SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W RAWIE MAZOWIECKIEJ
ODDZIAŁ GRUŹLICY I CHORÓB PŁUCRawa Mazowiecka
Відділення туберкульозу та хвороб легень
Послуги та черги
- без очікуванняЛікування тяжкої форми астми
- без очікуванняВідділення туберкульозу та хвороб легень
Зателефонуйте та підтвердіть термін перед візитом. Ми показуємо прогнози, які заклади подають до NFZ. Це не бронювання: термін може змінитися, а в реєстратурі ви дізнаєтеся, чи заклад прийме вас за вашим направленням.
Стан черг, поданий NFZ на день 07.08.2026 · ми завантажили їх сьогодні · кожна послуга має прогноз.Терміни в цьому закладі подібні до інших закладів у тому самому місті. Порівняних пар послуг у тому самому режимі направлення: 128.
Як дістатися
96-200 RAWA MAZOWIECKA, WARSZAWSKA 14
Чим займається заклад
Програми лікування
Найшвидше: 0 днів · Лікування тяжкої форми астми
2 послуги у цій групі
Процедури та операції
Найшвидше: 0 днів · Відділення туберкульозу та хвороб легень
2 послуги у цій групі
Інші місця тієї самої установи
Та сама установа веде також наведені нижче підрозділи. Кожен має власні черги і власні терміни.
| Місце | Найкоротший термін | Черг |
|---|---|---|
| ODDZIAŁ CHIRURGII OGÓLNEJ, UROLOGICZNEJ I ONKOLOGICZNEJRawa Mazowiecka | без очікування | 64 |
| ODDZIAŁ CHORÓB WEWNĘTRZNYCHRawa Mazowiecka | без очікування | 32 |
| PORADNIA GRUŹLICY I CHORÓB PŁUCRawa Mazowiecka | без очікування | 32 |
| ODDZIAŁ LECZENIA JEDNEGO DNIARawa Mazowiecka | без очікування | 32 |
| PORADNIA CHIRURGICZNARawa Mazowiecka | 4 днів | 16 |
| ODDZIAŁ POŁOŻNICZO- GINEKOLOGICZNO- NOWORODKOWYRawa Mazowiecka | прогнозу немає | 16 |
| PRACOWNIA REZONANSU MAGNETYCZNEGORawa Mazowiecka | 23 днів | 16 |
| PORADNIA POŁOŻNICZO-GINEKOLOGICZNARawa Mazowiecka | без очікування | 16 |
Заклад у цифрах
Звітні та реєстрові дані NFZ. Кожен розділ розгортається після натискання — вміст на сторінці, він лише не закриває терміни.
Розмір відділенняЛіжок загалом: 17розгорнутизгорнути
Дані з реєстру RPWDL для підрозділу „Oddział Gruźlicy i Chorób Pluc”, ліцензія CC BY 4.0, стан на 2025-11-06. Кількість ліжок не означає вільних місць.
Законодавчо визначені показники якості NFZ12 показників · 2025розгорнутизгорнути
| Показник | Тип послуг | Чисельник | Знаменник | Значення для закладу | Значення для порівняння |
|---|---|---|---|---|---|
| Кількість пацієнтів з легеневою емболією на 1000 планово госпіталізованих для втручанняСимвол показника: K.I.1 | Разом | 0 | 1 567 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частота повторних госпіталізацій після холецистектоміїСимвол показника: K.I.12 | Разом | 3 | 185 | 0,016 | 0,016різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частота повторних госпіталізацій після апендектоміїСимвол показника: K.I.13 | Разом | 2 | 32 | 0,063 | 0,052різниця щодо значення для порівняння: +0,011 |
| Частота повторних госпіталізацій після госпіталізації через пневмоніюСимвол показника: K.I.14 | Разом | 5 | 42 | 0,119 | 0,129різниця щодо значення для порівняння: −0,010 |
| Кількість пацієнтів із сепсисом на 1000 планово госпіталізованих для втручанняСимвол показника: K.I.2 | Разом | 1 | 1 567 | 0,64 | 1,01різниця щодо значення для порівняння: −0,37 |
| Частота розриву задньої капсули після видалення катарактиСимвол показника: K.I.7 | Разом | 0 | 87 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частота погіршення гостроти зору після видалення катарактиСимвол показника: K.I.8 | Разом | 5 | 87 | 0,057 | 0,055різниця щодо значення для порівняння: +0,003 |
| Частота ендофтальміту після видалення катарактиСимвол показника: K.I.9 | Разом | 0 | 87 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частота повторних госпіталізацій з тієї самої причиниСимвол показника: K.II.1 | Разом | 160 | 4 612 | 0,035 | 0,032різниця щодо значення для порівняння: +0,003 |
| Смертність під час госпіталізації у пацієнтів із пневмонією (за попередній рік)Символ показника: K.III.2A | Разом | 35 | 189 | 0,185 | 0,166різниця щодо значення для порівняння: +0,019 |
| Смертність протягом 30 днів після виписки у пацієнтів із пневмонією (за попередній рік)Символ показника: K.III.2B | Разом | 11 | 189 | 0,058 | 0,051різниця щодо значення для порівняння: +0,007 |
| Смертність протягом 90 днів після виписки у пацієнтів із пневмонією (за попередній рік)Символ показника: K.III.2C | Разом | 25 | 189 | 0,132 | 0,118різниця щодо значення для порівняння: +0,014 |
Джерело: Narodowy Fundusz Zdrowia, показники якості медичної допомоги, звітний період: IV квартал 2025. Публічні дані, повторне використання згідно із законом про відкриті дані. Значення стосуються всього надавача послуг, а не окремого підрозділу, і нічого не говорять про доступність термінів.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Нижче — показники якості, які цей заклад звітує до Narodowy Fundusz Zdrowia на підставі закону про якість в охороні здоровʼя та безпеку пацієнта. Це звітні дані: числа, які заклад передав до NFZ, а не оцінка рівня лікування чи порівняння закладів між собою. Кожен рядок показує чисельник і знаменник, з яких обчислено значення, щоб було видно, на якій кількості випадків спирається показник.
Для частини показників NFZ подає значення для порівняння в масштабі всієї країни. Наводимо його поруч із результатом закладу разом із числовою різницею. Це не означає, що вищий або нижчий результат кращий: для різних показників бажаний напрямок різний і з цих даних він не випливає.
Показників в одного надавача послуг буває кілька десятків, у розрізі типів послуг. Показуємо вибрані, починаючи з тих, які пораховані разом для всього закладу і з тих, для яких NFZ подав значення для порівняння. Ми не додаємо показники й не обчислюємо з них жодного зведеного значення.
Скільки процедур виконує цей заклад порівняно з країною6 груп процедур · 2025розгорнутизгорнути
| Група процедур | Процедур, рік 2025 | Місце в Польщі |
|---|---|---|
| Średnie zabiegi endoskopowe na pęcherzu moczowym | 374 | 51 z 249у верхній половині |
| Operacje przepuklin jamy brzusznej z wszczepem | 235 | 114 z 516у верхній половині |
| Duże zabiegi skórne | 193 | 29 z 344у першій десятці відсотків |
| Poród | 177 | 229 z 263у нижній половині |
| Kompleksowe zabiegi w zakresie kończyny dolnej i miednicy < 66 r.ż. | 176 | 57 z 394у верхній половині |
| Małe zabiegi górnej części układu rozrodczego | 164 | 241 z 401у нижній половині |
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Zestawienie dotyczy całego podmiotu leczniczego i obejmuje 2025 рік. Місце w zestawieniu mówi wyłącznie o liczbie процедур rozliczonych przez NFZ — nie o jakości leczenia, powikłaniach ani o tym, gdzie warto się leczyć. Duża liczba процедур oznacza doświadczenie zespołu w danej procedurze, ale nie jest gwarancją niczego.
Процедури, оплачені NFZ12 груп процедур · 2022–2025розгорнутизгорнути
| Група JGP | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| L26 ŚREDNIE ZABIEGI ENDOSKOPOWE NA PĘCHERZU MOCZOWYM | 224 | 313 | 352 | 374 |
| F72 OPERACJE PRZEPUKLIN JAMY BRZUSZNEJ Z WSZCZEPEM | 127 | 200 | 211 | 235 |
| J32 DUŻE ZABIEGI SKÓRNE | 137–140 | 213 | 185 | 193 |
| N01 PORÓD | 258 | 280 | 352 | 177 |
| H31F KOMPLEKSOWE ZABIEGI W ZAKRESIE KOŃCZYNY DOLNEJ I MIEDNICY < 66 R.Ż. | 28 | 32 | 80 | 176 |
| M15 MAŁE ZABIEGI GÓRNEJ CZĘŚCI UKŁADU ROZRODCZEGO | 106 | 160 | 187 | 164 |
| H83 ŚREDNIE ZABIEGI NA TKANKACH MIĘKKICH | 235 | 247 | 194 | 153 |
| G25F WYCIĘCIE PĘCHERZYKA ŻÓŁCIOWEGO < 66 R.Ż | 67 | 98 | 100 | 123 |
| M16 ZAGRAŻAJĄCE LUB DOKONANE PORONIENIE, ZAKOŃCZENIE CIĄŻY OBUMARŁEJ | 75 | 83 | 74 | 98 |
| L15 DUŻE ENDOSKOPOWE ZABIEGI MOCZOWODU | 145–148 | 112–115 | 102 | 95 |
| B19G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA II | — | 5 | 362 | 79 |
| Q23 OPERACJE ŻYLAKÓW Z SAFENEKTOMIĄ | 133 | 64 | 63 | 77 |
NFZ не подає чисел, менших за пʼять, тому частина позицій має вигляд діапазону: нижня межа припускає по одній госпіталізації в кожній прихованій позиції, верхня — по чотири. Запис «менше 5» означає одну приховану позицію.
Джерело: NFZ, набір даних «Zabiegi rozliczone w ramach JGP», dane.gov.pl. Дані описують діяльність, оплачену NFZ, а не якість чи результативність лікування.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Зведення показує, скільки хірургічних госпіталізацій заклад оплатив через NFZ у наступних роках, у розрізі груп JGP. Це інформація про масштаб оплаченої діяльності, а не про якість чи результативність лікування.
У 2025 році заклад оплатив через NFZ щонайменше 2 766 госпіталізацій у 77 групах JGP, проти щонайменше 2 138 у 2022 році. Порівняння стосується повних років і охоплює лише послуги, оплачені NFZ.
Вартість послуг, оплачених NFZ6 видів послуг · 2024–2075розгорнутизгорнути
| Період | Оплачена вартість | Груп JGP | Госпіталізації |
|---|---|---|---|
| 2020 | 10,8 млн злотих | 180 | 3 396–3 630 |
| 2021 | 13,0 млн злотих | 193 | 3 974–4 241 |
| 2022 | 22,1 млн злотих | 186 | 4 654–4 897 |
| 2023 | 34,8 млн злотих | 193 | 5 242–5 461 |
| 2024 | 41,3 млн злотих | 207 | 5 925–6 174 |
| 2025 (дані неповні) | 9,6 млн злотих | 157 | 1 317–1 590 |
| Група JGP (2024) | Оплачена вартість | Госпіталізації |
|---|---|---|
| L26 ŚREDNIE ZABIEGI ENDOSKOPOWE NA PĘCHERZU MOCZOWYM | 2,8 млн злотих | 352 |
| H31F KOMPLEKSOWE ZABIEGI W ZAKRESIE KOŃCZYNY DOLNEJ I MIEDNICY < 66 R.Ż. | 2,1 млн злотих | 80 |
| D49 USZKODZENIA INHALACYJNE PŁUC | 2,1 млн злотих | 222 |
| S05 ZABURZENIA KRZEPLIWOŚCI, INNE CHOROBY KRWI I ŚLEDZIONY > 10 днів | 1,9 млн злотих | 106 |
| N01 PORÓD | 1,7 млн злотих | 344 |
| F72 OPERACJE PRZEPUKLIN JAMY BRZUSZNEJ Z WSZCZEPEM | 1,6 млн злотих | 211 |
| S56 POSOCZNICA | 1,6 млн злотих | 102 |
| N20 NOWORODEK WYMAGAJĄCY NORMALNEJ OPIEKI | 1,5 млн злотих | 349 |
| J32 DUŻE ZABIEGI SKÓRNE | 1,2 млн злотих | 185 |
| G17 PRZEWLEKŁE CHOROBY WĄTROBY Z PW >5 днів | 1,1 млн злотих | 87 |
| E52 ZAAWANSOWANA NIEWYDOLNOŚĆ KRĄŻENIA | 1,0 млн злотих | 100 |
| H83 ŚREDNIE ZABIEGI NA TKANKACH MIĘKKICH | 924 тис. злотих | 194 |
Маскування в цьому наборі стосується лише кількості госпіталізацій: суми подані точно, а числа, менші за пʼять, замінено діапазоном. Найновіший період (2025) охоплює в цьому наборі лише початок року, тому ми не порівнюємо його з повними роками.
Джерело: NFZ, набір даних «Відшкодування послуг, розрахованих у межах JGP», dane.gov.pl. Суми — це вартість послуг, оплачених NFZ, а не дохід закладу.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Суми нижче — це вартість лікарняних послуг, які NFZ оплатив цьому закладу. Це не дохід закладу і не його фінансовий результат, а лише те, що публічний платник оплатив у межах однорідних груп пацієнтів.
У 2024 році NFZ оплатив цьому закладу послуги на суму 41,3 млн злотих, роком раніше 34,8 млн злотих.
Госпіталізації, оплачені цій установі2 групи · 2025розгорнутизгорнути
| Рік | Госпіталізацій разом | Невідкладні госпіталізації | Планові госпіталізації | Новонароджені | Інші режими | Груп JGP |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 298–14 993 | 2 818–10 519 | 1 363–4 153 | 116–317 | менше 5 | 207 |
| 2024 | 4 884–15 945 | 4 421–14 732 | 195–705 | 267–504 | менше 5 | 207 |
| Група JGP (2025) | Госпіталізації |
|---|---|
| L26 ŚREDNIE ZABIEGI ENDOSKOPOWE NA PĘCHERZU MOCZOWYM | 290–641 |
| F72 OPERACJE PRZEPUKLIN JAMY BRZUSZNEJ Z WSZCZEPEM | 164–425 |
| H31F KOMPLEKSOWE ZABIEGI W ZAKRESIE KOŃCZYNY DOLNEJ I MIEDNICY < 66 R.Ż. | 132–294 |
| F46 CHOROBY JAMY BRZUSZNEJ | 130–520 |
| N01 PORÓD | 127–298 |
| M15 MAŁE ZABIEGI GÓRNEJ CZĘŚCI UKŁADU ROZRODCZEGO | 119–389 |
| N20 NOWORODEK WYMAGAJĄCY NORMALNEJ OPIEKI | 116–317 |
| H83 ŚREDNIE ZABIEGI NA TKANKACH MIĘKKICH | 113–347 |
| J32 DUŻE ZABIEGI SKÓRNE | 111–345 |
| E52 ZAAWANSOWANA NIEWYDOLNOŚĆ KRĄŻENIA | 97–388 |
| E77 INNE CHOROBY UKŁADU KRĄŻENIA > 17 R.Ż. | 91–364 |
| D50 ZWŁÓKNIENIE I PYLICA PŁUC | 88–337 |
Подаємо діапазон, а не одне число, бо NFZ приховує кожне значення, менше за пʼять, а в цьому наборі прихована переважна більшість вихідних позицій — у 2025 році це стосувалося 3 565 позицій цієї установи. Нижня межа діапазону припускає одну госпіталізацію в кожній прихованій позиції, верхня — чотири, тобто максимум можливий за цього порога. Справжнє число міститься в цьому діапазоні, але точніше вказати його неможливо.
Діапазон 4 298–14 993 широкий саме через маскування, а не через невизначеність щодо діяльності установи. Ці числа описують розрахунки з NFZ і нічого не говорять про результати лікування.
Джерело: NFZ, набір даних про госпіталізації, оплачені в межах JGP, dane.gov.pl. Дані стосуються медичної установи (NIP), а не окремого підрозділу.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Наведені нижче числа стосуються всієї медичної установи, тобто всіх її відділень і підрозділів разом, а не однієї цієї поліклініки чи одного цього відділення. У великій лікарні одне число охоплює кілька десятків відділень.
У 2025 році установа оплатила через NFZ від 4 298 do 14 993 госпіталізацій у 207 групах JGP.
Договори з NFZ на 2026 рік75 млн злотих · 2026розгорнутизгорнути
Установа, що веде цей заклад, має на 2026 рік договори з NFZ на загальну суму 75 млн злотих. Суми стосуються всієї установи, а не окремого підрозділу.
| Вид послуг | Вартість договорів | Договорів |
|---|---|---|
| Стаціонарне лікування | 72 млн злотих | 4 |
| Спеціалізована амбулаторна допомога | 1,6 млн злотих | 4 |
| Послуги догляду та опіки | 893 тис. злотих | 1 |
| Психіатрична допомога та лікування залежностей | 630 тис. злотих | 2 |
| Медичні послуги, що контрактуються окремо | 257 тис. злотих | 1 |
| Первинна медична допомога | 848 zł | 1 |
Джерело: NFZ, Informator o umowach (api.nfz.gov.pl). Публічні дані, повторне використання згідно із законом про відкриті дані. Вартість договору — це не те саме, що його виконання чи наявність вільних термінів.
Сертифікати та акредитаціїрозгорнутизгорнути
- Сертифікат ISO 9001 Системи управління якістю - Вимоги, стосуються всієї медичної установи або її лікувального закладу wydano 2018-12-14
- Сертифікат ISO 14001 Системи управління якістю - Вимоги, стосуються всієї медичної установи або її лікувального закладу wydano 2018-12-14
- Сертифікат ISO/IEC 27001 Системи управління якістю - Вимоги, стосуються всієї медичної установи або її лікувального закладу wydano 2018-12-14
- System Zarządzania Jakością w zakresie: podstawowej opieki zdrowotnej i ambulatoryjnej opieki specjalistycznej udzielanych w Rawie Mazowieckiej przy ul. Niepodległości 8. wydano 2012-12-10
Записи з реєстру RPWDL, ліцензія CC BY 4.0. Стосуються медичної установи, не завжди окремого підрозділу.
Реєстрові даніREGON (статистичний номер): 750081271 · NIP (податковий номер): 8351328753розгорнутизгорнути
Реєстрові дані: NFZ та RPWDL, ліцензія CC BY 4.0, станом на 2026-08-22.
Повідомити про помилку в даних закладурозгорнутизгорнути
Обліковий запис не потрібен. Не вписуйте медичних даних чи даних інших людей.