INTERCARD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ODDZIAŁ KLINICZNY KARDIOLOGICZNYNowy Sącz
Послуги та черги
Цифри походять безпосередньо з NFZ. Що саме вони означають?
- 4 днів (2)Імплантація або заміна двокамерного кардіостимулятораДані NFZ від: 06.07.2026Інші заклади з цією послугою →Шукати у своїй місцевості →
- 5 днів (1)Імплантація або заміна однокамерного кардіостимулятораДані NFZ від: 06.07.2026Інші заклади з цією послугою →Шукати у своїй місцевості →
- 6 днів (2)КоронарографіяДані NFZ від: 06.07.2026Інші заклади з цією послугою →Шукати у своїй місцевості →
- 8 днів (1)Кардіологічне відділенняДані NFZ від: 06.07.2026Інші заклади з цією послугою →Шукати у своїй місцевості →
- 14 днів (1)Усунення звуження коронарної артерії (ангіопластика)У черзі: 1 (терміновий 0)Середній час очікування: 12 днівВилучені: 5Дані NFZ від: 01.09.2026Інші заклади з цією послугою →Шукати у своїй місцевості →
Зателефонуйте та підтвердіть термін перед візитом. Ми показуємо прогнози, які заклади подають до NFZ. Це не бронювання: термін може змінитися, а в реєстратурі ви дізнаєтеся, чи заклад прийме вас за вашим направленням.
Стан черг, поданий NFZ на день 01.09.2026 · ми завантажили їх сьогодні · кожна послуга має прогноз.Як дістатися
33-300 NOWY SĄCZ, JANA KILIŃSKIEGO 68
Чим займається заклад
Процедури та операції
Найшвидше: 1 днів · Кардіологічне відділення
4 послуги у цій групі
Інші послуги
Найшвидше: 1 днів · Імплантація або заміна однокамерного кардіостимулятора
6 послуг у цій групі
Інші місця тієї самої установи
Та сама установа веде також наведені нижче підрозділи. Кожен має власні черги і власні терміни.
| Місце | Найкоротший термін | Черг |
|---|---|---|
| ODDZIAŁ KLINICZNY KARDIOLOGII Nowy Sącz | без очікування | 10 |
| PRACOWNIA ENDOSKOPIINowy Sącz | 210 днів | 4 |
| PORADNIA GRUŹLICY I CHORÓB PŁUC DLA DZIECINowy Sącz | прогнозу немає | 2 |
| PRACOWNIA TOMOGRAFII KOMPUTEROWEJNowy Sącz | 60 днів | 2 |
| OŚRODEK REHABILITACJI KARDIOLOGICZNEJ DZIENNEJNowy Sącz | 16 днів | 2 |
| PORADNIA CHORÓB NACZYŃNowy Sącz | 141 днів | 2 |
Невідкладна допомога та відділення в реєстрі порятунку
Суб’єкт фігурує у воєводському плані дій системи екстреної медичної допомоги.
Той самий суб’єкт має в реєстрі також відділення:
Джерело: воєводські плани дій системи Державної екстреної медичної допомоги, dane.gov.pl, стан реєстру на 17.05.2021. Реєстр не завжди оновлюють, тому перед виїздом зателефонуйте й підтвердьте, що відділення працює.
Заклад у цифрах
Звітні та реєстрові дані NFZ. Кожен розділ розгортається після натискання — вміст на сторінці, він лише не закриває терміни.
Розмір відділенняЛіжок загалом: 20розгорнутизгорнути
Дані з реєстру RPWDL для підрозділу „II Oddział Kliniczny Kardiologii”, ліцензія CC BY 4.0, стан на 2025-11-06. Кількість ліжок не означає вільних місць.
Законодавчо визначені показники якості NFZ12 показників · 2025розгорнутизгорнути
| Показник | Тип послуг | Чисельник | Знаменник | Значення для закладу | Значення для порівняння |
|---|---|---|---|---|---|
| Кількість пацієнтів з легеневою емболією на 1000 планово госпіталізованих для втручанняСимвол показника: K.I.1 | Разом | 0 | 1 578 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частота кардіологічної реабілітації після інфарктуСимвол показника: K.I.11 | Разом | 77 | 643 | 0,120 | 0,119різниця щодо значення для порівняння: +0,001 |
| Частота повторних госпіталізацій з великою ампутацією кінцівки після судинних втручаньСимвол показника: K.I.16 | Разом | 21 | 1 433 | 0,015 | 0,013різниця щодо значення для порівняння: +0,002 |
| Кількість пацієнтів із сепсисом на 1000 планово госпіталізованих для втручанняСимвол показника: K.I.2 | Разом | 8 | 1 578 | 5,07 | 4,07різниця щодо значення для порівняння: +0,99 |
| Частота повторних госпіталізацій з тієї самої причиниСимвол показника: K.II.1 | Разом | 140 | 3 182 | 0,044 | 0,041різниця щодо значення для порівняння: +0,003 |
| Смертність під час госпіталізації у пацієнтів із гострим інфарктом, яким проведено коронарне втручання (за попередній рік)Символ показника: K.III.1A | Разом | 30 | 565 | 0,053 | 0,055різниця щодо значення для порівняння: −0,002 |
| Смертність протягом 30 днів після виписки у пацієнтів із гострим інфарктом, яким проведено коронарне втручання (за попередній рік)Символ показника: K.III.1B | Разом | 14 | 565 | 0,025 | 0,025різниця щодо значення для порівняння: −0,001 |
| Смертність протягом 90 днів після виписки у пацієнтів із гострим інфарктом, яким проведено коронарне втручання (за попередній рік)Символ показника: K.III.1C | Разом | 33 | 565 | 0,058 | 0,059різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Смертність протягом 365 днів після виписки у пацієнтів із гострим інфарктом, яким проведено коронарне втручання (за попередній рік)Символ показника: K.III.1D | Разом | 56 | 565 | 0,099 | 0,101різниця щодо значення для порівняння: −0,002 |
| Частка дистанційних консультацій серед усіх консультацій спеціалізованої амбулаторної допомогиСимвол показника: Z.IV.14 | Разом | 0 | 11 479 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частота реабілітації після ішемічного або геморагічного інсультуСимвол показника: K.I.10 | Разом | 5 | 17 | 0,294 | 0,397різниця щодо значення для порівняння: −0,103 |
| Частота повторних госпіталізацій після аортокоронарного шунтуванняСимвол показника: K.I.17 | Разом | 4 | 6 | 0,667 | 0,625різниця щодо значення для порівняння: +0,042 |
Джерело: Narodowy Fundusz Zdrowia, показники якості медичної допомоги, звітний період: IV квартал 2025. Публічні дані, повторне використання згідно із законом про відкриті дані. Значення стосуються всього надавача послуг, а не окремого підрозділу, і нічого не говорять про доступність термінів.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Нижче — показники якості, які цей заклад звітує до Narodowy Fundusz Zdrowia на підставі закону про якість в охороні здоровʼя та безпеку пацієнта. Це звітні дані: числа, які заклад передав до NFZ, а не оцінка рівня лікування чи порівняння закладів між собою. Кожен рядок показує чисельник і знаменник, з яких обчислено значення, щоб було видно, на якій кількості випадків спирається показник.
Для частини показників NFZ подає значення для порівняння в масштабі всієї країни. Наводимо його поруч із результатом закладу разом із числовою різницею. Це не означає, що вищий або нижчий результат кращий: для різних показників бажаний напрямок різний і з цих даних він не випливає.
Показників в одного надавача послуг буває кілька десятків, у розрізі типів послуг. Показуємо вибрані, починаючи з тих, які пораховані разом для всього закладу і з тих, для яких NFZ подав значення для порівняння. Ми не додаємо показники й не обчислюємо з них жодного зведеного значення.
Виконані кардіологічні процедури11 процедуррозгорнутизгорнути
Кількість послуг, які ця установа відзвітувала до NFZ. Це інформація про масштаб діяльності, а не про результат лікування. Значення, менші за пʼять, у вихідних даних приховані.
| Процедура | Рік | Послуг |
|---|---|---|
| Liczba swiadczen z kardiologicznymi zabiegowymi produktami rozliczeniowymi NFZ | 2024 | 2 219 |
| Liczba swiadczen sprawozdanych z pracowni hemodynamicznej | 2024 | 1 685 |
| Liczba swiadczen z wybranymi procedurami ICD-9 (35.23, 35.24, 35.27, 35.28, 35.96, 35.97, 35.98, 35.991, 35.992) | 2024 | 15 |
| Liczba swiadczen sprawozdanych z pracowni hemodynamicznej | 2023 | 1 868 |
| Liczba swiadczen z wybranymi procedurami ICD-9 (35.23, 35.24, 35.27, 35.28, 35.96, 35.97, 35.98, 35.991, 35.992) | 2023 | 7 |
| Liczba swiadczen sprawozdanych z pracowni hemodynamicznej | 2022 | 1 905 |
| Liczba swiadczen z wybranymi procedurami ICD-9 (35.23, 35.24, 35.27, 35.28, 35.96, 35.97, 35.98, 35.991, 35.992) | 2022 | 10 |
| Liczba swiadczen sprawozdanych z pracowni hemodynamicznej | 2021 | 1 931 |
| Liczba swiadczen z wybranymi procedurami ICD-9 (35.23, 35.24, 35.27, 35.28, 35.96, 35.97, 35.98, 35.991, 35.992) | 2021 | 12 |
| Liczba swiadczen sprawozdanych z pracowni hemodynamicznej | 2020 | 1 544 |
| Liczba swiadczen z wybranymi procedurami ICD-9 (35.23, 35.24, 35.27, 35.28, 35.96, 35.97, 35.98, 35.991, 35.992) | 2020 | менше 5 |
Джерело: NFZ, набір даних «Кількість послуг із вибраними кардіологічними процедурами», dane.gov.pl.
Скільки процедур виконує цей заклад порівняно з країною6 груп процедур · 2025розгорнутизгорнути
| Група процедур | Процедур, рік 2025 | Місце в Польщі |
|---|---|---|
| Ozw - leczenie inwazyjne | 446 | 12 z 144у першій десятці відсотків |
| Koronarografia i inne zabiegi inwazyjne | 330 | 129 z 154у нижній половині |
| Angioplastyka wieńcowa z implantacją nie mniej niż 2 stentów lub wielonaczyniowa | 268 | 21 z 146у верхній половині |
| Angioplastyka wieńcowa z implantacją jednego stentu | 207 | 65 z 146у верхній половині |
| Wszczepienie/ wymiana rozrusznika dwujamowego | 163 | 70 z 157у верхній половині |
| Zabiegi endowaskularne - 2. i 3. grupa | 156 | 32 z 73у верхній половині |
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Zestawienie dotyczy całego podmiotu leczniczego i obejmuje 2025 рік. Місце w zestawieniu mówi wyłącznie o liczbie процедур rozliczonych przez NFZ — nie o jakości leczenia, powikłaniach ani o tym, gdzie warto się leczyć. Duża liczba процедур oznacza doświadczenie zespołu w danej procedurze, ale nie jest gwarancją niczego.
Процедури, оплачені NFZ12 груп процедур · 2022–2025розгорнутизгорнути
| Група JGP | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| E12G OZW - LECZENIE INWAZYJNE | 437 | 433 | 371 | 446 |
| E27 KORONAROGRAFIA I INNE ZABIEGI INWAZYJNE | 512 | 559–562 | 440 | 330 |
| E24G ANGIOPLASTYKA WIEŃCOWA Z IMPLANTACJĄ NIE MNIEJ NIŻ 2 STENTÓW LUB WIELONACZYNIOWA | 275 | 233 | 257 | 268 |
| E23G ANGIOPLASTYKA WIEŃCOWA Z IMPLANTACJĄ JEDNEGO STENTU | 284 | 280 | 235 | 207 |
| E32 WSZCZEPIENIE/ WYMIANA ROZRUSZNIKA DWUJAMOWEGO | 185 | 192 | 186 | 163 |
| Q42G ZABIEGI ENDOWASKULARNE - 2. I 3. GRUPA | — | 86 | 163 | 156 |
| E11 OZW - LECZENIE INWAZYJNE DWUETAPOWE > 3 дні | 146 | 151 | 183 | 147 |
| Q52 DOSTĘP NACZYNIOWY W LECZENIU NERKOZASTĘPCZYM | — | — | 81 | 89 |
| E10 OZW- DIAGNOSTYKA INWAZYJNA | 67 | 55 | 58 | 72 |
| Q41 ZABIEGI ENDOWASKULARNE - 1. GRUPA | — | 39 | 48 | 67 |
| E29 ANGIOPLASTYKA WIEŃCOWA BALONOWA (DEB) | 14 | 26 | 46 | 63 |
| E36 WSZCZEPIENIE/ WYMIANA CRT-D > 17 R.Ż. | 70 | 86 | 92 | 60 |
NFZ не подає чисел, менших за пʼять, тому частина позицій має вигляд діапазону: нижня межа припускає по одній госпіталізації в кожній прихованій позиції, верхня — по чотири. Запис «менше 5» означає одну приховану позицію.
Джерело: NFZ, набір даних «Zabiegi rozliczone w ramach JGP», dane.gov.pl. Дані описують діяльність, оплачену NFZ, а не якість чи результативність лікування.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Зведення показує, скільки хірургічних госпіталізацій заклад оплатив через NFZ у наступних роках, у розрізі груп JGP. Це інформація про масштаб оплаченої діяльності, а не про якість чи результативність лікування.
У 2025 році заклад оплатив через NFZ щонайменше 2 425 госпіталізацій у 36 групах JGP, проти щонайменше 2 327 у 2022 році. Порівняння стосується повних років і охоплює лише послуги, оплачені NFZ.
Вартість послуг, оплачених NFZ6 видів послуг · 2024–2025розгорнутизгорнути
| Період | Оплачена вартість | Груп JGP | Госпіталізації |
|---|---|---|---|
| 2020 | 24,2 млн злотих | 39 | 2 453–2 474 |
| 2021 | 27,5 млн злотих | 38 | 2 990–3 017 |
| 2022 | 37,1 млн злотих | 42 | 3 045–3 075 |
| 2023 | 46,6 млн злотих | 54 | 3 306–3 333 |
| 2024 | 52,9 млн злотих | 56 | 3 340–3 370 |
| 2025 (дані неповні) | 9,1 млн злотих | 52 | 725–803 |
| Група JGP (2024) | Оплачена вартість | Госпіталізації |
|---|---|---|
| E12G OZW - LECZENIE INWAZYJNE | 7,2 млн злотих | 371 |
| E50 OSTRA LUB ZDEKOMPENSOWANA NIEWYDOLNOŚC KRĄŻENIA - LECZENIE W OINK | 6,6 млн злотих | 251 |
| E11 OZW - LECZENIE INWAZYJNE DWUETAPOWE > 3 дні | 5,6 млн злотих | 183 |
| E36 WSZCZEPIENIE/ WYMIANA CRT-D > 17 R.Ż. | 5,2 млн злотих | 92 |
| E48 ABLACJA MIGOTANIA PRZEDSIONKÓW - IZOLACJA ŻYŁ PŁUCNYCH | 4,0 млн злотих | 74 |
| E24G ANGIOPLASTYKA WIEŃCOWA Z IMPLANTACJĄ NIE MNIEJ NIŻ 2 STENTÓW LUB WIELONACZYNIOWA | 3,2 млн злотих | 254 |
| E32 WSZCZEPIENIE/ WYMIANA ROZRUSZNIKA DWUJAMOWEGO | 2,8 млн злотих | 186 |
| E34 WSZCZEPIENIE/ WYMIANA KARDIOWERTERA-DEFIBRYLATORA JEDNO-/ DWUJAMOWEGO | 2,1 млн злотих | 58 |
| E23G ANGIOPLASTYKA WIEŃCOWA Z IMPLANTACJĄ JEDNEGO STENTU | 2,0 млн злотих | 233 |
| Q42G ZABIEGI ENDOWASKULARNE - 2. I 3. GRUPA | 1,7 млн злотих | 163 |
| E27 KORONAROGRAFIA I INNE ZABIEGI INWAZYJNE | 1,6 млн злотих | 440 |
| E43 ABLACJA ZABURZEŃ RYTMU | 1,3 млн злотих | 48 |
Маскування в цьому наборі стосується лише кількості госпіталізацій: суми подані точно, а числа, менші за пʼять, замінено діапазоном. Найновіший період (2025) охоплює в цьому наборі лише початок року, тому ми не порівнюємо його з повними роками.
Джерело: NFZ, набір даних «Відшкодування послуг, розрахованих у межах JGP», dane.gov.pl. Суми — це вартість послуг, оплачених NFZ, а не дохід закладу.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Суми нижче — це вартість лікарняних послуг, які NFZ оплатив цьому закладу. Це не дохід закладу і не його фінансовий результат, а лише те, що публічний платник оплатив у межах однорідних груп пацієнтів.
У 2024 році NFZ оплатив цьому закладу послуги на суму 52,9 млн злотих, роком раніше 46,6 млн злотих.
Госпіталізації, оплачені цій установі2 групи · 2025розгорнутизгорнути
| Рік | Госпіталізацій разом | Невідкладні госпіталізації | Планові госпіталізації | Новонароджені | Інші режими | Груп JGP |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 656–14 868 | 1 812–6 648 | 2 844–8 220 | — | — | 57 |
| 2024 | 4 929–15 915 | 1 772–6 686 | 3 157–9 229 | — | — | 58 |
| Група JGP (2025) | Госпіталізації |
|---|---|
| E27 KORONAROGRAFIA I INNE ZABIEGI INWAZYJNE | 788–1 532 |
| E12G OZW - LECZENIE INWAZYJNE | 612–2 154 |
| E23G ANGIOPLASTYKA WIEŃCOWA Z IMPLANTACJĄ JEDNEGO STENTU | 356–995 |
| E50 OSTRA LUB ZDEKOMPENSOWANA NIEWYDOLNOŚC KRĄŻENIA - LECZENIE W OINK | 311–920 |
| E24G ANGIOPLASTYKA WIEŃCOWA Z IMPLANTACJĄ NIE MNIEJ NIŻ 2 STENTÓW LUB WIELONACZYNIOWA | 304–859 |
| E32 WSZCZEPIENIE/ WYMIANA ROZRUSZNIKA DWUJAMOWEGO | 228–606 |
| E11 OZW - LECZENIE INWAZYJNE DWUETAPOWE > 3 дні | 205–820 |
| E10 OZW- DIAGNOSTYKA INWAZYJNA | 192–768 |
| Q42G ZABIEGI ENDOWASKULARNE - 2. I 3. GRUPA | 124–277 |
| E15 OZW - LECZENIE INWAZYJNE > 7 днів Z PW | 107–398 |
| E47 ABLACJA (ZŁOŻONA) ZABURZEŃ RYTMU Z WYKORZYSTANIEM SYSTEMU ELEKTROANATOMICZNEGO 3D | 100–400 |
| E62 ZABURZENIA RYTMU SERCA > 17 R.Ż. < 70 R.Ż. BEZ PW | 85–325 |
Подаємо діапазон, а не одне число, бо NFZ приховує кожне значення, менше за пʼять, а в цьому наборі прихована переважна більшість вихідних позицій — у 2025 році це стосувалося 3 404 позицій цієї установи. Нижня межа діапазону припускає одну госпіталізацію в кожній прихованій позиції, верхня — чотири, тобто максимум можливий за цього порога. Справжнє число міститься в цьому діапазоні, але точніше вказати його неможливо.
Діапазон 4 656–14 868 широкий саме через маскування, а не через невизначеність щодо діяльності установи. Ці числа описують розрахунки з NFZ і нічого не говорять про результати лікування.
Джерело: NFZ, набір даних про госпіталізації, оплачені в межах JGP, dane.gov.pl. Дані стосуються медичної установи (NIP), а не окремого підрозділу.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Наведені нижче числа стосуються всієї медичної установи, тобто всіх її відділень і підрозділів разом, а не однієї цієї поліклініки чи одного цього відділення. У великій лікарні одне число охоплює кілька десятків відділень.
У 2025 році установа оплатила через NFZ від 4 656 do 14 868 госпіталізацій у 57 групах JGP.
Договори з NFZ на 2026 рік115 млн злотих · 2026розгорнутизгорнути
Установа, що веде цей заклад, має на 2026 рік договори з NFZ на загальну суму 115 млн злотих. Суми стосуються всієї установи, а не окремого підрозділу.
| Вид послуг | Вартість договорів | Договорів |
|---|---|---|
| Стаціонарне лікування | 106 млн злотих | 6 |
| Спеціалізована амбулаторна допомога | 6,5 млн злотих | 8 |
| Лікувальна реабілітація | 1,3 млн злотих | 1 |
| Медичні послуги, що контрактуються окремо | 891 тис. злотих | 1 |
| Профілактичні програми здоров’я | 884 тис. злотих | 1 |
Джерело: NFZ, Informator o umowach (api.nfz.gov.pl). Публічні дані, повторне використання згідно із законом про відкриті дані. Вартість договору — це не те саме, що його виконання чи наявність вільних термінів.
Сертифікати та акредитаціїрозгорнутизгорнути
- Сертифікат ISO 9001 Системи управління якістю - Вимоги, стосуються всієї медичної установи або її лікувального закладу wydano 2023-10-22
- Сертифікат ISO 9001 Системи управління якістю – вимоги, стосуються всієї медичної установи або її підприємства wydano 2014-10-03
Записи з реєстру RPWDL, ліцензія CC BY 4.0. Стосуються медичної установи, не завжди окремого підрозділу.
Реєстрові даніREGON (статистичний номер): 120040222 · NIP (податковий номер): 677-224-74-59розгорнутизгорнути
Реєстрові дані: NFZ та RPWDL, ліцензія CC BY 4.0, станом на 2026-08-22.
Повідомити про помилку в даних закладурозгорнутизгорнути
Обліковий запис не потрібен. Не вписуйте медичних даних чи даних інших людей.