MEDIRAJ POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
ODDZIAŁ CHIRURGIA JEDNEGO DNIAGorzów Wielkopolski
Відділення хірургія одного дня
Послуги та черги
Цифри походять безпосередньо з NFZ. Що саме вони означають?
- без очікування (0)Операції вальгусної деформації великого пальцяУ черзі: 1 (терміновий 0)Середній час очікування: 0 днівВилучені: 0Дані NFZ від: 02.10.2026Інші заклади з цією послугою →Шукати у своїй місцевості →
- 7 днів (0)Відділення одноденного лікуванняУ черзі: 1 (терміновий 0)Середній час очікування: 4 днівВилучені: 27Дані NFZ від: 26.10.2026Інші заклади з цією послугою →Шукати у своїй місцевості →
Зателефонуйте та підтвердіть термін перед візитом. Ми показуємо прогнози, які заклади подають до NFZ. Це не бронювання: термін може змінитися, а в реєстратурі ви дізнаєтеся, чи заклад прийме вас за вашим направленням.
Стан черг, поданий NFZ на день 26.10.2026 · ми завантажили їх сьогодні · кожна послуга має прогноз.Як змінилися терміни
Порівнюємо найстаріше та найновіше зчитування NFZ для цього закладу, починаючи від 23.08.2026. Зміна прогнозу не означає, що заклад працює гірше або краще — NFZ перераховує його на основі кількості тих, хто очікує, і темпу прийомів.
- Відділення одноденного лікування8 днів → 7 днівкоротше на 1 день
Як дістатися
66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI, GÓRCZYŃSKA 17
Чим займається закладрозгорнутизгорнути
Процедури та операції
Найшвидше: 0 днів · Відділення одноденного лікування
4 послуги у цій групі
Заклад у цифрах
Звітні та реєстрові дані NFZ. Кожен розділ розгортається після натискання — вміст на сторінці, він лише не закриває терміни.
Розмір відділенняЛіжок загалом: 7розгорнутизгорнути
Дані з реєстру RPWDL для підрозділу „Oddział Chirurgia Jednego Dnia”, ліцензія CC BY 4.0, стан на 2025-11-06. Кількість ліжок не означає вільних місць.
Законодавчо визначені показники якості NFZ12 показників · 2025розгорнутизгорнути
| Показник | Тип послуг | Чисельник | Знаменник | Значення для закладу | Значення для порівняння |
|---|---|---|---|---|---|
| Кількість пацієнтів з легеневою емболією на 1000 планово госпіталізованих для втручанняСимвол показника: K.I.1 | Разом | 0 | 432 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Кількість пацієнтів із сепсисом на 1000 планово госпіталізованих для втручанняСимвол показника: K.I.2 | Разом | 0 | 432 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частота повторних госпіталізацій з тієї самої причиниСимвол показника: K.II.1 | Разом | 0 | 392 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Середня тривалість госпіталізаціїСимвол показника: Z.III.1 | Разом | 427 | 427 | 1 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
| Структура хірургічних госпіталізаційСимвол показника: Z.IV.2 | Разом | 1 113 632 | 432 | 2 577,9 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
| Частка госпіталізацій із стаціонарними втручаннями серед усіх госпіталізацій закладуСимвол показника: Z.IV.3 | Разом | 432 | 432 | 1 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
| Середня тривалість госпіталізаціїСимвол показника: Z.III.1 | Chirurgia ogólna | 309 | 309 | 1 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
| Середня тривалість госпіталізаціїСимвол показника: Z.III.1 | Otorynolaryngologia | 118 | 118 | 1 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
| Структура хірургічних госпіталізаційСимвол показника: Z.IV.2 | Chirurgia ogólna | 909 988 | 313 | 2 907,3 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
| Структура хірургічних госпіталізаційСимвол показника: Z.IV.2 | Otorynolaryngologia | 203 644 | 119 | 1 711,3 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
| Частка госпіталізацій із стаціонарними втручаннями серед усіх госпіталізацій закладуСимвол показника: Z.IV.3 | Chirurgia ogólna | 313 | 313 | 1 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
| Частка госпіталізацій із стаціонарними втручаннями серед усіх госпіталізацій закладуСимвол показника: Z.IV.3 | Otorynolaryngologia | 119 | 119 | 1 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
Джерело: Narodowy Fundusz Zdrowia, показники якості медичної допомоги, звітний період: IV квартал 2025. Публічні дані, повторне використання згідно із законом про відкриті дані. Значення стосуються всього надавача послуг, а не окремого підрозділу, і нічого не говорять про доступність термінів.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Нижче — показники якості, які цей заклад звітує до Narodowy Fundusz Zdrowia на підставі закону про якість в охороні здоровʼя та безпеку пацієнта. Це звітні дані: числа, які заклад передав до NFZ, а не оцінка рівня лікування чи порівняння закладів між собою. Кожен рядок показує чисельник і знаменник, з яких обчислено значення, щоб було видно, на якій кількості випадків спирається показник.
Для частини показників NFZ подає значення для порівняння в масштабі всієї країни. Наводимо його поруч із результатом закладу разом із числовою різницею. Це не означає, що вищий або нижчий результат кращий: для різних показників бажаний напрямок різний і з цих даних він не випливає.
Показників в одного надавача послуг буває кілька десятків, у розрізі типів послуг. Показуємо вибрані, починаючи з тих, які пораховані разом для всього закладу і з тих, для яких NFZ подав значення для порівняння. Ми не додаємо показники й не обчислюємо з них жодного зведеного значення.
Скільки процедур виконує цей заклад порівняно з країною6 груп процедур · 2025розгорнутизгорнути
| Група процедур | Процедур, рік 2025 | Місце в Польщі |
|---|---|---|
| Zabiegi zwalczające ból i na układzie współczulnym | 114 | 9 z 158у першій десятці відсотків |
| Zabiegi artroskopowe i przezskórne w zakresie kręgosłupa | 103 | 70 z 185у верхній половині |
| Duże zabiegi w zakresie kończyny dolnej i miednicy | 60 | 207 z 479у верхній половині |
| Średnie zabiegi jamy ustnej, gardła i krtani | 35 | 107 z 208у нижній половині |
| Średnie zabiegi na kończynie górnej | 31 | 324 z 497у нижній половині |
| Małe zabiegi nosa | 23 | 50 z 148у верхній половині |
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Zestawienie dotyczy całego podmiotu leczniczego i obejmuje 2025 рік. Місце w zestawieniu mówi wyłącznie o liczbie процедур rozliczonych przez NFZ — nie o jakości leczenia, powikłaniach ani o tym, gdzie warto się leczyć. Duża liczba процедур oznacza doświadczenie zespołu w danej procedurze, ale nie jest gwarancją niczego.
Процедури, оплачені NFZ12 груп процедур · 2023–2025розгорнутизгорнути
| Група JGP | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| A26 ZABIEGI ZWALCZAJĄCE BÓL I NA UKŁADZIE WSPÓŁCZULNYM | — | 135–138 | 114 |
| H55 ZABIEGI ARTROSKOPOWE I PRZEZSKÓRNE W ZAKRESIE KRĘGOSŁUPA | — | 25 | 103 |
| H32 DUŻE ZABIEGI W ZAKRESIE KOŃCZYNY DOLNEJ I MIEDNICY | менше 5 | 58 | 60 |
| C14 ŚREDNIE ZABIEGI JAMY USTNEJ, GARDŁA I KRTANI | 10–13 | 14–17 | 35 |
| H43 ŚREDNIE ZABIEGI NA KOŃCZYNIE GÓRNEJ | менше 5 | 40 | 31 |
| C44 MAŁE ZABIEGI NOSA | менше 5 | 21 | 23 |
| C12 DUŻE ZABIEGI JAMY USTNEJ, GARDŁA I KRTANI | 2–8 | 18–21 | 20–23 |
| C42 DUŻE ZABIEGI NOSA | 10–13 | 26–29 | 13 |
| H83 ŚREDNIE ZABIEGI NA TKANKACH MIĘKKICH | — | 24 | 12 |
| C43 ŚREDNIE ZABIEGI NOSA | менше 5 | 14–17 | 11–14 |
| C15 MAŁE ZABIEGI JAMY USTNEJ, GARDŁA I KRTANI | менше 5 | менше 5 | менше 5 |
| C33 ŚREDNIE ZABIEGI USZU | — | 2–8 | менше 5 |
NFZ не подає чисел, менших за пʼять, тому частина позицій має вигляд діапазону: нижня межа припускає по одній госпіталізації в кожній прихованій позиції, верхня — по чотири. Запис «менше 5» означає одну приховану позицію.
Джерело: NFZ, набір даних «Zabiegi rozliczone w ramach JGP», dane.gov.pl. Дані описують діяльність, оплачену NFZ, а не якість чи результативність лікування.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Зведення показує, скільки хірургічних госпіталізацій заклад оплатив через NFZ у наступних роках, у розрізі груп JGP. Це інформація про масштаб оплаченої діяльності, а не про якість чи результативність лікування.
У 2025 році заклад оплатив через NFZ щонайменше 426 госпіталізацій у 14 групах JGP, проти щонайменше 29 у 2023 році. Порівняння стосується повних років і охоплює лише послуги, оплачені NFZ.
Вартість послуг, оплачених NFZ3 види послуг · 2024–2025розгорнутизгорнути
| Період | Оплачена вартість | Груп JGP | Госпіталізації |
|---|---|---|---|
| 2023 | 102 тис. злотих | 10 | 31–55 |
| 2024 | 1,0 млн злотих | 16 | 399–411 |
| 2025 (дані неповні) | 269 тис. злотих | 11 | 131–146 |
| Група JGP (2024) | Оплачена вартість | Госпіталізації |
|---|---|---|
| H32 DUŻE ZABIEGI W ZAKRESIE KOŃCZYNY DOLNEJ I MIEDNICY | 340 тис. злотих | 58 |
| A26 ZABIEGI ZWALCZAJĄCE BÓL I NA UKŁADZIE WSPÓŁCZULNYM | 116 тис. злотих | 135 |
| H55 ZABIEGI ARTROSKOPOWE I PRZEZSKÓRNE W ZAKRESIE KRĘGOSŁUPA | 112 тис. злотих | 25 |
| H43 ŚREDNIE ZABIEGI NA KOŃCZYNIE GÓRNEJ | 111 тис. злотих | 40 |
| C42 DUŻE ZABIEGI NOSA | 90 тис. злотих | 26 |
| H83 ŚREDNIE ZABIEGI NA TKANKACH MIĘKKICH | 62 тис. злотих | 24 |
| C12 DUŻE ZABIEGI JAMY USTNEJ, GARDŁA I KRTANI | 56 тис. злотих | 17 |
| J32 DUŻE ZABIEGI SKÓRNE | 31 тис. злотих | 7 |
| C43 ŚREDNIE ZABIEGI NOSA | 29 тис. злотих | 14 |
| C14 ŚREDNIE ZABIEGI JAMY USTNEJ, GARDŁA I KRTANI | 27 тис. злотих | 17 |
| C44 MAŁE ZABIEGI NOSA | 13 тис. злотих | 21 |
| J33 ŚREDNIE ZABIEGI SKÓRNE | 10 тис. злотих | 11 |
Маскування в цьому наборі стосується лише кількості госпіталізацій: суми подані точно, а числа, менші за пʼять, замінено діапазоном. Найновіший період (2025) охоплює в цьому наборі лише початок року, тому ми не порівнюємо його з повними роками.
Джерело: NFZ, набір даних «Відшкодування послуг, розрахованих у межах JGP», dane.gov.pl. Суми — це вартість послуг, оплачених NFZ, а не дохід закладу.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Суми нижче — це вартість лікарняних послуг, які NFZ оплатив цьому закладу. Це не дохід закладу і не його фінансовий результат, а лише те, що публічний платник оплатив у межах однорідних груп пацієнтів.
У 2024 році NFZ оплатив цьому закладу послуги на суму 1,0 млн злотих, роком раніше 102 тис. злотих.
Госпіталізації, оплачені цій установі2 групи · 2025розгорнутизгорнути
| Рік | Госпіталізацій разом | Невідкладні госпіталізації | Планові госпіталізації | Новонароджені | Інші режими | Груп JGP |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 300–1 005 | — | 300–1 005 | — | — | 14 |
| 2024 | 304–958 | менше 5 | 303–954 | — | — | 16 |
| Група JGP (2025) | Госпіталізації |
|---|---|
| A26 ZABIEGI ZWALCZAJĄCE BÓL I NA UKŁADZIE WSPÓŁCZULNYM | 72–216 |
| H55 ZABIEGI ARTROSKOPOWE I PRZEZSKÓRNE W ZAKRESIE KRĘGOSŁUPA | 67–178 |
| H32 DUŻE ZABIEGI W ZAKRESIE KOŃCZYNY DOLNEJ I MIEDNICY | 37–115 |
| C14 ŚREDNIE ZABIEGI JAMY USTNEJ, GARDŁA I KRTANI | 24–96 |
| H43 ŚREDNIE ZABIEGI NA KOŃCZYNIE GÓRNEJ | 21–84 |
| C44 MAŁE ZABIEGI NOSA | 19–76 |
| C12 DUŻE ZABIEGI JAMY USTNEJ, GARDŁA I KRTANI | 19–76 |
| C42 DUŻE ZABIEGI NOSA | 12–48 |
| H83 ŚREDNIE ZABIEGI NA TKANKACH MIĘKKICH | 11–44 |
| C43 ŚREDNIE ZABIEGI NOSA | 10–40 |
| J32 DUŻE ZABIEGI SKÓRNE | 3–12 |
| J33 ŚREDNIE ZABIEGI SKÓRNE | 2–8 |
Подаємо діапазон, а не одне число, бо NFZ приховує кожне значення, менше за пʼять, а в цьому наборі прихована переважна більшість вихідних позицій — у 2025 році це стосувалося 235 позицій цієї установи. Нижня межа діапазону припускає одну госпіталізацію в кожній прихованій позиції, верхня — чотири, тобто максимум можливий за цього порога. Справжнє число міститься в цьому діапазоні, але точніше вказати його неможливо.
Діапазон 300–1 005 широкий саме через маскування, а не через невизначеність щодо діяльності установи. Ці числа описують розрахунки з NFZ і нічого не говорять про результати лікування.
Джерело: NFZ, набір даних про госпіталізації, оплачені в межах JGP, dane.gov.pl. Дані стосуються медичної установи (NIP), а не окремого підрозділу.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Наведені нижче числа стосуються всієї медичної установи, тобто всіх її відділень і підрозділів разом, а не однієї цієї поліклініки чи одного цього відділення. У великій лікарні одне число охоплює кілька десятків відділень.
У 2025 році установа оплатила через NFZ від 300 do 1 005 госпіталізацій у 14 групах JGP.
Договори з NFZ на 2026 рік1,3 млн злотих · 2026розгорнутизгорнути
Установа, що веде цей заклад, має на 2026 рік договори з NFZ на загальну суму 1,3 млн злотих. Суми стосуються всієї установи, а не окремого підрозділу.
| Вид послуг | Вартість договорів | Договорів |
|---|---|---|
| Стаціонарне лікування | 1,3 млн злотих | 1 |
Джерело: NFZ, Informator o umowach (api.nfz.gov.pl). Публічні дані, повторне використання згідно із законом про відкриті дані. Вартість договору — це не те саме, що його виконання чи наявність вільних термінів.
Реєстрові даніREGON (статистичний номер): 364225286 · NIP (податковий номер): 5993183243розгорнутизгорнути
Реєстрові дані: NFZ та RPWDL, ліцензія CC BY 4.0, станом на 2026-08-22.
Повідомити про помилку в даних закладурозгорнутизгорнути
Обліковий запис не потрібен. Не вписуйте медичних даних чи даних інших людей.