WOJEWÓDZKI SZPITAL OKULISTYCZNY W KRAKOWIE
ODDZIAŁ OKULISTYCZNYKraków-Nowa Huta
Офтальмологічне відділення
Послуги та черги
Цифри походять безпосередньо з NFZ. Що саме вони означають?
- 12 днів (10)Операції глаукоми з катарактоюУ черзі: 0 (терміновий 0)Середній час очікування: 23 днівВилучені: 0Дані NFZ від: 01.11.2026Cały podmiot: 43 процедури у 2025 r. — więcej niż 66% podmiotów w krajuІнші заклади з цією послугою →Шукати у своїй місцевості →
- 14 днів (4)Втручання на кришталику (катаракта)У черзі: 128 (терміновий 0)Середній час очікування: 10 днівВилучені: 315Дані NFZ від: 01.11.2026Cały podmiot: 3 227 процедур у 2025 r. — więcej niż 96% podmiotów w krajuІнші заклади з цією послугою →Шукати у своїй місцевості →
- 51 днів (15)Офтальмологічне відділенняУ черзі: 33 (терміновий 6)Середній час очікування: 54 днівВилучені: 19Дані NFZ від: 01.11.2026Інші заклади з цією послугою →Шукати у своїй місцевості →
- 60 днів (37)Операції глаукомиУ черзі: 16 (терміновий 2)Середній час очікування: 46 днівВилучені: 1Дані NFZ від: 01.11.2026Cały podmiot: 387 процедур у 2025 r. — więcej niż 97% podmiotów w krajuІнші заклади з цією послугою →Шукати у своїй місцевості →
- 97 днів (22)Втручання на склистому тілі (вітректомія)У черзі: 25 (терміновий 0)Середній час очікування: 38 днівВилучені: 31Дані NFZ від: 01.11.2026Cały podmiot: 569 процедур у 2025 r. — więcej niż 94% podmiotów w krajuІнші заклади з цією послугою →Шукати у своїй місцевості →
- 337 днів (51)Пластичні операції окаУ черзі: 306 (терміновий 2)Середній час очікування: 384 днівВилучені: 21Дані NFZ від: 01.11.2026Інші заклади з цією послугою →Шукати у своїй місцевості →
Зателефонуйте та підтвердіть термін перед візитом. Ми показуємо прогнози, які заклади подають до NFZ. Це не бронювання: термін може змінитися, а в реєстратурі ви дізнаєтеся, чи заклад прийме вас за вашим направленням.
Стан черг, поданий NFZ на день 01.11.2026 · ми завантажили їх сьогодні · кожна послуга має прогноз.Як змінилися терміни
Порівнюємо найстаріше та найновіше зчитування NFZ для цього закладу, починаючи від 24.08.2026. Зміна прогнозу не означає, що заклад працює гірше або краще — NFZ перераховує його на основі кількості тих, хто очікує, і темпу прийомів.
- Втручання на склистому тілі (вітректомія)134 днів → 97 днівкоротше на 37 днів
- Пластичні операції ока60 днів → 51 днівкоротше на 9 днів
- Втручання на склистому тілі (вітректомія)30 днів → 22 днівкоротше на 8 днів
- Пластичні операції ока330 днів → 337 днівдовше на 7 днів
- Втручання на кришталику (катаракта)17 днів → 14 днівкоротше на 3 днів
- Втручання на кришталику (катаракта)7 днів → 4 днівкоротше на 3 днів
Як дістатися
31-723 KRAKÓW-NOWA HUTA, OSIEDLE NA WZGÓRZACH 17B
Точку наближено до населеного пункту, а не до конкретного входу в заклад.
Як дістатися громадським транспортом: 1,4,5
Чим займається закладрозгорнутизгорнути
Процедури та операції
Найшвидше: 4 днів · Втручання на кришталику (катаракта)
12 послуг у цій групі
Інші місця тієї самої установи
Та сама установа веде також наведені нижче підрозділи. Кожен має власні черги і власні терміни.
| Місце | Найкоротший термін | Черг |
|---|---|---|
| PORADNIA OKULISTYCZNAKraków-Nowa Huta | без очікування | 4 |
Невідкладна допомога та відділення в реєстрі порятунку
Суб’єкт фігурує у воєводському плані дій системи екстреної медичної допомоги.
Той самий суб’єкт має в реєстрі також відділення:
Джерело: воєводські плани дій системи Державної екстреної медичної допомоги, dane.gov.pl, стан реєстру на 17.05.2021. Реєстр не завжди оновлюють, тому перед виїздом зателефонуйте й підтвердьте, що відділення працює.
Заклад у цифрах
Звітні та реєстрові дані NFZ. Кожен розділ розгортається після натискання — вміст на сторінці, він лише не закриває терміни.
Розмір відділенняЛіжок загалом: 37 · Ліжка інтенсивної терапії: 1розгорнутизгорнути
Дані з реєстру RPWDL для підрозділу „Kliniczny Oddział Okulistyczny”, ліцензія CC BY 4.0, стан на 2025-11-06. Кількість ліжок не означає вільних місць.
Законодавчо визначені показники якості NFZ12 показників · 2025розгорнутизгорнути
| Показник | Тип послуг | Чисельник | Знаменник | Значення для закладу | Значення для порівняння |
|---|---|---|---|---|---|
| Кількість пацієнтів з легеневою емболією на 1000 планово госпіталізованих для втручанняСимвол показника: K.I.1 | Разом | 0 | 5 448 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Кількість пацієнтів із сепсисом на 1000 планово госпіталізованих для втручанняСимвол показника: K.I.2 | Разом | 1 | 5 448 | 0,184 | 0,183різниця щодо значення для порівняння: +0,001 |
| Частота розриву задньої капсули після видалення катарактиСимвол показника: K.I.7 | Разом | 20 | 3 265 | 0,006 | 0,006різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частота погіршення гостроти зору після видалення катарактиСимвол показника: K.I.8 | Разом | 68 | 3 265 | 0,021 | 0,021різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частота ендофтальміту після видалення катарактиСимвол показника: K.I.9 | Разом | 0 | 3 265 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частота повторних госпіталізацій з тієї самої причиниСимвол показника: K.II.1 | Разом | 26 | 6 165 | 0,004 | 0,008різниця щодо значення для порівняння: −0,004 |
| Частка дистанційних консультацій серед усіх консультацій спеціалізованої амбулаторної допомогиСимвол показника: Z.IV.14 | Разом | 50 | 26 683 | 0,002 | 0,002різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Середня кількість послуг, наданих лікарем у спеціалізованій амбулаторній допомозіСимвол показника: Z.II.2 | Разом | 26 683 | 40 | 667,1 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
| Середня кількість послуг спеціалізованої амбулаторної допомоги на пацієнтаСимвол показника: Z.II.3 | Разом | 26 591 | 11 810 | 2,25 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
| Середня тривалість госпіталізаціїСимвол показника: Z.III.1 | Разом | 8 397 | 6 078 | 1,38 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
| Частка вибраних планових одноденних послугСимвол показника: Z.IV.1 | Разом | 1 | 354 | 0,003 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
| Структура хірургічних госпіталізаційСимвол показника: Z.IV.2 | Разом | 14 240 806 | 5 872 | 2 425,2 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
Джерело: Narodowy Fundusz Zdrowia, показники якості медичної допомоги, звітний період: IV квартал 2025. Публічні дані, повторне використання згідно із законом про відкриті дані. Значення стосуються всього надавача послуг, а не окремого підрозділу, і нічого не говорять про доступність термінів.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Нижче — показники якості, які цей заклад звітує до Narodowy Fundusz Zdrowia на підставі закону про якість в охороні здоровʼя та безпеку пацієнта. Це звітні дані: числа, які заклад передав до NFZ, а не оцінка рівня лікування чи порівняння закладів між собою. Кожен рядок показує чисельник і знаменник, з яких обчислено значення, щоб було видно, на якій кількості випадків спирається показник.
Для частини показників NFZ подає значення для порівняння в масштабі всієї країни. Наводимо його поруч із результатом закладу разом із числовою різницею. Це не означає, що вищий або нижчий результат кращий: для різних показників бажаний напрямок різний і з цих даних він не випливає.
Показників в одного надавача послуг буває кілька десятків, у розрізі типів послуг. Показуємо вибрані, починаючи з тих, які пораховані разом для всього закладу і з тих, для яких NFZ подав значення для порівняння. Ми не додаємо показники й не обчислюємо з них жодного зведеного значення.
Скільки процедур виконує цей заклад порівняно з країною6 груп процедур · 2025розгорнутизгорнути
| Група процедур | Процедур, рік 2025 | Місце в Польщі |
|---|---|---|
| Usunięcie zaćmy - kategoria II | 3 001 | 12 z 260у першій десятці відсотків |
| Małe zabiegi witreoretinalne | 1 257 | 15 z 185у першій десятці відсотків |
| Duże zabiegi w jaskrze i na naczyniówce | 289 | 3 z 101у першій десятці відсотків |
| Zabiegi z wykonaniem witrektomii, w tym wieloproceduralne | 267 | 8 z 187у першій десятці відсотків |
| Usunięcie zaćmy - kategoria I | 226 | 35 z 254у верхній половині |
| Zabiegi z wykonaniem witrektomii z użyciem oleju silikonowego lub dekaliny, w tym wieloproceduralne | 206 | 14 z 143у першій десятці відсотків |
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Zestawienie dotyczy całego podmiotu leczniczego i obejmuje 2025 рік. Місце w zestawieniu mówi wyłącznie o liczbie процедур rozliczonych przez NFZ — nie o jakości leczenia, powikłaniach ani o tym, gdzie warto się leczyć. Duża liczba процедур oznacza doświadczenie zespołu w danej procedurze, ale nie jest gwarancją niczego.
Процедури, оплачені NFZ12 груп процедур · 2022–2025розгорнутизгорнути
| Група JGP | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| B19G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA II | 3 249 | 3 335 | 3 037 | 3 001 |
| B84 MAŁE ZABIEGI WITREORETINALNE | 1 173 | 1 381 | 1 278 | 1 257 |
| B72 DUŻE ZABIEGI W JASKRZE I NA NACZYNIÓWCE | 316 | 270 | 263 | 289 |
| B17 ZABIEGI Z WYKONANIEM WITREKTOMII, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 288 | 283 | 252 | 267 |
| B18G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA I | 138 | 142 | 197 | 226 |
| B16 ZABIEGI Z WYKONANIEM WITREKTOMII Z UŻYCIEM OLEJU SILIKONOWEGO LUB DEKALINY, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 171 | 179 | 210 | 206 |
| B43 ŚREDNIE ZABIEGI NA OCZODOLE I APARACIE ŁZOWYM | 312 | 184 | 147 | 148 |
| B73 ŚREDNIE ZABIEGI W JASKRZE I NA NACZYNIÓWCE | менше 5 | менше 5 | 33 | 75 |
| B16G ZABIEGI Z WYKONANIEM FAKOWITREKTOMII Z UŻYCIEM OLEJU SILIKONOWEGO LUB DEKALINY, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 29 | 44 | 35 | 57 |
| B52 DUŻE ZABIEGI NA ROGÓWCE I TWARDÓWCE | 62 | 98 | 59 | 54 |
| B05 PRZESZCZEP ROGÓWKI - KATEGORIA II | 25 | 40 | 74 | 53 |
| B33 ŚREDNIE ZABIEGI NA APARACIE OCHRONNYM OKA | 56 | 55 | 67 | 50 |
NFZ не подає чисел, менших за пʼять, тому частина позицій має вигляд діапазону: нижня межа припускає по одній госпіталізації в кожній прихованій позиції, верхня — по чотири. Запис «менше 5» означає одну приховану позицію.
Джерело: NFZ, набір даних «Zabiegi rozliczone w ramach JGP», dane.gov.pl. Дані описують діяльність, оплачену NFZ, а не якість чи результативність лікування.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Зведення показує, скільки хірургічних госпіталізацій заклад оплатив через NFZ у наступних роках, у розрізі груп JGP. Це інформація про масштаб оплаченої діяльності, а не про якість чи результативність лікування.
У 2025 році заклад оплатив через NFZ щонайменше 5 868 госпіталізацій у 23 групах JGP, проти щонайменше 6 010 у 2022 році. Порівняння стосується повних років і охоплює лише послуги, оплачені NFZ.
Вартість послуг, оплачених NFZ6 видів послуг · 2024–2025розгорнутизгорнути
| Період | Оплачена вартість | Груп JGP | Госпіталізації |
|---|---|---|---|
| 2020 | 14,5 млн злотих | 27 | 6 154–6 181 |
| 2021 | 15,1 млн злотих | 25 | 6 414–6 438 |
| 2022 | 19,1 млн злотих | 27 | 6 275–6 299 |
| 2023 | 24,1 млн злотих | 27 | 6 519–6 543 |
| 2024 | 25,2 млн злотих | 24 | 6 090–6 102 |
| 2025 (дані неповні) | 6,5 млн злотих | 24 | 1 577–1 595 |
| Група JGP (2024) | Оплачена вартість | Госпіталізації |
|---|---|---|
| B19G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA II | 9,4 млн злотих | 3 037 |
| B17 ZABIEGI Z WYKONANIEM WITREKTOMII, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 3,4 млн злотих | 252 |
| B16 ZABIEGI Z WYKONANIEM WITREKTOMII Z UŻYCIEM OLEJU SILIKONOWEGO LUB DEKALINY, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 3,4 млн злотих | 210 |
| B72 DUŻE ZABIEGI W JASKRZE I NA NACZYNIÓWCE | 2,3 млн злотих | 263 |
| B84 MAŁE ZABIEGI WITREORETINALNE | 1,5 млн злотих | 1 278 |
| B18G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA I | 876 тис. злотих | 197 |
| B98A LECZENIE ZACHOWAWCZE OKULISTYCZNE > 17 R.Ż | 762 тис. злотих | 224 |
| B05 PRZESZCZEP ROGÓWKI - KATEGORIA II | 682 тис. злотих | 74 |
| B16G ZABIEGI Z WYKONANIEM FAKOWITREKTOMII Z UŻYCIEM OLEJU SILIKONOWEGO LUB DEKALINY, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 625 тис. злотих | 35 |
| B43 ŚREDNIE ZABIEGI NA OCZODOLE I APARACIE ŁZOWYM | 533 тис. злотих | 147 |
| B17G ZABIEGI Z WYKONANIEM FAKOWITREKTOMII, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 469 тис. злотих | 31 |
| B11 KOMPLEKSOWE ZABIEGI W ZAĆMIE I JASKRZE | 458 тис. злотих | 39 |
Маскування в цьому наборі стосується лише кількості госпіталізацій: суми подані точно, а числа, менші за пʼять, замінено діапазоном. Найновіший період (2025) охоплює в цьому наборі лише початок року, тому ми не порівнюємо його з повними роками.
Джерело: NFZ, набір даних «Відшкодування послуг, розрахованих у межах JGP», dane.gov.pl. Суми — це вартість послуг, оплачених NFZ, а не дохід закладу.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Суми нижче — це вартість лікарняних послуг, які NFZ оплатив цьому закладу. Це не дохід закладу і не його фінансовий результат, а лише те, що публічний платник оплатив у межах однорідних груп пацієнтів.
У 2024 році NFZ оплатив цьому закладу послуги на суму 25,2 млн злотих, роком раніше 24,1 млн злотих.
Госпіталізації, оплачені цій установі2 групи · 2025розгорнутизгорнути
| Рік | Госпіталізацій разом | Невідкладні госпіталізації | Планові госпіталізації | Новонароджені | Інші режими | Груп JGP |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 618–8 618 | 443–1 709 | 5 175–6 909 | — | — | 26 |
| 2024 | 5 668–8 608 | 485–1 829 | 5 183–6 779 | — | — | 24 |
| Група JGP (2025) | Госпіталізації |
|---|---|
| B19G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA II | 2 986–3 112 |
| B84 MAŁE ZABIEGI WITREORETINALNE | 1 251–1 305 |
| B72 DUŻE ZABIEGI W JASKRZE I NA NACZYNIÓWCE | 233–551 |
| B17 ZABIEGI Z WYKONANIEM WITREKTOMII, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 206–512 |
| B18G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA I | 179–347 |
| B98A LECZENIE ZACHOWAWCZE OKULISTYCZNE > 17 R.Ż | 139–523 |
| B16 ZABIEGI Z WYKONANIEM WITREKTOMII Z UŻYCIEM OLEJU SILIKONOWEGO LUB DEKALINY, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 129–501 |
| B43 ŚREDNIE ZABIEGI NA OCZODOLE I APARACIE ŁZOWYM | 114–258 |
| B73 ŚREDNIE ZABIEGI W JASKRZE I NA NACZYNIÓWCE | 55–220 |
| B52 DUŻE ZABIEGI NA ROGÓWCE I TWARDÓWCE | 45–180 |
| B16G ZABIEGI Z WYKONANIEM FAKOWITREKTOMII Z UŻYCIEM OLEJU SILIKONOWEGO LUB DEKALINY, W TYM WIELOPROCEDURALNE | 43–172 |
| B11 KOMPLEKSOWE ZABIEGI W ZAĆMIE I JASKRZE | 37–148 |
Подаємо діапазон, а не одне число, бо NFZ приховує кожне значення, менше за пʼять, а в цьому наборі прихована переважна більшість вихідних позицій — у 2025 році це стосувалося 1 000 позицій цієї установи. Нижня межа діапазону припускає одну госпіталізацію в кожній прихованій позиції, верхня — чотири, тобто максимум можливий за цього порога. Справжнє число міститься в цьому діапазоні, але точніше вказати його неможливо.
Діапазон 5 618–8 618 широкий саме через маскування, а не через невизначеність щодо діяльності установи. Ці числа описують розрахунки з NFZ і нічого не говорять про результати лікування.
Джерело: NFZ, набір даних про госпіталізації, оплачені в межах JGP, dane.gov.pl. Дані стосуються медичної установи (NIP), а не окремого підрозділу.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Наведені нижче числа стосуються всієї медичної установи, тобто всіх її відділень і підрозділів разом, а не однієї цієї поліклініки чи одного цього відділення. У великій лікарні одне число охоплює кілька десятків відділень.
У 2025 році установа оплатила через NFZ від 5 618 do 8 618 госпіталізацій у 26 групах JGP.
Договори з NFZ на 2026 рік45 млн злотих · 2026розгорнутизгорнути
Установа, що веде цей заклад, має на 2026 рік договори з NFZ на загальну суму 45 млн злотих. Суми стосуються всієї установи, а не окремого підрозділу.
| Вид послуг | Вартість договорів | Договорів |
|---|---|---|
| Стаціонарне лікування | 38 млн злотих | 2 |
| Спеціалізована амбулаторна допомога | 6,7 млн злотих | 1 |
Джерело: NFZ, Informator o umowach (api.nfz.gov.pl). Публічні дані, повторне використання згідно із законом про відкриті дані. Вартість договору — це не те саме, що його виконання чи наявність вільних термінів.
Реєстрові даніREGON (статистичний номер): 351565061 · NIP (податковий номер): 9451845098розгорнутизгорнути
Реєстрові дані: NFZ та RPWDL, ліцензія CC BY 4.0, станом на 2026-08-22.
Повідомити про помилку в даних закладурозгорнутизгорнути
Обліковий запис не потрібен. Не вписуйте медичних даних чи даних інших людей.