CENTRUM MEDYCZNE "SANITAS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
PORADNIA DERMATOLOGICZNALublin
Дерматологічна поліклініка
Послуги та черги
- 17 днівДерматологічна поліклініка
Зателефонуйте та підтвердіть термін перед візитом. Ми показуємо прогнози, які заклади подають до NFZ. Це не бронювання: термін може змінитися, а в реєстратурі ви дізнаєтеся, чи заклад прийме вас за вашим направленням.
Стан черг, поданий NFZ на день 11.07.2026 · ми завантажили їх сьогодні · кожна послуга має прогноз.88% порівнянних закладів у тому самому місті мають коротші терміни, ніж цей. Порівняних пар послуг у тому самому режимі направлення: 3 240.
Як дістатися
20-022 LUBLIN, OKOPOWA 3
Як дістатися громадським транспортом: 15, 8, 39,
Чим займається закладрозгорнутизгорнути
Лікарі-спеціалісти
Найшвидше: 17 днів · Дерматологічна поліклініка
2 послуги у цій групі
Інші місця тієї самої установи
Та сама установа веде також наведені нижче підрозділи. Кожен має власні черги і власні терміни.
| Місце | Найкоротший термін | Черг |
|---|---|---|
| ODDZIAŁ LECZENIA JEDNEGO DNIALublin | без очікування | 180 |
| ZESPÓŁ CHIRURGII JEDNEGO DNIA DLA DZIECILublin | без очікування | 54 |
| PORADNIA OKULISTYCZNALublin | без очікування | 37 |
| PORADNIA STOMATOLOGICZNALublin | без очікування | 36 |
| PORADNIA GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZALublin | без очікування | 18 |
| PRACOWNIA FIZJOTERAPIILublin | 104 днів | 18 |
| PORADNIA DIABETOLOGICZNALublin | 22 днів | 18 |
| PORADNIA OTOLARYNGOLOGII DZIECIĘCEJLublin | 13 днів | 18 |
Заклад у цифрах
Звітні та реєстрові дані NFZ. Кожен розділ розгортається після натискання — вміст на сторінці, він лише не закриває терміни.
Законодавчо визначені показники якості NFZ12 показників · 2025розгорнутизгорнути
| Показник | Тип послуг | Чисельник | Знаменник | Значення для закладу | Значення для порівняння |
|---|---|---|---|---|---|
| Кількість пацієнтів з легеневою емболією на 1000 планово госпіталізованих для втручанняСимвол показника: K.I.1 | Разом | 0 | 3 106 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Кількість пацієнтів із сепсисом на 1000 планово госпіталізованих для втручанняСимвол показника: K.I.2 | Разом | 0 | 3 106 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частота розриву задньої капсули після видалення катарактиСимвол показника: K.I.7 | Разом | 1 | 937 | 0,001 | 0,001різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частота погіршення гостроти зору після видалення катарактиСимвол показника: K.I.8 | Разом | 33 | 937 | 0,035 | 0,036різниця щодо значення для порівняння: −0,001 |
| Частота ендофтальміту після видалення катарактиСимвол показника: K.I.9 | Разом | 0 | 937 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частота повторних госпіталізацій з тієї самої причиниСимвол показника: K.II.1 | Разом | 9 | 3 099 | 0,003 | 0,002різниця щодо значення для порівняння: +0,001 |
| Частка дистанційних консультацій серед усіх консультацій спеціалізованої амбулаторної допомогиСимвол показника: Z.IV.14 | Разом | 847 | 72 749 | 0,012 | 0,011різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частка дистанційних консультацій серед усіх консультацій лікаря первинної допомогиСимвол показника: Z.IV.6 | Разом | 6 304 | 32 644 | 0,193 | 0,186різниця щодо значення для порівняння: +0,008 |
| Частка консультацій із випискою рецепта серед усіх консультацій первинної допомогиСимвол показника: Z.IV.7 | Разом | 7 793 | 33 015 | 0,236 | 0,269різниця щодо значення для порівняння: −0,033 |
| Частка домашніх візитів серед усіх консультацій лікаря первинної допомогиСимвол показника: Z.IV.8 | Разом | 103 | 32 644 | 0,003 | 0,004різниця щодо значення для порівняння: −0,001 |
| Кількість консультацій лікаря первинної допомоги на пацієнтаСимвол показника: Z.II.1 | Разом | 33 336 | 5 607 | 5,95 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
| Середня кількість послуг, наданих лікарем у спеціалізованій амбулаторній допомозіСимвол показника: Z.II.2 | Разом | 66 746 | 101 | 660,9 | немає в даних NFZNFZ не подав значення для порівняння для цього показника |
Джерело: Narodowy Fundusz Zdrowia, показники якості медичної допомоги, звітний період: IV квартал 2025. Публічні дані, повторне використання згідно із законом про відкриті дані. Значення стосуються всього надавача послуг, а не окремого підрозділу, і нічого не говорять про доступність термінів.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Нижче — показники якості, які цей заклад звітує до Narodowy Fundusz Zdrowia на підставі закону про якість в охороні здоровʼя та безпеку пацієнта. Це звітні дані: числа, які заклад передав до NFZ, а не оцінка рівня лікування чи порівняння закладів між собою. Кожен рядок показує чисельник і знаменник, з яких обчислено значення, щоб було видно, на якій кількості випадків спирається показник.
Для частини показників NFZ подає значення для порівняння в масштабі всієї країни. Наводимо його поруч із результатом закладу разом із числовою різницею. Це не означає, що вищий або нижчий результат кращий: для різних показників бажаний напрямок різний і з цих даних він не випливає.
Показників в одного надавача послуг буває кілька десятків, у розрізі типів послуг. Показуємо вибрані, починаючи з тих, які пораховані разом для всього закладу і з тих, для яких NFZ подав значення для порівняння. Ми не додаємо показники й не обчислюємо з них жодного зведеного значення.
Скільки процедур виконує цей заклад порівняно з країною6 груп процедур · 2025розгорнутизгорнути
| Група процедур | Процедур, рік 2025 | Місце в Польщі |
|---|---|---|
| Usunięcie zaćmy - kategoria II | 885 | 186 z 260у нижній половині |
| PZC03 usunięcie migdałków i inne zabiegi jamy ustnej, gardła i krtani < 18 r.ż. | 639 | 21 z 60у верхній половині |
| PZJ04 duże zabiegi skórne < 18 r.ż. | 219 | 1 z 44najwięcej w Polsce |
| PZH13 mniejsze zabiegi w obrębie układu mięśniowo-szkieletowego lub tkanek miękkich < 18 r.ż. | 198 | 9 z 78у верхній половині |
| PZL08 duże i średnie zabiegi prącia < 18 r.ż | 161 | 2 z 56у першій десятці відсотків |
| PZL10 zabiegi moszny, jądra, najądrza i nasieniowodu < 18 r.ż. | 124 | 39 z 76у нижній половині |
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Zestawienie dotyczy całego podmiotu leczniczego i obejmuje 2025 рік. Місце w zestawieniu mówi wyłącznie o liczbie процедур rozliczonych przez NFZ — nie o jakości leczenia, powikłaniach ani o tym, gdzie warto się leczyć. Duża liczba процедур oznacza doświadczenie zespołu w danej procedurze, ale nie jest gwarancją niczego.
Процедури, оплачені NFZ12 груп процедур · 2022–2025розгорнутизгорнути
| Група JGP | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| B19G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA II | 678 | 719 | 917 | 885 |
| PZC03 USUNIĘCIE MIGDAŁKÓW I INNE ZABIEGI JAMY USTNEJ, GARDŁA I KRTANI < 18 R.Ż. | 381 | 622 | 666 | 639 |
| PZJ04 DUŻE ZABIEGI SKÓRNE < 18 R.Ż. | 71 | 80 | 129 | 219 |
| PZH13 MNIEJSZE ZABIEGI W OBRĘBIE UKŁADU MIĘŚNIOWO-SZKIELETOWEGO LUB TKANEK MIĘKKICH < 18 R.Ż. | 12 | 69 | 129 | 198 |
| PZL08 DUŻE I ŚREDNIE ZABIEGI PRĄCIA < 18 R.Ż | 87 | 109 | 162 | 161 |
| PZL10 ZABIEGI MOSZNY, JĄDRA, NAJĄDRZA I NASIENIOWODU < 18 R.Ż. | 97 | 134 | 132 | 124 |
| H83 ŚREDNIE ZABIEGI NA TKANKACH MIĘKKICH | 304 | 255–258 | 209–212 | 121–124 |
| H32 DUŻE ZABIEGI W ZAKRESIE KOŃCZYNY DOLNEJ I MIEDNICY | 92–95 | 55 | 93–96 | 105 |
| PZF10 OPERACJE PRZEPUKLIN BRZUSZNYCH < 18 R.Ż. | 27 | 36 | 41 | 71 |
| F72 OPERACJE PRZEPUKLIN JAMY BRZUSZNEJ Z WSZCZEPEM | 82 | 65 | 71 | 69 |
| J32 DUŻE ZABIEGI SKÓRNE | менше 5 | менше 5 | 61 | 63–66 |
| H43 ŚREDNIE ZABIEGI NA KOŃCZYNIE GÓRNEJ | 38 | 51 | 71 | 55 |
NFZ не подає чисел, менших за пʼять, тому частина позицій має вигляд діапазону: нижня межа припускає по одній госпіталізації в кожній прихованій позиції, верхня — по чотири. Запис «менше 5» означає одну приховану позицію.
Джерело: NFZ, набір даних «Zabiegi rozliczone w ramach JGP», dane.gov.pl. Дані описують діяльність, оплачену NFZ, а не якість чи результативність лікування.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Зведення показує, скільки хірургічних госпіталізацій заклад оплатив через NFZ у наступних роках, у розрізі груп JGP. Це інформація про масштаб оплаченої діяльності, а не про якість чи результативність лікування.
У 2025 році заклад оплатив через NFZ щонайменше 3 090 госпіталізацій у 42 групах JGP, проти щонайменше 2 634 у 2022 році. Порівняння стосується повних років і охоплює лише послуги, оплачені NFZ.
Вартість послуг, оплачених NFZ6 видів послуг · 2024–2025розгорнутизгорнути
| Період | Оплачена вартість | Груп JGP | Госпіталізації |
|---|---|---|---|
| 2020 | 3,9 млн злотих | 43 | 2 157–2 193 |
| 2021 | 4,6 млн злотих | 43 | 2 509–2 551 |
| 2022 | 6,3 млн злотих | 39 | 2 634–2 664 |
| 2023 | 7,9 млн злотих | 44 | 2 657–2 717 |
| 2024 | 10,3 млн злотих | 38 | 3 116–3 158 |
| 2025 (дані неповні) | 1,4 млн злотих | 33 | 804–843 |
| Група JGP (2024) | Оплачена вартість | Госпіталізації |
|---|---|---|
| PZC03 USUNIĘCIE MIGDAŁKÓW I INNE ZABIEGI JAMY USTNEJ, GARDŁA I KRTANI < 18 R.Ż. | 2,3 млн злотих | 666 |
| B19G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA II | 2,3 млн злотих | 917 |
| PZL08 DUŻE I ŚREDNIE ZABIEGI PRĄCIA < 18 R.Ż | 772 тис. злотих | 162 |
| PZJ04 DUŻE ZABIEGI SKÓRNE < 18 R.Ż. | 636 тис. злотих | 129 |
| PZL10 ZABIEGI MOSZNY, JĄDRA, NAJĄDRZA I NASIENIOWODU < 18 R.Ż. | 575 тис. злотих | 132 |
| H32 DUŻE ZABIEGI W ZAKRESIE KOŃCZYNY DOLNEJ I MIEDNICY | 534 тис. злотих | 93 |
| H83 ŚREDNIE ZABIEGI NA TKANKACH MIĘKKICH | 529 тис. злотих | 209 |
| PZH13 MNIEJSZE ZABIEGI W OBRĘBIE UKŁADU MIĘŚNIOWO-SZKIELETOWEGO LUB TKANEK MIĘKKICH < 18 R.Ż. | 304 тис. злотих | 129 |
| F72 OPERACJE PRZEPUKLIN JAMY BRZUSZNEJ Z WSZCZEPEM | 285 тис. злотих | 71 |
| J32 DUŻE ZABIEGI SKÓRNE | 256 тис. злотих | 61 |
| PZH12 ŚREDNIE ZABIEGI NA TKANKACH MIĘKKICH < 18 R.Ż. | 218 тис. злотих | 69 |
| H42 DUŻE ZABIEGI NA KOŃCZYNIE GÓRNEJ | 215 тис. злотих | 36 |
Маскування в цьому наборі стосується лише кількості госпіталізацій: суми подані точно, а числа, менші за пʼять, замінено діапазоном. Найновіший період (2025) охоплює в цьому наборі лише початок року, тому ми не порівнюємо його з повними роками.
Джерело: NFZ, набір даних «Відшкодування послуг, розрахованих у межах JGP», dane.gov.pl. Суми — це вартість послуг, оплачених NFZ, а не дохід закладу.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Суми нижче — це вартість лікарняних послуг, які NFZ оплатив цьому закладу. Це не дохід закладу і не його фінансовий результат, а лише те, що публічний платник оплатив у межах однорідних груп пацієнтів.
У 2024 році NFZ оплатив цьому закладу послуги на суму 10,3 млн злотих, роком раніше 7,9 млн злотих.
Госпіталізації, оплачені цій установі2 групи · 2025розгорнутизгорнути
| Рік | Госпіталізацій разом | Невідкладні госпіталізації | Планові госпіталізації | Новонароджені | Інші режими | Груп JGP |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 818–4 441 | менше 5 | 2 817–4 437 | — | — | 43 |
| 2024 | 2 761–4 399 | — | 2 761–4 399 | — | — | 38 |
| Група JGP (2025) | Госпіталізації |
|---|---|
| B19G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA II | 857–965 |
| PZC03 USUNIĘCIE MIGDAŁKÓW I INNE ZABIEGI JAMY USTNEJ, GARDŁA I KRTANI < 18 R.Ż. | 639–663 |
| PZJ04 DUŻE ZABIEGI SKÓRNE < 18 R.Ż. | 219–228 |
| PZH13 MNIEJSZE ZABIEGI W OBRĘBIE UKŁADU MIĘŚNIOWO-SZKIELETOWEGO LUB TKANEK MIĘKKICH < 18 R.Ż. | 185–221 |
| PZL08 DUŻE I ŚREDNIE ZABIEGI PRĄCIA < 18 R.Ż | 161–173 |
| PZL10 ZABIEGI MOSZNY, JĄDRA, NAJĄDRZA I NASIENIOWODU < 18 R.Ż. | 121–127 |
| H83 ŚREDNIE ZABIEGI NA TKANKACH MIĘKKICH | 97–232 |
| H32 DUŻE ZABIEGI W ZAKRESIE KOŃCZYNY DOLNEJ I MIEDNICY | 71–254 |
| PZF10 OPERACJE PRZEPUKLIN BRZUSZNYCH < 18 R.Ż. | 49–106 |
| J32 DUŻE ZABIEGI SKÓRNE | 45–165 |
| H43 ŚREDNIE ZABIEGI NA KOŃCZYNIE GÓRNEJ | 43–139 |
| F72 OPERACJE PRZEPUKLIN JAMY BRZUSZNEJ Z WSZCZEPEM | 42–168 |
Подаємо діапазон, а не одне число, бо NFZ приховує кожне значення, менше за пʼять, а в цьому наборі прихована переважна більшість вихідних позицій — у 2025 році це стосувалося 541 позицій цієї установи. Нижня межа діапазону припускає одну госпіталізацію в кожній прихованій позиції, верхня — чотири, тобто максимум можливий за цього порога. Справжнє число міститься в цьому діапазоні, але точніше вказати його неможливо.
Діапазон 2 818–4 441 широкий саме через маскування, а не через невизначеність щодо діяльності установи. Ці числа описують розрахунки з NFZ і нічого не говорять про результати лікування.
Джерело: NFZ, набір даних про госпіталізації, оплачені в межах JGP, dane.gov.pl. Дані стосуються медичної установи (NIP), а не окремого підрозділу.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Наведені нижче числа стосуються всієї медичної установи, тобто всіх її відділень і підрозділів разом, а не однієї цієї поліклініки чи одного цього відділення. У великій лікарні одне число охоплює кілька десятків відділень.
У 2025 році установа оплатила через NFZ від 2 818 do 4 441 госпіталізацій у 43 групах JGP.
Договори з NFZ на 2026 рік23 млн злотих · 2026розгорнутизгорнути
Установа, що веде цей заклад, має на 2026 рік договори з NFZ на загальну суму 23 млн злотих. Суми стосуються всієї установи, а не окремого підрозділу.
| Вид послуг | Вартість договорів | Договорів |
|---|---|---|
| Спеціалізована амбулаторна допомога | 10 млн злотих | 3 |
| Стаціонарне лікування | 8,4 млн злотих | 3 |
| Лікувальна реабілітація | 1,9 млн злотих | 1 |
| Стоматологічне лікування | 1,2 млн злотих | 1 |
| Психіатрична допомога та лікування залежностей | 1,1 млн злотих | 1 |
| Профілактичні програми здоров’я | 356 тис. злотих | 1 |
| Первинна медична допомога | 155 тис. злотих | 1 |
Джерело: NFZ, Informator o umowach (api.nfz.gov.pl). Публічні дані, повторне використання згідно із законом про відкриті дані. Вартість договору — це не те саме, що його виконання чи наявність вільних термінів.
Сертифікати та акредитаціїрозгорнутизгорнути
- Сертифікат ISO 9001 Системи управління якістю – вимоги, стосуються всієї медичної установи або її підприємства wydano 2017-07-04
Записи з реєстру RPWDL, ліцензія CC BY 4.0. Стосуються медичної установи, не завжди окремого підрозділу.
Реєстрові даніREGON (статистичний номер): 432527566 · NIP (податковий номер): 7122770576розгорнутизгорнути
Реєстрові дані: NFZ та RPWDL, ліцензія CC BY 4.0, станом на 2026-08-22.
Повідомити про помилку в даних закладурозгорнутизгорнути
Обліковий запис не потрібен. Не вписуйте медичних даних чи даних інших людей.