI | 279–594 |
Подаємо діапазон, а не одне число, бо NFZ приховує кожне значення, менше за пʼять, а в цьому наборі прихована переважна більшість вихідних позицій — у 2025 році це стосувалося 15 991 позицій цієї установи. Нижня межа діапазону припускає одну госпіталізацію в кожній прихованій позиції, верхня — чотири, тобто максимум можливий за цього порога. Справжнє число міститься в цьому діапазоні, але точніше вказати його неможливо.
Діапазон 23 902–71 875 широкий саме через маскування, а не через невизначеність щодо діяльності установи. Ці числа описують розрахунки з NFZ і нічого не говорять про результати лікування.
Джерело: NFZ, набір даних про госпіталізації, оплачені в межах JGP, dane.gov.pl. Дані стосуються медичної установи (NIP), а не окремого підрозділу.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Наведені нижче числа стосуються всієї медичної установи, тобто всіх її відділень і підрозділів разом, а не однієї цієї поліклініки чи одного цього відділення. У великій лікарні одне число охоплює кілька десятків відділень.
У 2025 році установа оплатила через NFZ від 23 902 do 71 875 госпіталізацій у 447 групах JGP.
Реєстрові даніREGON (статистичний номер): 141944750 · NIP (податковий номер): 8212577607розгорнутизгорнути
Реєстрові дані взято з API NFZ.
Повідомити про помилку в даних закладурозгорнутизгорнути
Обліковий запис не потрібен. Не вписуйте медичних даних чи даних інших людей.