SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. ŚWIĘTEJ RODZINY SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ODDZIAŁ CHIRURGII ONKOLOGICZNEJ I REKONSTRUKCJI PIERSIWarszawa Mokotów
Świadczenia i kolejki
Liczby pochodzą wprost z NFZ. Co dokładnie oznaczają?
- 51 dni (13)Oddział chirurgii onkologicznejW kolejce: 43 (pilny 1)Średni czas oczekiwania: 69 dniSkreślenia: 5Dane NFZ z dnia: 04.09.2026Inne placówki z tym świadczeniem →Wyszukaj w swoim obszarze →
Zadzwoń i potwierdź termin przed wizytą. Pokazujemy prognozy, które placówki raportują do NFZ. To nie jest rezerwacja: termin może się zmienić, a w rejestracji dowiesz się, czy placówka przyjmie Cię z Twoim skierowaniem.
Stan kolejek podany przez NFZ na dzień 04.09.2026 · pobraliśmy je dzisiaj · prognozę ma każde świadczenie.Jak zmieniły się terminy
Porównujemy najstarszy i najnowszy odczyt NFZ dla tej placówki, licząc od 24.08.2026. Zmiana prognozy nie oznacza, że placówka pracuje gorzej albo lepiej — NFZ przelicza ją na podstawie liczby oczekujących i tempa przyjęć.
- Oddział chirurgii onkologicznej7 dni → 13 dnidłużej o 6 dni
Dojazd
02-544 WARSZAWA MOKOTÓW, ANTONIEGO JÓZEFA MADALIŃSKIEGO 25
Dojazd komunikacją miejską: AUTOBUS - 119,138 PRZYSTANEK MADALIŃSKIEGO-SZPITAL AUTOBUS - 222, 501, 519, 522, Z-4 PRZYSTANEK DWORKOWA TRAMWAJ- 31, 75 PRZYSTANEK DWORKOWA (DOJAZD OD STRONY WYŚCIGÓW)
Czym zajmuje się placówkarozwińzwiń
Zabiegi i operacje
Najkrócej: 13 dni · Oddział chirurgii onkologicznej
2 świadczeń w tej grupie
Inne miejsca tego samego podmiotu
Ten sam podmiot prowadzi także poniższe komórki. Każda ma własne kolejki i własne terminy.
| Miejsce | Najkrótszy termin | Kolejek |
|---|---|---|
| ODDZIAŁ ONKOLOGII KLINICZNEJWarszawa Mokotów | od ręki | 10 |
| PORADNIA ONKOLOGICZNAWarszawa Mokotów | od ręki | 8 |
| ODDZIAŁ GINEKOLOGII I GINEKOLOGII ONKOLOGICZNEJWarszawa Mokotów | 12 dni | 4 |
| ODDZIAŁ NEONATOLOGIIWarszawa Mokotów | od ręki | 4 |
| PORADNIA NEONATOLOGICZNAWarszawa Mokotów | od ręki | 4 |
| PORADNIA GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZAWarszawa Mokotów | od ręki | 2 |
| ODDZIAŁ PEDIATRIIWarszawa Mokotów | od ręki | 2 |
Ostry dyżur i oddziały w rejestrze ratownictwa
Ten podmiot ma w rejestrze ratownictwa medycznego jednostkę przyjmującą w nagłych przypadkach. W stanie zagrożenia życia dzwoń pod numer 112 — pogotowie decyduje, dokąd zawieźć pacjenta.
- Izba przyjęć szpitalaAntoniego Józefa Madalińskiego 25, Mokotówtel. 22 45 02 221
Ten sam podmiot ma w rejestrze także oddziały:
Źródło: wojewódzkie plany działania systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego, dane.gov.pl, stan rejestru na 17.05.2021. Rejestr bywa nieaktualizowany, dlatego przed wyjazdem potwierdź telefonicznie, czy oddział działa.
O placówce w liczbach
Dane sprawozdawcze NFZ i rejestrowe. Każda sekcja rozwija się po kliknięciu — treść jest na stronie, tylko nie zasłania terminów.
Wielkość oddziałuŁóżka ogółem: 20 · Łóżka intensywnej opieki: 1rozwińzwiń
Dane z rejestru RPWDL dla komórki „Oddział chirurgii onkologicznej i rekonstrukcji piersi”, licencja CC BY 4.0, stan na 2025-11-06. Liczba łóżek nie oznacza wolnych miejsc.
Ustawowe wskaźniki jakości NFZ12 wskaźników · 2025rozwińzwiń
| Wskaźnik | Typ świadczeń | Licznik | Mianownik | Wartość dla placówki | Wartość odniesienia |
|---|---|---|---|---|---|
| Liczba pacjentów, u których wystąpił zator płucny, na 1000 pacjentów hospitalizowanych planowo w celu wykonania zabieguSymbol wskaźnika: K.I.1 | Łącznie | 1 | 2 066 | 0,484 | 0,634różnica wobec wartości odniesienia: −0,150 |
| Częstość rehospitalizacji po hospitalizacji z powodu zapalenia płucSymbol wskaźnika: K.I.14 | Łącznie | 8 | 103 | 0,078 | 0,078różnica wobec wartości odniesienia: brak różnicy |
| Liczba pacjentów, u których wystąpiła sepsa, na 1000 pacjentów hospitalizowanych planowo w celu wykonania zabieguSymbol wskaźnika: K.I.2 | Łącznie | 1 | 2 066 | 0,484 | 0,191różnica wobec wartości odniesienia: +0,293 |
| Częstość rehospitalizacji z tej samej przyczynySymbol wskaźnika: K.II.1 | Łącznie | 37 | 11 691 | 0,003 | 0,003różnica wobec wartości odniesienia: brak różnicy |
| Częstość wykonywania cięć cesarskichSymbol wskaźnika: K.V.1 | Łącznie | 1 366 | 3 796 | 0,360 | 0,357różnica wobec wartości odniesienia: +0,003 |
| Wykorzystanie technik małoinwazyjnych w zabiegach usunięcia macicySymbol wskaźnika: K.V.5 | Łącznie | 104 | 251 | 0,414 | 0,450różnica wobec wartości odniesienia: −0,036 |
| Wykorzystanie technik małoinwazyjnych w zabiegach usunięcia jajnikówSymbol wskaźnika: K.V.6 | Łącznie | 95 | 117 | 0,812 | 0,797różnica wobec wartości odniesienia: +0,015 |
| Częstość stosowania znieczuleń zewnątrzoponowych lub w przypadkach uzasadnionych medycznie znieczuleń podpajęczynówkowych w porodach drogami naturySymbol wskaźnika: K.V.7 | Łącznie | 1 687 | 2 430 | 0,694 | 0,696różnica wobec wartości odniesienia: −0,002 |
| Wskaźnik nacięć kroczaSymbol wskaźnika: K.V.8 | Łącznie | 668 | 2 430 | 0,275 | 0,275różnica wobec wartości odniesienia: brak różnicy |
| Odsetek teleporad w ogólnej liczbie porad w ambulatoryjnej opiece specjalistycznejSymbol wskaźnika: Z.IV.14 | Łącznie | 2 581 | 45 330 | 0,057 | 0,102różnica wobec wartości odniesienia: −0,045 |
| Odsetek podania chemioterapii udzielanej w trybie ambulatoryjnymSymbol wskaźnika: Z.IV.5 | Łącznie | 501 | 11 363 | 0,044 | 0,047różnica wobec wartości odniesienia: −0,003 |
| Częstość powtórnych hospitalizacji (rehospitalizacji) po zabiegu cholecystektomiiSymbol wskaźnika: K.I.12 | Łącznie | 1 | 2 | 0,500 | 0,461różnica wobec wartości odniesienia: +0,039 |
Źródło: Narodowy Fundusz Zdrowia, wskaźniki jakości opieki zdrowotnej, okres sprawozdawczy: IV kwartał 2025. Dane publiczne, ponowne wykorzystanie zgodnie z ustawą o otwartych danych. Wartości dotyczą całego świadczeniodawcy, a nie pojedynczej komórki organizacyjnej, i nie mówią o dostępności terminów.
Jak czytać te danerozwińzwiń
Poniżej wskaźniki jakości, które ta placówka sprawozdaje do Narodowego Funduszu Zdrowia na podstawie ustawy o jakości w opiece zdrowotnej i bezpieczeństwie pacjenta. To dane sprawozdawcze: liczby, które placówka przekazała NFZ, a nie opinia o poziomie leczenia ani zestawienie placówek między sobą. Każdy wiersz pokazuje licznik i mianownik, z których wyliczono wartość, żeby było widać, na jak dużej liczbie przypadków wskaźnik się opiera.
Przy części wskaźników NFZ podaje wartość odniesienia dla całego kraju. Podajemy ją obok wyniku placówki razem z różnicą liczbową. Nie oznacza to, że wynik wyższy albo niższy jest korzystniejszy: dla różnych wskaźników pożądany kierunek jest inny i nie wynika on z tych danych.
Wskaźników jest u jednego świadczeniodawcy nawet kilkadziesiąt, w rozbiciu na typy świadczeń. Pokazujemy wybrane, zaczynając od tych liczonych łącznie dla całej placówki i tych, dla których NFZ podał wartość odniesienia. Nie sumujemy wskaźników i nie wyliczamy z nich żadnej wartości zbiorczej.
Ile zabiegów wykonuje ta placówka na tle kraju6 grup zabiegów · 2025rozwińzwiń
| Grupa zabiegów | Zabiegów, rok 2025 | Miejsce w Polsce |
|---|---|---|
| Poród | 3 367 | 2 z 263w pierwszej dziesiątce procent |
| Średnie zabiegi górnej części układu rozrodczego | 806 | 32 z 429w pierwszej dziesiątce procent |
| Zabiegi radykalne w rakach gruczołów dokrewnych | 484 | 3 z 179w pierwszej dziesiątce procent |
| Małe zabiegi górnej części układu rozrodczego | 376 | 123 z 401w górnej połowie |
| Patologia ciąży lub płodu z porodem > 5 dni | 362 | 5 z 119w pierwszej dziesiątce procent |
| Zagrażające lub dokonane poronienie, zakończenie ciąży obumarłej | 324 | 27 z 341w pierwszej dziesiątce procent |
Jak czytać te danerozwińzwiń
Zestawienie dotyczy całego podmiotu leczniczego i obejmuje 2025 rok. Miejsce w zestawieniu mówi wyłącznie o liczbie zabiegów rozliczonych przez NFZ — nie o jakości leczenia, powikłaniach ani o tym, gdzie warto się leczyć. Duża liczba zabiegów oznacza doświadczenie zespołu w danej procedurze, ale nie jest gwarancją niczego.
Zabiegi rozliczone z NFZ12 grup zabiegów · 2022–2025rozwińzwiń
| Grupa JGP | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| N01 PORÓD | 4 323 | 3 497 | 3 163 | 3 367 |
| M14 ŚREDNIE ZABIEGI GÓRNEJ CZĘŚCI UKŁADU ROZRODCZEGO | 610 | 712 | 738 | 806 |
| K01 ZABIEGI RADYKALNE W RAKACH GRUCZOŁÓW DOKREWNYCH | 381 | 494 | 496 | 484 |
| M15 MAŁE ZABIEGI GÓRNEJ CZĘŚCI UKŁADU ROZRODCZEGO | 453 | 407 | 408 | 376 |
| N03 PATOLOGIA CIĄŻY LUB PŁODU Z PORODEM > 5 DNI | 580 | 482 | 328 | 362 |
| M16 ZAGRAŻAJĄCE LUB DOKONANE PORONIENIE, ZAKOŃCZENIE CIĄŻY OBUMARŁEJ | 446 | 401 | 378 | 324 |
| M13 DUŻE ZABIEGI GÓRNEJ CZĘŚCI UKŁADU ROZRODCZEGO | 161 | 290 | 222 | 247 |
| J02 KOMPLEKSOWE ZABIEGI W OBRĘBIE PIERSI | 254 | 239 | 270 | 236 |
| M02 DUŻE ZABIEGI DOLNEJ CZĘŚCI UKŁADU ROZRODCZEGO | 146–149 | 172–175 | 146–149 | 145–148 |
| M11 KOMPLEKSOWE ZABIEGI GÓRNEJ CZĘŚCI UKŁADU ROZRODCZEGO BEZ PW | 85 | 110 | 100 | 122–125 |
| J01H RADYKALNE ODJĘCIE PIERSI Z REKONSTRUKCJĄ Z ZASTOSOWANIEM PROTEZY/ EKSPANDERA | 80 | 110 | 119 | 119 |
| M05 ZABIEGI W NIETRZYMANIU MOCZU | 51 | 63 | 69 | 91 |
NFZ nie podaje liczb mniejszych niż pięć, dlatego część pozycji ma postać przedziału: dolna granica zakłada po jednej hospitalizacji w każdej ukrytej pozycji, górna po cztery. Zapis „poniżej 5” oznacza pojedynczą ukrytą pozycję.
Źródło: NFZ, zbiór „Zabiegi rozliczone w ramach JGP”, dane.gov.pl. Dane opisują działalność rozliczoną z NFZ, a nie jakość ani skuteczność leczenia.
Jak czytać te danerozwińzwiń
Zestawienie pokazuje, ile hospitalizacji zabiegowych placówka rozliczyła z NFZ w kolejnych latach, w podziale na grupy JGP. To informacja o skali rozliczonej działalności, nie o jakości ani skuteczności leczenia.
W 2025 roku placówka rozliczyła co najmniej 7 085 hospitalizacji w 44 grupach JGP, wobec co najmniej 7 981 w 2022 roku. Porównanie dotyczy pełnych lat i obejmuje wyłącznie świadczenia rozliczone przez NFZ.
Wartość świadczeń rozliczonych przez NFZ6 rodzajów świadczeń · 2024–2025rozwińzwiń
| Okres | Wartość rozliczona | Grup JGP | Hospitalizacje |
|---|---|---|---|
| 2020 | 49,8 mln zł | 92 | 16 890–16 980 |
| 2021 | 50,6 mln zł | 90 | 16 206–16 290 |
| 2022 | 64,8 mln zł | 92 | 15 019–15 118 |
| 2023 | 89,3 mln zł | 105 | 13 438–13 564 |
| 2024 | 97,9 mln zł | 109 | 12 671–12 794 |
| 2025 (dane niepełne) | 20,5 mln zł | 73 | 3 257–3 356 |
| Grupa JGP (2024) | Wartość rozliczona | Hospitalizacje |
|---|---|---|
| K01 ZABIEGI RADYKALNE W RAKACH GRUCZOŁÓW DOKREWNYCH | 19,4 mln zł | 496 |
| N01 PORÓD | 15,9 mln zł | 3 163 |
| N24 NOWORODEK WYMAGAJĄCY SZCZEGÓLNEJ OPIEKI | 9,8 mln zł | 1 097 |
| N20 NOWORODEK WYMAGAJĄCY NORMALNEJ OPIEKI | 8,5 mln zł | 2 020 |
| M14 ŚREDNIE ZABIEGI GÓRNEJ CZĘŚCI UKŁADU ROZRODCZEGO | 3,7 mln zł | 738 |
| J02 KOMPLEKSOWE ZABIEGI W OBRĘBIE PIERSI | 3,6 mln zł | 270 |
| M11 KOMPLEKSOWE ZABIEGI GÓRNEJ CZĘŚCI UKŁADU ROZRODCZEGO BEZ PW | 3,5 mln zł | 100 |
| N03 PATOLOGIA CIĄŻY LUB PŁODU Z PORODEM > 5 DNI | 2,7 mln zł | 328 |
| N22 NOWORODEK WYMAGAJĄCY INTENSYWNEJ TERAPII | 2,6 mln zł | 70 |
| N23 NOWORODEK WYMAGAJĄCY ROZSZERZONEJ DIAGNOSTYKI | 2,5 mln zł | 53 |
| J01H RADYKALNE ODJĘCIE PIERSI Z REKONSTRUKCJĄ Z ZASTOSOWANIEM PROTEZY/ EKSPANDERA | 2,4 mln zł | 119 |
| N21 CIĘŻKA PATOLOGIA NOWORODKA > 30 DNI | 2,1 mln zł | 16 |
Maskowanie w tym zbiorze dotyczy wyłącznie liczby hospitalizacji: kwoty są podane dokładnie, a liczby mniejsze niż pięć zastąpiono przedziałem. Najnowszy okres (2025) obejmuje w tym zbiorze tylko początek roku, dlatego nie porównujemy go z latami pełnymi.
Źródło: NFZ, zbiór „Refundacja świadczeń rozliczonych w ramach JGP”, dane.gov.pl. Kwoty to wartość świadczeń rozliczonych przez NFZ, a nie przychód placówki.
Jak czytać te danerozwińzwiń
Kwoty poniżej to wartość świadczeń szpitalnych rozliczonych przez NFZ z tą placówką. Nie jest to przychód placówki ani jej wynik finansowy, tylko to, co płatnik publiczny rozliczył w ramach jednorodnych grup pacjentów.
W 2024 roku NFZ rozliczył z tą placówką świadczenia o wartości 97,9 mln zł, rok wcześniej 89,3 mln zł.
Hospitalizacje rozliczone przez podmiot2 grupy · 2025rozwińzwiń
| Rok | Hospitalizacje razem | Przyjęcia nagłe | Przyjęcia planowe | Noworodki | Pozostałe tryby | Grup JGP |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11 645–19 397 | 5 347–9 418 | 2 636–5 690 | 3 659–4 277 | 3–12 | 106 |
| 2024 | 11 417–19 538 | 5 488–9 703 | 2 488–5 722 | 3 433–4 081 | 8–32 | 109 |
| Grupa JGP (2025) | Hospitalizacje |
|---|---|
| N01 PORÓD | 3 340–3 490 |
| N20 NOWORODEK WYMAGAJĄCY NORMALNEJ OPIEKI | 2 173–2 302 |
| N24 NOWORODEK WYMAGAJĄCY SZCZEGÓLNEJ OPIEKI | 1 077–1 494 |
| M14 ŚREDNIE ZABIEGI GÓRNEJ CZĘŚCI UKŁADU ROZRODCZEGO | 675–1 272 |
| N25 NOWORODEK WYMAGAJĄCY WZMOŻONEGO NADZORU | 466–658 |
| K01 ZABIEGI RADYKALNE W RAKACH GRUCZOŁÓW DOKREWNYCH | 440–620 |
| N03 PATOLOGIA CIĄŻY LUB PŁODU Z PORODEM > 5 DNI | 355–397 |
| M16 ZAGRAŻAJĄCE LUB DOKONANE PORONIENIE, ZAKOŃCZENIE CIĄŻY OBUMARŁEJ | 296–494 |
| N12 PATOLOGIA CIĄŻY I POŁOGU-DIAGNOSTYKA, OBSERWACJA, LECZENIE <12 DNI | 288–549 |
| M15 MAŁE ZABIEGI GÓRNEJ CZĘŚCI UKŁADU ROZRODCZEGO | 260–749 |
| J02 KOMPLEKSOWE ZABIEGI W OBRĘBIE PIERSI | 203–326 |
| P06 MAŁE INFEKCJE (W TYM CHOROBY IMMUNOLOGICZNE) | 175–541 |
Podajemy przedział, a nie jedną liczbę, ponieważ NFZ ukrywa każdą wartość mniejszą niż pięć, a w tym zbiorze ukryta jest zdecydowana większość pozycji źródłowych — w 2025 roku dotyczyło to 2 584 pozycji tego podmiotu. Dolna granica przedziału zakłada jedną hospitalizację w każdej ukrytej pozycji, górna cztery, czyli maksimum możliwe przy tym progu. Prawdziwa liczba mieści się w tym przedziale, ale nie da się jej wskazać dokładniej.
Przedział 11 645–19 397 jest szeroki właśnie z powodu maskowania, a nie z powodu niepewności co do działalności podmiotu. Liczby te opisują rozliczenia z NFZ i nie mówią nic o wynikach leczenia.
Źródło: NFZ, zbiór hospitalizacji rozliczonych w ramach JGP, dane.gov.pl. Dane dotyczą podmiotu leczniczego (NIP), nie pojedynczej komórki organizacyjnej.
Jak czytać te danerozwińzwiń
Poniższe liczby dotyczą całego podmiotu leczniczego, czyli wszystkich jego oddziałów i komórek razem, a nie tej jednej poradni czy tego jednego oddziału. W dużym szpitalu jedna liczba obejmuje kilkadziesiąt oddziałów.
W 2025 roku podmiot rozliczył z NFZ od 11 645 do 19 397 hospitalizacji w 106 grupach JGP.
Umowy z NFZ na 2026 rok126 mln zł · 2026rozwińzwiń
Podmiot prowadzący tę placówkę ma na 2026 rok umowy z NFZ o łącznej wartości 126 mln zł. Kwoty dotyczą całego podmiotu, nie pojedynczej komórki.
| Rodzaj świadczeń | Wartość umów | Umów |
|---|---|---|
| Leczenie szpitalne | 125 mln zł | 5 |
| Profilaktyczne programy zdrowotne | 683 tys. zł | 1 |
Źródło: NFZ, Informator o umowach (api.nfz.gov.pl). Dane publiczne, ponowne wykorzystanie zgodnie z ustawą o otwartych danych. Wartość umowy nie jest tym samym co wykonanie ani co dostępność terminów.
Certyfikaty i akredytacjerozwińzwiń
- Akredytacja Ministra Zdrowia w zakresie udzielania świadczeń zdrowotnych wydano 2024-06-28
- Certyfikat w zakresie ISO 9001 Systemy zarządzania jakością - Wymagania, dotyczące całego podmiotu leczniczego albo jego zakładu leczniczego wydano 2023-12-16
- Akredytacja Ministra Zdrowia w zakresie udzielania świadczeń zdrowotnych wydano 2019-05-16
- Certyfikat w zakresie ISO 9001 Systemy zarządzania jakością - Wymagania, dotyczące całego podmiotu leczniczego albo jego zakładu leczniczego wydano 2017-12-16
- Akredytacja Ministra Zdrowia w zakresie udzielania świadczeń zdrowotnych wydano 2015-10-28
- PN-EN ISO 9001:2009 Usługi medyczne ambulatoryjne i szpitalne w zakresie położnictwa, ginekologii, neonatologii, pediatrii, chirurgii onkologicznej i anestezjologii. wydano 2011-12-20
Wpisy z rejestru RPWDL, licencja CC BY 4.0. Dotyczą podmiotu leczniczego, nie zawsze pojedynczej komórki.
Dane rejestroweNumer REGON: 012045743 · Numer NIP: 5212935318rozwińzwiń
Dane rejestrowe: NFZ oraz RPWDL, licencja CC BY 4.0, stan na 2026-08-22.
Zgłoś problem z danymi placówkirozwińzwiń
Nie potrzebujesz konta. Nie wpisuj danych medycznych ani danych osób trzecich.