WIELOSPECJALISTYCZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ "BOLESŁAWIEC-ZGORZELEC"
PORADNIA DIABETOLOGICZNAZgorzelec
Діабетологічна поліклініка
Послуги та черги
Цифри походять безпосередньо з NFZ. Що саме вони означають?
- 141 днів (127)Послуги з діабетологіїУ черзі: 92 (терміновий 73)Середній час очікування: 137 днівВилучені: 9Дані NFZ від: 01.09.2026Інші заклади з цією послугою →Шукати у своїй місцевості →
Зателефонуйте та підтвердіть термін перед візитом. Ми показуємо прогнози, які заклади подають до NFZ. Це не бронювання: термін може змінитися, а в реєстратурі ви дізнаєтеся, чи заклад прийме вас за вашим направленням.
Стан черг, поданий NFZ на день 01.09.2026 · ми завантажили їх сьогодні · кожна послуга має прогноз.Як дістатися
59-900 ZGORZELEC, LUBAŃSKA 11-12
Чим займається закладрозгорнутизгорнути
Лікарі-спеціалісти
Найшвидше: 127 днів · Послуги з діабетології
2 послуги у цій групі
Інші місця тієї самої установи
Та сама установа веде також наведені нижче підрозділи. Кожен має власні черги і власні терміни.
| Місце | Найкоротший термін | Черг |
|---|---|---|
| PORADNIA OKULISTYCZNAZgorzelec | без очікування | 50 |
| ODDZIAŁ ONKOLOGII KLINICZNEJZgorzelec | без очікування | 38 |
| ODDZIAŁ CHIRURGII URAZOWO-ORTOPEDYCZNEJZgorzelec | без очікування | 20 |
| ODDZIAŁ OKULISTYCZNYZgorzelec | без очікування | 14 |
| PORADNIA ONKOLOGICZNAZgorzelec | без очікування | 12 |
| ODDZIAŁ KARDIOLOGICZNYZgorzelec | 17 днів | 10 |
| ODDZIAŁ OTOLARYNGOLOGIIZgorzelec | 37 днів | 6 |
| ODDZIAŁ CHIRURGII OGÓLNEJ I CHIRURGII ONKOLOGICZNEJZgorzelec | без очікування | 6 |
Заклад у цифрах
Звітні та реєстрові дані NFZ. Кожен розділ розгортається після натискання — вміст на сторінці, він лише не закриває терміни.
Законодавчо визначені показники якості NFZ12 показників · 2025–2080розгорнутизгорнути
| Показник | Тип послуг | Чисельник | Знаменник | Значення для закладу | Значення для порівняння |
|---|---|---|---|---|---|
| Кількість пацієнтів з легеневою емболією на 1000 планово госпіталізованих для втручанняСимвол показника: K.I.1 | Разом | 0 | 12 900 | 0 | 0різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Частота реабілітації після ішемічного або геморагічного інсультуСимвол показника: K.I.10 | Разом | 136 | 308 | 0,442 | 0,359різниця щодо значення для порівняння: +0,082 |
| Частота кардіологічної реабілітації після інфарктуСимвол показника: K.I.11 | Разом | 182 | 435 | 0,418 | 0,411різниця щодо значення для порівняння: +0,007 |
| Частота повторних госпіталізацій після холецистектоміїСимвол показника: K.I.12 | Разом | 17 | 172 | 0,099 | 0,098різниця щодо значення для порівняння: +0,001 |
| Частота повторних госпіталізацій після апендектоміїСимвол показника: K.I.13 | Разом | 4 | 52 | 0,077 | 0,047різниця щодо значення для порівняння: +0,030 |
| Частота повторних госпіталізацій після госпіталізації через пневмоніюСимвол показника: K.I.14 | Разом | 23 | 211 | 0,109 | 0,114різниця щодо значення для порівняння: −0,005 |
| Частота повторних госпіталізацій з великою ампутацією кінцівки після судинних втручаньСимвол показника: K.I.16 | Разом | 2 | 522 | 0,004 | 0,004різниця щодо значення для порівняння: без різниці |
| Кількість пацієнтів із сепсисом на 1000 планово госпіталізованих для втручанняСимвол показника: K.I.2 | Разом | 15 | 12 900 | 1,16 | 0,89різниця щодо значення для порівняння: +0,27 |
| Використання тромболізису в лікуванні ішемічного інсультуСимвол показника: K.I.3 | Разом | 51 | 251 | 0,203 | 0,206різниця щодо значення для порівняння: −0,003 |
| Використання механічної тромбектомії в лікуванні ішемічного інсультуСимвол показника: K.I.4 | Разом | 15 | 251 | 0,060 | 0,059різниця щодо значення для порівняння: +0,001 |
| Використання механічної тромбектомії у пацієнтів, які отримали тромболізис при ішемічному інсультіСимвол показника: K.I.5 | Разом | 6 | 251 | 0,024 | 0,022різниця щодо значення для порівняння: +0,002 |
| Частота реабілітації після ендопротезування кульшового суглобаСимвол показника: K.I.6 | Разом | 113 | 543 | 0,208 | 0,220різниця щодо значення для порівняння: −0,012 |
Джерело: Narodowy Fundusz Zdrowia, показники якості медичної допомоги, звітний період: IV квартал 2025. Публічні дані, повторне використання згідно із законом про відкриті дані. Значення стосуються всього надавача послуг, а не окремого підрозділу, і нічого не говорять про доступність термінів.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Нижче — показники якості, які цей заклад звітує до Narodowy Fundusz Zdrowia на підставі закону про якість в охороні здоровʼя та безпеку пацієнта. Це звітні дані: числа, які заклад передав до NFZ, а не оцінка рівня лікування чи порівняння закладів між собою. Кожен рядок показує чисельник і знаменник, з яких обчислено значення, щоб було видно, на якій кількості випадків спирається показник.
Для частини показників NFZ подає значення для порівняння в масштабі всієї країни. Наводимо його поруч із результатом закладу разом із числовою різницею. Це не означає, що вищий або нижчий результат кращий: для різних показників бажаний напрямок різний і з цих даних він не випливає.
Показників в одного надавача послуг буває кілька десятків, у розрізі типів послуг. Показуємо вибрані, починаючи з тих, які пораховані разом для всього закладу і з тих, для яких NFZ подав значення для порівняння. Ми не додаємо показники й не обчислюємо з них жодного зведеного значення.
Виконані кардіологічні процедури6 процедуррозгорнутизгорнути
Кількість послуг, які ця установа відзвітувала до NFZ. Це інформація про масштаб діяльності, а не про результат лікування. Значення, менші за пʼять, у вихідних даних приховані.
| Процедура | Рік | Послуг |
|---|---|---|
| Liczba swiadczen z kardiologicznymi zabiegowymi produktami rozliczeniowymi NFZ | 2024 | 1 181 |
| Liczba swiadczen sprawozdanych z pracowni hemodynamicznej | 2024 | 868 |
| Liczba swiadczen sprawozdanych z pracowni hemodynamicznej | 2023 | 883 |
| Liczba swiadczen sprawozdanych z pracowni hemodynamicznej | 2022 | 862 |
| Liczba swiadczen sprawozdanych z pracowni hemodynamicznej | 2021 | 701 |
| Liczba swiadczen sprawozdanych z pracowni hemodynamicznej | 2020 | 776 |
Джерело: NFZ, набір даних «Кількість послуг із вибраними кардіологічними процедурами», dane.gov.pl.
Скільки процедур виконує цей заклад порівняно з країною6 груп процедур · 2025розгорнутизгорнути
| Група процедур | Процедур, рік 2025 | Місце в Польщі |
|---|---|---|
| Usunięcie zaćmy - kategoria II | 2 477 | 22 z 260у першій десятці відсотків |
| Małe zabiegi witreoretinalne | 2 260 | 2 z 185у першій десятці відсотків |
| Średnie zabiegi endoskopowe na pęcherzu moczowym | 646 | 6 z 249у першій десятці відсотків |
| Usunięcie zaćmy - kategoria I | 528 | 2 z 254у першій десятці відсотків |
| Duże zabiegi nosa | 448 | 5 z 176у першій десятці відсотків |
| Endoprotezoplastyka pierwotna całkowita biodra z rekonstrukcją kostną, endoprotezoplastyka stawu biodrowego z zastosowaniem trzpienia przynasadowego, kapoplastyka stawu biodrowego | 447 | 10 z 277у першій десятці відсотків |
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Zestawienie dotyczy całego podmiotu leczniczego i obejmuje 2025 рік. Місце w zestawieniu mówi wyłącznie o liczbie процедур rozliczonych przez NFZ — nie o jakości leczenia, powikłaniach ani o tym, gdzie warto się leczyć. Duża liczba процедур oznacza doświadczenie zespołu w danej procedurze, ale nie jest gwarancją niczego.
Процедури, оплачені NFZ12 груп процедур · 2022–2062розгорнутизгорнути
| Група JGP | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| B19G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA II | 2 552 | 2 647 | 2 591 | 2 477 |
| B84 MAŁE ZABIEGI WITREORETINALNE | 1 426–1 429 | 1 873–1 876 | 2 203–2 206 | 2 261–2 264 |
| L26 ŚREDNIE ZABIEGI ENDOSKOPOWE NA PĘCHERZU MOCZOWYM | 435 | 494 | 583 | 646 |
| B18G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA I | 327 | 465 | 483 | 528 |
| C42 DUŻE ZABIEGI NOSA | 235–238 | 361–364 | 383 | 449–452 |
| H14 ENDOPROTEZOPLASTYKA PIERWOTNA CAŁKOWITA BIODRA Z REKONSTRUKCJĄ KOSTNĄ, ENDOPROTEZOPLASTYKA STAWU BIODROWEGO Z ZASTOSOWANIEM TRZPIENIA PRZYNASADOWEGO, KAPOPLASTYKA STAWU BIODROWEGO | 449 | 479 | 428 | 447 |
| C12 DUŻE ZABIEGI JAMY USTNEJ, GARDŁA I KRTANI | 27 | 116 | 491 | 434 |
| E27 KORONAROGRAFIA I INNE ZABIEGI INWAZYJNE | 330 | 316 | 332 | 342–345 |
| M14 ŚREDNIE ZABIEGI GÓRNEJ CZĘŚCI UKŁADU ROZRODCZEGO | 34 | 226 | 347 | 339 |
| L104 INNE PROCEDURY W ZAKRESIE UKŁADU MOCZOWO - PŁCIOWEGO | 296 | 311 | 316 | 334 |
| H15 ENDOPROTEZOPLASTYKA PIERWOTNA CAŁKOWITA KOLANA | 388 | 389 | 431 | 328 |
| L43 PRZEZCEWKOWA RESEKCJA GRUCZOŁU KROKOWEGO | 174 | 209 | 249 | 275 |
NFZ не подає чисел, менших за пʼять, тому частина позицій має вигляд діапазону: нижня межа припускає по одній госпіталізації в кожній прихованій позиції, верхня — по чотири. Запис «менше 5» означає одну приховану позицію.
Джерело: NFZ, набір даних «Zabiegi rozliczone w ramach JGP», dane.gov.pl. Дані описують діяльність, оплачену NFZ, а не якість чи результативність лікування.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Зведення показує, скільки хірургічних госпіталізацій заклад оплатив через NFZ у наступних роках, у розрізі груп JGP. Це інформація про масштаб оплаченої діяльності, а не про якість чи результативність лікування.
У 2025 році заклад оплатив через NFZ щонайменше 15 721 госпіталізацій у 182 групах JGP, проти щонайменше 13 375 у 2022 році. Порівняння стосується повних років і охоплює лише послуги, оплачені NFZ.
Вартість послуг, оплачених NFZ6 видів послуг · 2024–2025розгорнутизгорнути
| Період | Оплачена вартість | Груп JGP | Госпіталізації |
|---|---|---|---|
| 2020 | 64,3 млн злотих | 360 | 16 773–17 064 |
| 2021 | 69,8 млн злотих | 354 | 17 832–18 126 |
| 2022 | 92,4 млн злотих | 350 | 18 820–19 117 |
| 2023 | 125,1 млн злотих | 355 | 20 275–20 584 |
| 2024 | 140,9 млн злотих | 363 | 21 175–21 487 |
| 2025 (дані неповні) | 34,2 млн злотих | 280 | 5 355–5 706 |
| Група JGP (2024) | Оплачена вартість | Госпіталізації |
|---|---|---|
| H14 ENDOPROTEZOPLASTYKA PIERWOTNA CAŁKOWITA BIODRA Z REKONSTRUKCJĄ KOSTNĄ, ENDOPROTEZOPLASTYKA STAWU BIODROWEGO Z ZASTOSOWANIEM TRZPIENIA PRZYNASADOWEGO, KAPOPLASTYKA STAWU BIODROWEGO | 8,0 млн злотих | 428 |
| B19G USUNIĘCIE ZAĆMY - KATEGORIA II | 7,3 млн злотих | 2 591 |
| H15 ENDOPROTEZOPLASTYKA PIERWOTNA CAŁKOWITA KOLANA | 7,2 млн злотих | 431 |
| E48 ABLACJA MIGOTANIA PRZEDSIONKÓW - IZOLACJA ŻYŁ PŁUCNYCH | 6,6 млн злотих | 105 |
| L26 ŚREDNIE ZABIEGI ENDOSKOPOWE NA PĘCHERZU MOCZOWYM | 5,0 млн злотих | 582 |
| A48 KOMPLEKSOWE LECZENIE UDARÓW MÓZGU > 7 днів W ODDZIALE UDAROWYM | 4,7 млн злотих | 287 |
| E12G OZW - LECZENIE INWAZYJNE | 3,9 млн злотих | 260 |
| E47 ABLACJA (ZŁOŻONA) ZABURZEŃ RYTMU Z WYKORZYSTANIEM SYSTEMU ELEKTROANATOMICZNEGO 3D | 3,8 млн злотих | 59 |
| B84 MAŁE ZABIEGI WITREORETINALNE | 2,9 млн злотих | 2 203 |
| C12 DUŻE ZABIEGI JAMY USTNEJ, GARDŁA I KRTANI | 2,4 млн злотих | 490 |
| N24 NOWORODEK WYMAGAJĄCY SZCZEGÓLNEJ OPIEKI | 2,3 млн злотих | 266 |
| E53G NIEWYDOLNOŚĆ KRĄŻENIA | 2,1 млн злотих | 278 |
Маскування в цьому наборі стосується лише кількості госпіталізацій: суми подані точно, а числа, менші за пʼять, замінено діапазоном. Найновіший період (2025) охоплює в цьому наборі лише початок року, тому ми не порівнюємо його з повними роками.
Джерело: NFZ, набір даних «Відшкодування послуг, розрахованих у межах JGP», dane.gov.pl. Суми — це вартість послуг, оплачених NFZ, а не дохід закладу.
Як читати ці данірозгорнутизгорнути
Суми нижче — це вартість лікарняних послуг, які NFZ оплатив цьому закладу. Це не дохід закладу і не його фінансовий результат, а лише те, що публічний платник оплатив у межах однорідних груп пацієнтів.
У 2024 році NFZ оплатив цьому закладу послуги на суму 140,9 млн злотих, роком раніше 125,1 млн злотих.
Сертифікати та акредитаціїрозгорнутизгорнути
- Сертифікат ISO 9001 Системи управління якістю - Вимоги, стосуються всієї медичної установи або її лікувального закладу wydano 2024-04-16
- Сертифікат ISO 9001 Системи управління якістю - Вимоги, стосуються всієї медичної установи або її лікувального закладу wydano 2021-04-16
- Сертифікат ISO 14001 Системи управління якістю - Вимоги, стосуються всієї медичної установи або її лікувального закладу wydano 2018-04-16
- Сертифікат ISO 9001 Системи управління якістю – вимоги, стосуються всієї медичної установи або її підприємства wydano 2015-04-16
- Акредитація Міністра охорони здоровʼя щодо якості наданих медичних послуг - вимоги стосуються всієї медичної установи або підприємства wydano 2014-09-26
- Сертифікат ISO 9001 Системи управління якістю – вимоги, стосуються всієї медичної установи або її підприємства wydano 2012-04-16
Записи з реєстру RPWDL, ліцензія CC BY 4.0. Стосуються медичної установи, не завжди окремого підрозділу.
Реєстрові даніREGON (статистичний номер): 545592872 · NIP (податковий номер): 8993067225розгорнутизгорнути
Реєстрові дані: NFZ та RPWDL, ліцензія CC BY 4.0, станом на 2026-08-22.
Повідомити про помилку в даних закладурозгорнутизгорнути
Обліковий запис не потрібен. Не вписуйте медичних даних чи даних інших людей.